Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silkroad online

Feradot

Öne çıkan mesajlar

said:
YOYO, 24 Kasım 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
merhaba arkadaşlar ben yeni indiriyorum sorularım şunlar

kaç tane server var??
oynamak kolay mı yani knight kadar???
çoğunluk türk olarak hangi serverda???
clan falan var mı???

yeniyim :D lütfen yarddım...

şu anda 2 tane server var. aegen olanı yeni açıldı. oyundaki türk oranı sanırım yuzde 10 20 kadar. knight bu oyunun yanında çocuk oyunu. oyunu anlamaya başladıkça daha da zevk alacaksın eminim. ancak iyi bir ingilizce istio. questlerin bazılarının anlaşılması zor.

clan var ancak ful :) grade 2 olduk mu bilmem[signature][hline]ares

lvl 61 e.lord

runingamoks

sattım gitti

silkroad online

erguvan

lvl 18
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 24 Kasım 2005 15:17 tarihinde demiş ki:
said:
YOYO, 24 Kasım 2005 15:13 tarihinde demiş ki:
merhaba arkadaşlar ben yeni indiriyorum sorularım şunlar

kaç tane server var??
oynamak kolay mı yani knight kadar???
çoğunluk türk olarak hangi serverda???
clan falan var mı???

yeniyim :D lütfen yarddım...

şu anda 2 tane server var. aegen olanı yeni açıldı. oyundaki türk oranı sanırım yuzde 10 20 kadar. knight bu oyunun yanında çocuk oyunu. oyunu anlamaya başladıkça daha da zevk alacaksın eminim. ancak iyi bir ingilizce istio. questlerin bazılarının anlaşılması zor.

clan var ancak ful :) grade 2 olduk mu bilmem

ok thanks i can speak english well...as well as i do german ;):D saolasın
Sosyal ağlarda paylaş

beyler benim gibi usta ko cu da silkroada basladı hadi hayırlı olsun suanda level 9 um pati clanını gördum benide clana alır biraz oyun hakkında bilgilendirirseniz sevinirim[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: elmorad
np:110 k
karizma +5564654
dip not: damarlarımda akan kan yesil :))
Sosyal ağlarda paylaş

hahaahaha ojeeee naper kapı kibin adam seni:D

Bak canem ben hep skilleri yannış vermişim komple:DDikkat edilmesi gereken hususlar;(differentone sağolsun çok bilgilendirdi beni bu konuda)

1-Magical atack fazla olsun istiyorsanız statların hepsini inte
2-Damage manyağı olmak istiyorsanız statların hepsini str ye
3-Skill konunda ise weapon ve force'dan yalnızca birer tanesine(yani 2 skill seçebiliyoruz) skill pointlerinizi aktarabileceksiniz.
4-Son olarak birikmiş skill pointleriniz ne kadar fazla ise (kullanılmamış) o kadar fazla exp geliyormuş.(Umarım hatalı dilimdir.)

Bence server olarak Aege serverını seçebilirsiniz.Sağlam adamlar var burda.Buyse,noma,azumi,judge,kittiara,diifferentone,nerowarden vsss..

Bakalım nolcek:D neler yapabilcez.

Sevgiler

Not:Buyseeeee ben skilleri dağıtmıştım oraya buraya puan çok gelmiş.O nedenle Jasperı kullanamıcam heralde çünkü her skili sıfırlamak 20 k ymış.ben nerden bulcam o kadar parayı:( Yoksam guilde sölesem bana bir iyilik düşünürlemi pls:D[signature][hline]Aege
Jasper
Paticik Guild

Ares
Thalia_El_Fayed-Jasper-Rainstely:)
Sosyal ağlarda paylaş

birincisi ojecim ben aplayım lol:D pico ya sor o bilir heheheheee....Sonacıma serverlar ya akşam açılcak ya d yarın açılcak.Sonacımaaaaa party tabiki yaparık.Hele oyuna bir girebilelim.

:D:DD:DD:D

K2 network kanmı kaybediyor ne??[signature][hline]Aege
Jasper
Paticik Guild

Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gozupek, 24 Kasım 2005 16:03 tarihinde demiş ki:
birincisi ojecim ben aplayım lol:D pico ya sor o bilir heheheheee....Sonacıma serverlar ya akşam açılcak ya d yarın açılcak.Sonacımaaaaa party tabiki yaparık.Hele oyuna bir girebilelim.

:D:DD:DD:D

K2 network kanmı kaybediyor ne??

eheheehehe sory apla valla bilmiyodum

ke bitti gibi bise son demleri bunlar silk road bence cok guzel bir oyun ama az server ve cok oyuncu var grafikler sesler müzikler super skiller felanda guzel karakterler 1e1 sanki gercek gibii cok hosuma gitti kendimi hattori hanzo zannettim

oyunda görursenis nick im BLACK_SUN bi clanda toplanıp party yapip level kasalımm ben herzaman acıgımm bu oyundada cok seyler basara bilirizz ke gibi zorlu bi oyunda basardıysak bunda neden olmasın :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: elmorad
np:110 k
karizma +5564654
dip not: damarlarımda akan kan yesil :))
Sosyal ağlarda paylaş

Tabiki oje sen merak eyleme.oyuna girmek nasip olsun da gerisi np.:)

KO kan kaybediyor diyoruz ama hala bu olumsuzluklara karşın oyuna devam etmekte direnenler var ısrarla.Tercih meselesi.Kimseyi kınanamak lasım pls. (bende bırakmadım ama arada bir giriyorum talep olduğu sürece:))

İşte böle see later alligater...

Not:Arkadaşım str ve intin sıfırlanıp sıfırlanmadığını bilmiyorum.Öğrenirsem buraya yazarım.[signature][hline]Aege
Jasper
Paticik Guild

Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada sen hangi serverdasın ben xiandayım ve lvl 17 yim şuan isim Andr0medA. artık kas kas öh geldi hep single kastım için hakkaten sıkıldım valla bide şu 200 bandit bowman görevini yapıyom 125. yi kestim dibim çıkıyo. ah keşke bu gün server kapalı olmasaydı bütün gün kasabilcektim :'([signature][hline]Silkroad bin basar knighta bırakın kardeşlerim gelin silkroada
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...