Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

darth vader'ı yakmaları o zırhın içine koymaları flm ben yazsam hikayeyi oyle yapmazdım şahsen vader'ı anakin olarak bırakırdım obi wan la çarpışması sırasında gene dooku tarzı bir kaçış ve sonra imparatorun onu app olarak himayesine alması boylece daha karizmatik bir vader olcaktı şimdi herkes olur mu oyle şey o zırh super karizma falam diecek ama bence çok rezil bir zırh o darth vader ı zaten o zırh yuzunden sevmemişimdir bence malak tarzı bir değişim bile daha iyi olurdu yani tabi o zmnın teknolojisiyle bu çok zor o yuzden boyle demode bi hal almış ama tekrar soyluyorum hiç yanmasa anakin olarak kalsa ve sadece dark side a geçip dooku tarzı bi dark jedi olsa daha iyi olurdu bence neyse bu olay tartışılır zaten...benim favorim zaten obi wan dır her zaman ama genç hali daha iyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu bunu bilmem ben count dooko hastasıyımdır:) oldum olasılı severim lee amcamı zaten:) e2 deki dueldeki soguk kanlılıgı ve karizması superdi bence.rolune en iyi oturan adam. bi bilgim yok bilmiyorum ama 3. filmde oelcegini hissediyorum. aglarım serefsizim:P[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
Mothman-lvl 48 buffbotmuş-Kay
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda bi arkadsın verdigi link te okuduguma gore sidius da combata giriyomus cok heyecanlı olacak:P[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

Sidious level 20 lightning çeker artık millete. Anakin Vader olduktan sonra midi-chlorian'larından da oluo. Yani şöyle diim Obi-wan jedi knight, Qui-Gon'da Consular'dı sanırım saber renklerine göre. Obi-wan Qui-gon'dan daha iyi saber kullanıo. Obi-wan'ın Darth Maul'u yendiği hali bile Darth Vader'a fazla gelir ki 3 günlük jedi Luke bile sinirlenince kopardı elini vader'in.

Bu arada digiturk'teki dublajıda bi tarafımla gülerek dinledim. Yani birisi jedi(türkçe okunuşuyla) başka biri ceday dio. Üstelik Luke'u seslendiren şanssız insan da arada jedi ve ceday diodu.

[signature][hline]This Cat Scratches Free.

[Bu mesaj Catscratch tarafından 29 Temmuz 2004 14:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kalan son jedi Luke olabilir de kalan son güce duyarlı kişi Luke değil. En azından bizim bildiğimiz Leila da var. Zaten yoda tek ümitlerinin Luke olmadığını 5'de de söylüyordu. Luke sonuna kadar rahip hayatı sürdürmez ama sürdürse bile Leila ve Han Solo hibritinden bıcır bıcır Anakin'ler, Luke'lar, Leila'lar çıkar. Ama bu en fiyasko senaryo.

Hepsi bir yana Clone Wars'da jedi katliamı yapmış olabilirler ama bu güce duyarlı insanların tamamını temizledikleri anlamına gelmiyor. Bunu da şuradan çıkarabiliriz, Vader çocuklarını kontrol etme gereği bile duymamış. Ayrıca her güce duyarlı kişi de jedi olmuyor bakınız Leila. Jedi Academy'deki senaryo gibi bir senaryo üzerinden devam edilebilir. Luke'a sakal yakışacaktır.

Lucas'da toplu iğne başı kadar akıl varsa 7-8-9'u rahatlıkla çıkarır.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

padawan, jedi knight, consular, jedi guardian felan filan tam olarak ne oluyor sadece rütbeden mi ibaret?

kyle katarn ve qui-gon jinn, star wars'ı sevmemi sağlayan iki önemli kişi :)
7-8-9 yapsalar, Jedi Knight oyununda geçen olayları değiştirerek de olsa sunsalar çok zevkli olurdu :)

said:
-coLdwind- demiş ki:

Sıradan bir Jedi'da olması gereken midi-chlorian sayısı(default)= 10,000
Jedi olarak eğitilmesi düşünülen kişideki en az midi-chlorian sayısı = 7,000

