Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Top Gear

Tarist

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
"stig is sacked: clarkson" said:

Top Gear host Jeremy Clarkson says outed Stig Ben Collins has been "sacked" from the popular motoring show.

The Formula 3 driver was revealed as the mystery white-suited driver after the BBC failed to stop him publishing his memoirs last week.

"It was such a shock," Clarkson told little-known English community news service WitneyTV.

"It was horrible actually because I liked him and he came around to my house and had drinks, and all the time he was writing a book, so I feel a bit hurt."

Clarkson hinted The Stig character may be dumped from the new BBC series, due to air later this year.

Collins took over the role in 2003 after a previous, black-clad Stig also revealed his identity in a book.

"Trust me, we have many, many thousands of people queuing up to be whatever it is that we create," Clarkson said.

"I've spent the last three weeks doing nothing but trying to figure out what we will do instead.

"Top Gear is damaged but not out," he added.
Sosyal ağlarda paylaş

bu mevzu hakkinda daha olaylar soylentiyken Andy wilman konuyu guzelcene ozetlemisti top gear official blog da.

hos olmadi tabi stig in baltalanmasi ama daha oncede degismisti , bir 3. cusu de gelir yine eglencesinden bisey kaybetmez.

http://transmission.blogs.topgear.com/2010/08/27/the-stig-he-is-ours/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
top gear the three wise men christmas special az once dustu.
middle east special diye de geciyor, s16e01 diye de, s15e08 diye de.

james may cekimlerde kafasini yarmis, hayli kan kaybetmis , en yakin hastane bilmem ne kadar uzakliktaymis, hayli problem olmus vs diye haberleri cikmisti, merak ediyorum nedir ne degildir.

fanlar yardirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

niye turkiyeye geldiklerine uzuldum bu kadar acaba :(

three wise men

irak daki kurdler cana yakin ve bariscil, ama turkiyede ozgurlukleri icin savasiyorlar ve yollar cok tehlikeli !!

suriye ise turkiyeye kiyasla kat kat iyi.

izledigime uzuldugum tek top gear oldu, suc bbc nin mi? bilmiyorum.
son gunlerdeki gundeme birde topgear in katilmasi hic ama hic hosuma gitmedi ama , bu kesin.

Sosyal ağlarda paylaş

ırakın kürdistanı çok cici, bıraktım bu (yol boyunca giydikleri kevlar) vestleri ya ne gerek var, aha dağları da güzel mis gibi!!!

(türkiye sınırında narkotik köpekleri arama yaparken) bu hiç dostane değil. türk muhafızlar korkutucu:(

(türkiyeye girince) burası tehlikeli bölge. kürtler özgürlük için savaşıyorlar, vestleri kaskları tekrar takalım:(

otele gelince efes birayı lıkır lıkır içiyo ama köftehor.:o

yabancı gözüyle kısmen doğru gerçi. adamlara öyle lanse ediliyor yoldan geçen adamı çevirsen o da öyle bilir. tabi tutup böyle yayın yapınca tüm türkiye böyleymiş gibi gözüküyor.

"pasaporta suriye işlenmişken israile giremeyiz" kısmında, araçları modifiye edip çölden sinsice geçelim fikri iyiydi, hele a takımı çalarken arkada eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...