Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askere gidiyorum

Dominus

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum konunun PC oyunlarıyla alakası yok ama buranın moderatörü olarak bu yazı hem Karakediye yerime yeni birisini bulması için bir mesaj hem de bir genel duyurudur :

Merhaba arkadaşlar,
Uzun süredir ne forumlarda ne de oyunda görünmüyorum. Çünkü askere gidiyorum. 3 ağustosta Tuzla Piyada Okulu'nda sınava girdikten sonra 10 gün içerisinde sonuçlar belli olacak ve ağustos ortası gibi askerdeyim.
Yedek subay ya da er olup olmayacağım ve sınıfımda sınavdan sonra belli olacak.
Bu durumda 26 sında son TV programını yapacağım.
Programda Shadowbane'i tanıtacağım için 12:30- 15:00 saatleri arasında oyunda olursanız şöyle güzel bir gösteri yapabiliriz. Üstelikte TVden canlı olarak !
19u akşamı bir haftalık tatile çıkıyorum. Bu durumda forumlara belki ağustos ortasına kadar cevap yazabilirim ama belki.....
Dergide son yazılarımı yazdım.
İlgililere duyurulur.

Burak Akmenek, Level Dergisi Editörü[hline]If you can not run
If you can not hide
You fight to die
But old warriors do not die alone
Sosyal ağlarda paylaş

yinede bana göre şanslısın :=) ben 8 ay yaptım sen kısa dönem olursan 6 ay yapacaksın.
sana bir kaç tavsiye vereyim; öncelikle askerde iken sana söylenen veya emredilen hiç bir şeye mantık çerçevesinden bakma kafayı yersin. ne deniyorsa o şekilde yap ne azı ne fazlası. buna kendini alıştırırsan rahat edersin kafana takmazsın hiçbir şeyi:) bazı şeyleri yapmayı gururuna yediremeyebilirsin ama orda gururunuda boşver sen kaybedersin.sonuçta gelip geçiyor ben askere gittigim günü dün gibi hatırlıyorum ama biteli 2 sene oldu zaman çabuk geçer. dışarıdaki insanlar anlamaz bile senin gidip geldiğini:)
hadi hayırlı teskereler[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
LethE, 25 July 2003 13:23 tarihinde demiş ki:
mutlu askerlikler[hline] horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..
KoC

ahah
aslında mutlu bi askerlik nasıl olur :)
dominus işallah pc basında askerlik yaparsın da pc ne shadow bane kurarsın elinin altındada bi 512 k cable olur da ayrıca kahvaltınıda yataga getirirler işallah :)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...