Anakin Skywalker= 27,700
Darth Sidious/Palpatine ( Kyber Crystal içinde) = 20,000
Yoda = 17,700
Count Dooku = 13,500
Obi-Wan Kenobi = 13,400
Darth Vader (Erimiş çukura düştükten sonra) = 13,000
Luke Skywalker = 12,500
Mace Windu = 12,000
Darth Maul = 12,000
Mara Jade (Luke Skywalker'ın karısı ve İmparatorun casusu)= 11,000
Darth Sidious/Palpatine (Kyber crystal dışında) = 10,700
Qui-Gon Jinn = 10,000
Leia Organa = 10,000
Shintor Beerus (çok eski bir Jedi Master) = 14,250
Ce Ce Denowai (Güçlü bir kadın Jedi) = 14,000
Ben(Jhon) Skywalker (Luke Skywalker'ın oğlu)= 14,000
Anakin Solo (Han ve Leia'nın oğulları) = 13,700
Kaja Sinis (İlk Jedilardan biri) = 13,250
Exar Kun ( Sith savaşlarına katılan bir Sith'in karanlık lordu (Dark Lord of the Sith))= 11,700
Darth Seer (Sith düzenine sonradan giren biri)=11,200
Tylus Liv=10,700
Corran Horn( Star Wars kitaplarında geçen ve Yeni Düzen zamanında yaşayan bir Jedi Ustası) = 10,700
Darth Bane = 10,500
Joruus C'Baoth=10,350
Darth Imperius (Darth Sidious'un ustası) =10,300
Plo Koon=10,300
Tahari Vehlia (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi) = 10,300
Kam Solusar (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi ) = 10,100
Naga Sadow (Yavin 4'ten kaçan bir Dark Lord of the Sith (Sith'in karanlık Lordu))= 9,400
Adeus Hust = 9,300
Jacen Solo (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi Han ve Leia�nın oğulları) = 9,000
Jaina Solo (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi Han ve Leia�nın kızları) = 9,000
Cihgal (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi) = 9,000
Darth Rage (Sidious'un Darth Maul'dan önceki çırağı)= 9,000 Tionne Solusar (Yeni Jedi Duzeninden bir jedi) = 8,500
Dezar Looger (Dagobahta yaşamış bir Dark Jedi)=8,400
Xio Jade = 7,400
Aurra Sing= 7,000
Danni Quee (Yeni Jedi Duzeninden bir Jedi Bilgini)= 4,500

bunların dışında;

Padme Amidala = 4,700
Shmi= 3,300
Lando Calsarrian = 1,500
Boba Fett= 1,500
Han Solo = 1,50
Jango Fett = 1,500

Kyle Katarn da 10.000miş..
ya Kyle ile Qui sıradan jedi mı oluyor şimdi? yazıktır yahu..[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

7-8-9'u Lucas çekmeyeceğini daha önce belirtmişti. Sanırım " Hayatımın son 35 yılınız buna harcadım, daha fazla kafa yormak istemiyorum" gibisinden birşeyler demişti. En azından öyle sanıyorum... bi forumda okumuştum da hangi forum bilmiyorum.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-

[Bu mesaj MeSh tarafından 29 Temmuz 2004 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi guardian; force u cok az kullanan saber combatta iyi egitilmis jedi lar.
jedi knight:hem guardian ve consular arası. ama her iki acıdanda digerleri kadar iyi degiller.
consular: buyuk olcude force kullanan tipler. saber yetenekleri guardian veya knight kadar degildir ama force da en güçlüleri.
(aklımda bole kalmıs umarım yanlıs degildir:P)
ama dark side da da isler bole mi bilemicem sonucda dooku her yonden obi yi ve anakini yiyor.[signature][hline]I've become more powerful than any jedi,even YOU

Sosyal ağlarda paylaş

ya yok ya bence onnar artık tamamen fasa fiso yok gardiyan yok knight flm o sayılar da bence sallama yok abi..
vader luke a yeniliodu çünkü herm yaşlı idi hem de vader orda tam dark side deil conflict war içinde ve zati orda vaderın ölmesi gerekio plana göre çünkü o zmn luke yerini alcak[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

abi
1.bunlar filmde açıklanmıyo oyunda var filmde sadece rütbeler var.
padawan
knight
master
2.oyunlardan filan sonra çıkan şeylerle meydana getirilyor karakterlere uyuşturuluyor.
guardian,dı consular, dı filan kotor'un sallaması değil ama ilk 5 filmde geçmiyo böyle şeyler sonradan ooluşturulup karakterleere orutuyorlar..
3.abi ne kadar force'un oldugu senın gucunu etkılemez yanı bu işte çalışkanlık inanç fln da var.. anakin çüçücük bi veletken bile herkesten fazla ama herhangı bır padawan bıle daha ıyı kullanıyo cunku egıtılmıs.. oyle çok çok önemli bişey değil.. kanda ki oranı düşük olunca tatak olmuyo adam... (hea powerplay için belki de)
4.luke'un vader'ı dövemesinin sebbebei çok başkadır.. vader istese Luke'u kuş başı ypar senelik jedi iki gunluk genco ya yenılmez.. zaten saber kullanmak force uıle en az alakalı şey tamamen çalışmayla eğer guardian olursan ona çalışıyosun ve saber da güçlü oluyosun bakınız obi wan, yada seber çalışmazsın consular fln olursun force'un guclu olur (galıba) bknz qui gon..

aMA powerplay olarak düşünmeye karşıyım[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...