Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

sabahtan beri oyunun inmesini bekliyorum ya sonunda oyunu indirdim şimdi patch leri yüklemesini bekliycem sonra oyunu girmesini bekliycem toplam bi 19 saatin sonunda oyunu oynayabilicem sanırım :) :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
np:55xxx
nation:karus
server:diez
İD: : DarKVaNe : lvl 5x in ares
İD: DiaboLique lvl 5x in cypher(sold)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya pm nasıl atılıyor bu oyunda paticik guildine girmek istiyorum legolas ı gordum stall acmis awaydi pm atmayi ogrensem bide guildmaster in adini girmek istiyorum lvl 6 yim herbci gorevini yapiom[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

ben xian da archer olarak oyuna başladım ama statları hep str ye verdim :D yanlış vermişim lvl 18 dim bıraktım şimdi aegis e geçtim archer gene 2 int bi str vericem 40 str ye kadar. bu arada paticikten herkes aegis de oldugu için geldim bana biraz yardımcı olabilicek varsa çok memnun olurum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Andr0medA, 25 Kasım 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
ben xian da archer olarak oyuna başladım ama statları hep str ye verdim :D yanlış vermişim lvl 18 dim bıraktım şimdi aegis e geçtim archer gene 2 int bi str vericem 40 str ye kadar. bu arada paticikten herkes aegis de oldugu için geldim bana biraz yardımcı olabilicek varsa çok memnun olurum

ben level 13 um ve tum statları str ye veriyorum archerim yannısmı verdik yane diyosun simdii dex olsa verelimde arcla intin alakasını kuramadım :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...