Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

ya şahsen ben çok açı oldum bu wow olayının kendimden nefret ediyorum ama şu an oynayamadığım için krizlere girmekteyim heralde gelebiliritesi yüksek günlerde evimden çıkmazdım :([signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 22 Ocak 2005 05:29 tarihinde demiş ki:
PTT ile gelen ürünleri apartmanın ortasında bulabilirsiniz.Osmanlıdan beri gelişemeyen posta teşkilatının sonuçları.

Daha cok postacilarin isini umursamamasi veya vurdumduymazligi diyebiliriz..[signature][hline]Sungur - Scout - 7L2 - ML6 - LGM Fletcher - Retired
Necrocks - Necromancer - 1L8 - Retired
Olcayto - Infiltrator - 3L4 - Retired
Alaattin -Sorcerer - 2L3 - Retired
Olcayto - Nightshade - 3L0 - ML4 - Assistant Tailor - Retired
Sungur - Orc Hunter - Level 1x - (Warsong) - Active

Now in Sydney, Australia...
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar paranoya yapmayın.
Şu ana kadar bir kere bile kapı önü gibi bir yerden almadım, ya bana ya da evde aileden birine teslim edildi kutu.
Böyle paranoya yaparsanız kesin birşey çıkar zaten[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fegro, 22 Ocak 2005 05:29 tarihinde demiş ki:
PTT ile gelen ürünleri apartmanın ortasında bulabilirsiniz.Osmanlıdan beri gelişemeyen posta teşkilatının sonuçları.

Osmanlidaki posta teskilatini nerden biliyorsun, 80 sene gechmish T.C kurulali Osmanli ne alaka. 80 Senede adamlar ulke kuruyorlar 10 senede tum dunya deyishiyor ne alaka Osmanli simdi.[signature][hline]http://www.yourgameshop.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler ne bu yabancı site telası alırsınız weblebiden asalar gıbı yada esen elektronıgınkapısını calarsınız ben bi wow almak istiyorum dersiniz gider alırsınız yada ordada varmedılar wktıgının haftası megavızyonda satısı baslanıcakmıs eger maksat 25 mılyon fazla vermemekse ona bısey dıyemem ama bu sadece 1 aylık oynama ucretı bunuda unutmayın benım war3 den azım yanmıstı esen sayesınden ama ben yine sansa vermeyi dusunuyorum esene dedikleri tarıhte yanı 15 subatta dagatıma baslanırsa bence hicte roblem yok demektır
Sosyal ağlarda paylaş

o oyun megavizyona d&r a falan gelince zaten pre-order i bile yabanci sitelere gore pahali olan oyunu daha da pahaliya alacaksiniz..misal ben jtl e bakmistim avaturk te onsiparis i 65 ytl idi su an megavizyonda 79 ytl..bence riske deger yani yabanci sitelerden 50 dolara alınacak oyun turkiyede 100 dolar gibi bi fiyata satılacak..herhangi bi sorun olunca(cd-key sorunu.. gelmeme vs..)mail atıyosunuz hemen yeni cd-key veya oyunu gonderiyolar yine..ama bu oyunu 100 dolara megavizyondan alınca bole bi sorunla karsılasında adamlar bize hırsız muamelesi yapıyolarbi arkadasın basına geldi gitti megavizyondna swg aldı cd key kullanılıyo gibi bi hata verdi gitti m egavizyona bunun cd key i yanlis demis adamlar cd key ne gibi bi soru sormus israr edince cd key dogrudur sen yanlıs yazmısındır olayına girmisler.. artık durumu hayl gucunuze bırakıyorum.. sonucta veriyolar ama yani o duruma dusecegime PTT e guvenirim daha ii..
Sosyal ağlarda paylaş

ya banda hıc bır zaman oyle kapı onune koymalar fılan olmadı
herzaman ıhbarname yı koayrlar 1 hafta ıcınde gelın alın dıye onuda alman 1 dk surmuyor zaten ve sımdıye aldıgım hıcbır seyde oyle ezılmıs fılan olmadı[signature][hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 26 Ocak 2005 20:10 tarihinde demiş ki:
bu arada sendit de cıkıs tarıh ı 4 subata cekılmıs...
ohannesssss[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

OLEY BE =)

KONTROL ETTIM SIMDI NIHOHOHO
hasktir yanniz, o zaman eve istemem lazim benim bunu =)[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sunsh1ne, 26 Ocak 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
oh oh super oldu bu
demekki serverlar da tahmin ettigimizden erken acilacak (mı acaba??)

blizzard box ı erken vericek bence tarih yine degişmez sanırım çünkü daha 2. beta diyolar.
Ama bugun ayın 26.sı serverın acılmasına 29 gün var.
2 haftada second phase i başlatsalar.2 haftada second beta sürerondan sonra acılır zaten.[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.

[Bu mesaj Eternal tarafından 26 Ocak 2005 20:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blinky, 26 Ocak 2005 20:24 tarihinde demiş ki:
benım aklıma takılan olay sanal kart olayı.okadar ugrasamadım dırek annemın kredı kartı numarasını werdım. bunu kabul ederlermı yoksa ıllakı sanal kart mı ıstıyorlar.

abı bılen yokmu ya bu olayı.sonra elımde patlıcak 3 ay daha cd pesınde beklemekle geccek zamanım
Sosyal ağlarda paylaş

Su ana kadar bi sorun olamaz cunku daha kontrol etmediler =) Son anda patlayabilir elinde ama euhe

Bu arada, serverlar 25 inde acilsa bile, bu 21 gun boyunca keyimiz sayesinde betaya girebilecez di mi[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Blinky, 26 Ocak 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
abı sıze yok pre order haberınızı aldık cart curt dıe bı maıl geldımı.gelmedı ıse bılelımkı hata war.

Bana geldi kardeş sana gelmediyse direk mail at sendit direk cevap veriyor.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...