Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevmediginiz frp kitabı karakteri-1

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Tassmı bence salak ölmek nasıl bişey diye soruyo yani aranıyo kısacası Fizban nekadar akıllı aptal ayağına yatıyo :P Raistlinse işte ne biliim gereksiz bende o olmasa daha güzel olurmuş kitap Ciddiyim...:PPppP *!son hız koşarak kaçar*[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 25 Ağustos 2002 21:58 tarihinde demiş ki:
çok yaşa :P

sende gor :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
Please, I demand respect... For I am Costanza, the lord of idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Bakakalması diye bir şey yok arkadaşlar, Kitiara ile olan bağlılığını nihayet koparıp orda Soth'un sktirip gitmesini seyretmesi diycektiniz galiba [ Kara Gül Şovalyesi'nde Soth ibişi ulan uyuz oluyom ben buna kesin öldürmeliyim falan diyip duruyor ama bi halt edemedi o ayrı ]

Tanis gibi gerçekten oturmuş bir karakteri [karakterin kendisi oturmuş karakteristiği değil] neden sevmiyorsunuz anlamadım

İç çekişmeleri ve kararsızlıkları ile tam bir lider adam..
Süperde bir kişilik var adamda..

Sothmuş, yok bilmemneymiş holululo, hulolulu..
olmuyo böyle ben uyuz oluyorum ya..
Sosyal ağlarda paylaş

eziq yahu nesi oturmus
beşlki lord soth buna kodu da icine oturdu o konuda bisey diyemem ama
sen al arkana blue dragonu dotum dotum geri kac ondqan sonra ...
sivri kulaklardan vatana millete fayda mı gewlir zaten her ne kadar elfden kırma insan olsa da[hline]Liberate Tutemet Ex Inferis...
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlinden nefret ediyorum, raistlini sevmiyorum, raistlin gelsede kessem diyorum :P[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle Haplo derim...
Adama gizemli bir hava katılmaya çalışılmış ama son derece ilkel bir tip bence. Çıkarcı vs...

Bu arada Gandalf'ı da sevmem. Assolist gibi sadece kurdele keserken orada. Aksiyon haline adam piyasada yok.
Eger saglam bir büyü kullanıcısından bahsedeceksek o da kesinlikle Fizban'dır (nam-ı diğer zifnab)
Adam kısayollu Gandalf'la dalga bile geçmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlin uyuzdur kuduzdur geberesice dir ama yinede eleman bileiğinin hakkıyla neler yaptı saygım var. Tanis gereksiz bir şahsiyet malın kralı. Bu arada ben dalamar a da kılım hatta bütün elflere kılım. Caine'in uzun kulaklılardan hayır gelmez lafına katılıyorum yani. Cüceler daha hayırlı bea. Hele zenci elflere hepten kılım.[hline]Icq.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha, Elf'lerden fayda gelmezi bi derece anladımda Tanis belkide bütün Ansalon tarihi boyunca içinde elf kanı olupta bu kadar işi başaran ender kişilerin başında gelir diye düşünüyorum ben..

Ulan tüm ansalon boyunca her ırkın şeref ve saygılarını sunduğu adamı beğenmeğip, bide "ezik o yaw" demeniz sadece bir kıskançlık olarak görüp, gülüp geçiyorum..

Yalnız ben kitap karakteri değilde yazarlara uyuzluğumu belirtmek istiyorum, War of Souls gibi bir seriyi yazıpta iyice Evil'ları tatlandırmış Margaret Weis & Tracy Hickman totoşlarına uyuz oluyorum..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...