Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en sevmediginiz frp kitabı karakteri-1

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Eheh rezil oldun sen bittin bida gelme bu forumlara :P[hline]Caine, 29 Ağustos 2002 19:00 tarihinde demiş ki:
iw 2 will rock!!
sonunda beee
drow olacam beee oh beeee

Caine, 29 Ağustos 2002 18:48 tarihinde demiş ki:
nalfein diye bir isim yoktur
olymposda ben uydurdum onu..
yani oyle bir kitap kahramanı yok..
atmayın:)

Drowluk senin neyine? Al işte Nalfein
Sosyal ağlarda paylaş

asabi bir arkadaşımız yada çok iyi asabi rolu yapan arkadaşımız çıktı bende vazgeçtim eh[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
Dünyayı kurtaran kim varsa taş atılmış :P (Gandalf, Tas, Raistlin vs) Ayrıca Merry & Pippin'den biri (zaten tüm seri boyunca birbirine karıştırdım bunları) Nazgûl kesiyo daha ne yapsın. KEstiği Nazgûl da en gral nazgûldu sanırım.
Ben en çok Berem'e gıcık oluyorum.
-Aa bak ne güzel taşlar var burda!
-Bırak lan başımza daş yaacak!
-Ben de onu diom bak ne kadar zengin olucaz! Şş çekil git ayaamın altından!
2 sn sonra:
-Ah kahretsin kardeşim öldü. Hass..tir! Takhisisss geliyo amanin kaçın!
:P bu ne rezillik be :D
Sonra bir de Denethor var. "Hay allah kesin geberecez hepimiz Faramir gibi. Aaa Faramir ölmemiş? Salla ya kesin ölür. Ben yine de garantiye alıp yakiim şunu. Hatta... evet evet kendimi de yakiim.."
Oyun karakterleri sayılırsa Diablo 1'deki karakterimiz, sen gel Diabloyu kes, sonra taşı beynine sok.
Bi de Diablo2'deki tımarhanedeki adam. Baal'ın daşını parçalayacağına berbat ediyo herşeyi.[hline]Heroes are born, not made.
-Eraqrest, The Orc Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

fizban(zifnab) ve tas ..zamansız yapılan kotu espriler ki hep bu iki mal yapıyor bu kadar mı bozar ortamı..

raistline laf edenler: buyucu dedigin evil olur.kimseyi sallamaz sadece gucu ve nasıl elde edecegini dusunur.beyaz cuppeli adamı buyucu kategorisine koymam bile.[hline]Est solarus oth mithas
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlin siz DL olmaz. İstese adam o kapıdan geçerdi geçince olacak halleri her kez biliyor zaten. O tas ın kelesini vurdurur par salian ı yarı taş, bide güzel kum saati göz verir tanisin pi.isini keser hiç bir kıza bakamazdı. İşte bu yüzden Margaret Weis a kıl oluyorum. Elin adamları büyücülerine magic immunity ve wish başka biri hayvani ranger yaratır. Sen elindeki en değerli karakterin büyü gücünü al mal ya.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 29 August 2002 21:23 tarihinde demiş ki:
Eheh rezil oldun sen bittin bida gelme bu forumlara :P[hline]Caine, 29 Ağustos 2002 19:00 tarihinde demiş ki:
iw 2 will rock!!
sonunda beee
drow olacam beee oh beeee

Caine, 29 Ağustos 2002 18:48 tarihinde demiş ki:
nalfein diye bir isim yoktur
olymposda ben uydurdum onu..
yani oyle bir kitap kahramanı yok..
atmayın:)

Drowluk senin neyine? Al işte Nalfein

Şom ağızlı şey
Sosyal ağlarda paylaş

Ölüm Kapısı serisinde banenin adını ne zaman duysam "Ah karşımda olsa bir tane osmanlı tokadı geçirecektim suratına" diyesim geliyor.
Aynı ölçütlerde berem e de kılım.
Boromirden hiç haz etmem.

Tas a, fizban a, zifnab a, birde kalten e laf ettirmem walla(Kilise Şövalyelerinin hastayım, Cem Yılmaz kılıklı şövalyeler resmen)
Sosyal ağlarda paylaş

altınay (ıykk cleric sux)
lathander (karanlık vadi miydi neydi/time of troubles ing. i)[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...