Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Top Gear

Tarist

Öne çıkan mesajlar

Red said:

ülkeye yanlış taraftan girdiler normaldir

benide koy sırnağa hayatım garanti değil :)

+1

Dün mesela gene olay vardı. Hanginiz üstü açık bir araba ile oralarda dolaşabilir ve can güvenligi oldugunu iddia edebilir.

Kuzey Irak' ın o kadar güvenli oldugunu düşünmüyorum ama Türkiye' nin Güneydoğu illerinin güvenli sayılabilecegini düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ben Tiff için fifthgear i izliyorum. Jason Plato ile çekişmeleri enfes oluyor. Allah' tan Tom Ford' u görmüyorum. Darısı Vicki' nin başına inşşşşallah.

Top gear' da kalite artıyor olabilir ama yeni bşi katamadılar ekspedisyon bölümleri hariç. Yani benim için 1 mile yukarıdan bir beetle bırakıp acaba 911 onu geçer mi mevsuzunu izlemek ızdıraptı.

Halbuki geçmişte epic sayabilecegimiz bir Hilux yok etme bölümü vardı ki yok edemediler bunun üzerine Toyota bu episode a özel bir seri Hilux filan çıkardı.

Şu aşağıdaki video ya bak.Bu bölümde bir porsche' yi yok etmeye çalışıyorlar. Yiyosa şimdi bir 996 kasa alıp aynı muameleyi çeksinler.

[video]http://www.dailymotion.com/video/x4rtdd_destruction-porsche-911_sport?feature=oembed" width="459">

Mevzu kalite degil mevzu bütçe maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

@prozzak
eskiden daha fazla "motoring" programiydi o dogru, 10. sezondan itibaren gidisat daha fazla geyik daha az araba ya dondu, ama zaten herhangi bi aracla ilgili genis bilgiye ihtiyac duyuyorsak da boyle programlar manasini internet yuzunden yitirdigi icin ben sahsen gidisattan memnunum.

Butce meselesi de dogru, 11. sezondan itibaren daha once 10 bolumluk olan serileri 7+1 e cektiler, hatta o bolumlere de 1-2 filler koyup digerlerini paraya boguyorlar, iyi de yapiyorlar.

tiff,jason ve vicki hakkindaki dusuncelerini de gonulden paylasiyorum. Programin yancilarindan benim icin tek istisna heralde jonny smith dir. Tiff ve jonny yi seviyorum sadece programda resmen. jason sadece konusmadan araba kullansin.

bu haftaki 16x02 de basarisiz di, daha once TG aussie de cikan bi bolumu derlemisler, farkli kamera acilariyla izlettirmeye calistilar. sitrpc izleyip kapattim. haftaya olacak bolumden hayli umitliyim bu yuzden, araya filler koyduklarina gore dolu biseyle geliyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

evet tabi o tamamen varsayim. yinede onceki sezonlara bakarak tirt bisey olmayacagini da soyleyebiliriz. genelde arayi fazla acmayi sevmiyorlar.

gerci ben tg aussie de izledigim icin bana yeni/guzel gelmedi, tg au yi takip etmeyen british lere cok guzel bi bolum olarak gelmis olabilir, o ayri. o zmn yine filler a devam olur. =P
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...