Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

said:
BlackBox1, 24 Kasım 2005 10:30 tarihinde demiş ki:
Herkeze slm,

Dün başladım ve oldukça hoşuma gitti, gerek grafikler gerek oynanış oldukça hoş.

Bir kaç basit sorum olacak;

1-At ve TP scrollları dışında, başka bir yöntem varmı TP için yada hızlı ulaşım için?
2-NPC Merchantlarda sadece basic itemlar gördüm, daha gelişmiş itemlar sadece dropmu oluyor?
3-Upgrade ile ilgili yeterli bilgi bulamadım.
4-PvP sadece belli bir bölgedemi yapılıyor ? ve her istediğine saldırabiliyormusun ?
5-Oyuna başlarken seçtiğiniz ırk, karakter gelişimini etkiliyormu?

Şimdiden teşekkürler

ben de yeni başladım ama lvl 18 şu anda bugun 20 olurum sanırım. azumiiden ve diğerlerinden öğrendiğim kadarıyla cevap vereyim.

tp için başka bir yol yok ama teleport scrolların dereceleri var. misal en düşük scrol 30 saniyede town cekerken bir üstü daha kısa sürede çekiyor. ama at en güzeli. deeh düldül yapıp gitmek güzel oluyor.

npc lerdeki itemlar ko ya göre hiç de basit değil aslına bakılırsa. lvl 20 ye kadar idare edebilir ancak çok pahalı. daha güzel itemlar merchantlardan çok daha ucuza bulunabiliyor. bence potlar da çok pahalı. pot almaktan iflas edecem yakında.

action da alchemy upgrade e yarıyor. elixer denen bi aletle sanırım. ancak düşük lvlli itemları upgrade etmek için o elixeri harcamak israf olur bence.

lvl 20 den sonra her istediğine saldırıyorsun sanırım beginner hariç. ancak luzumsuz yere öldürürsen kırmızı atkı geliyor ve katil oluyorsun durup dururken sana saldıryorlar ve xp düşüyor.

valla erkeklerde str kızlarda int biraz daha fazla sanırım. karakter hakkında kesim bilgi yok.

işallah yardımcı olmuşumdur.[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 24 Kasım 2005 10:31 tarihinde demiş ki:
Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad Homepage will be closed for 4 hors (15:00 ~ 19:00 Nov. 25th Korean Time) for preparation of 2nd Close Beta Service.

Thanks.

bunu biri türk saatine cevirsin pilis :)

Saat 12 de açılacak

http://www.timezoneconverter.com/cgi-bin/tzc.tzc[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar hani sebepsiz birini öldürünce turuncu atkılı oluosunuz ya:) ben o atkıyı satın almıştım taa lvl 10 dayken 21 e kadar taşıdım, kaç kez öldüm anlatamam, önüne gelen beni biçiodu:) sonrada farkettim, ben hostile anlamını hospitable ile karıştırmışım:)) hayvanlardan insanlara herkes düşmanmış bana....
Ama şekil karizma iyiydi aslında, :p[signature][hline]My Life For Auir
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kapanacak die bi soylenti yokki.
Adamlar ayın 25inden sonra bi event gercekleştirecek.
adıda close beta 2 olacak
ayın 29una kadar %200 daha fasla gold vs.. lootlayacaksınız.
Olay budur...
[spo1=Offical açıklama Tıh]Hello. This is Silkroad Online.

We would like to sorry for sudden close 1st close beta service because of Gold error.

Fixing this problem is going on and Gold drop ratio event is in preparation.

Right after preparation of it, 2nd close beta service will be begun.

We will devote all our might to make stability in service.

- Open date of 2nd Close Beta Service: 18:00 Nov. 25th (Korean Time)

- The period of Event: 18:00 Nov. 25th ~ 15:00 Nov. 29th (Korean Time) [Gold drop ratio increase 200%]

* As notice of 1st Close Beta Service, all information including Character will be kept.

We promise that we will concentrate our efforts on system stability in order not to cause problem like this.

Silkroad Online would like to ask a favor to continuous deep attention of you[/spo][signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DifferentOne, 24 Kasım 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
Oyun kapanacak die bi soylenti yokki.
Adamlar ayın 25inden sonra bi event gercekleştirecek.
adıda close beta 2 olacak
ayın 29una kadar %200 daha fasla gold vs.. lootlayacaksınız.
Olay budur...
[spo1=Offical açıklama Tıh]Hello. This is Silkroad Online.

We would like to sorry for sudden close 1st close beta service because of Gold error.

- The period of Event: 18:00 Nov. 25th ~ 15:00 Nov. 29th (Korean Time) [Gold drop ratio increase 200%]

* As notice of 1st Close Beta Service, all information including Character will be kept.

We promise that we will concentrate our efforts on system stability in order not to cause problem like this.

Silkroad Online would like to ask a favor to continuous deep attention of you[/spo]

Bizim saatle öğlen 12 de açılacak yarın.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Ko yu millet oyun die oynamıoki.
kafe işletiyorum burda. Hayatımda oyunu bukadar ihtiyac haline getirmiş insanlar daha once görmedim.
Yemiolar içmiolar o KO denen oyunu oynuolar.
ertesi günde vah itemim silindi die ağlıyorlar.
tekrar veriolar kendilerini....
Bu boyle devam edicek sonu yok bunun.[signature][hline]DifferentOne ®
ÖpBeni (:
Sosyal ağlarda paylaş

Hem beta bittikten sonra itemleri NPC den gerçek para karşılığı alabilecekmişiz.Yani KO daki GM ler gibi para kazanamayacak hiç kismeler burda:)Ben heryönden KO dan üstün olduğunu düşünüyorum.Bikere KO da grafik dizaynı sıfır.Lag all time.Roll back/Dupe/hack mack vss. alwaysss....Burda birde şu kıyaffeti itemdi onları çok seviyorum.Valla bu kadarı güzel görünür.:)Devam lol[signature][hline]Aege
Jasper
Paticik Guild

Ares
Thalia_El_Fayed-Jasper-Rainstely:)

[Bu mesaj gozupek tarafından 24 Kasım 2005 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj gozupek tarafından 24 Kasım 2005 11:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hello. This is Silkroad Online.

Silkroad Online would like to ask a favor to continuous deep attention of you.

Legolas_TR[signature][hline]My Life For Auir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...