Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Şimdi bu firmalara ekstra para ödemeden her türlü geç başlayacağız sanırım. Bir şey kaybeder miyiz acep bir kaç gün geç başlamaktan? Çok hırs yaptım her saniyeyi kayıp olarak görüyorum.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Aşağıda yağız yer delinmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöle anlatıyım ben sana
Sendit.com Release Date olarak ( Box ın Dagıtım tarihi ) 18 Şubatı gösteriyo.Bu tarih kesin degil ama biz 18 şubatta dagıtıma basladıklarını düşünerek hareket ettigimizde ;
EU serverları 25 Şubat günü açılıcak.18 şubattan sayarsak 7 gün var.
7. günün sabahı gelirse ne ala =) ama gelmesse pekde bir kayıp olacagını zannetmiyorum.14. gün gelicek hali yok box ın
Ben tahmini olarak söliyim 8 veya 9. gün gelicektir box.Buda bizim servera 1 veya 2 gün geç baslamamıza sebep olucak.
Ama şöle bir durum daha var Eru mail attı sendit.com a
Paketleri gondermeden önce cd keyleri bize verebilirmisiniz seklinde ( daha sonra yine normal sekilde gelicek paketler bu sekilde bi zaman kaybetmicez. )
Ona cevap bekliyoruz..[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.

[Bu mesaj Eternal tarafından 19 Ocak 2005 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hi Aytug,

Thanks for getting in touch.

I have checked with our Games Team who have advised me that we will only be
selling the standard version of the game. As another UK retailer has an
exclusive deal with Blizzard - they shall be the only company who can
supply the Final Euro Beta Key and Soundtrack.

If you have any other queries please do get back in touch.

Regards,

Lynne

--
Lynne Fyfe, Customer Care
www.sendit.com - entertainment to your door
edit :ya tam anlamadılar bız sadece standart satarız dedıler oyleye mseajın devamında bahsettıgı fb cdkey satan sıte hangısı[signature][hline]He is no mere ranger he is ARAGORN son of ARATHORN

[Bu mesaj _Eru_ tarafından 19 Ocak 2005 16:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 19 Ocak 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Sendit.com Release Date olarak ( Box ın Dagıtım tarihi ) 18 Şubatı gösteriyo.Bu tarih kesin degil ama biz 18 şubatta dagıtıma basladıklarını düşünerek hareket ettigimizde ;
7. günün sabahı gelirse ne ala =) ama gelmesse pekde bir kayıp olacagını zannetmiyorum.14. gün gelicek hali yok box ın
Ben tahmini olarak söliyim 8 veya 9. gün gelicektir box.Buda bizim servera 1 veya 2 gün geç baslamamıza sebep olucak.
Paketleri gondermeden cd keyleri bize verebilirmisiniz seklinde
Ona cevap bekliyoruz..
öyle olacaksa çok iyi olur ben wowu download ettim zaten anında cd-keyi alıp oyuna başlarım[signature][hline]Sadece yaşamak için öldür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 19 Ocak 2005 16:50 tarihinde demiş ki:
Paketleri gondermeden cd keyleri bize verebilirmisiniz seklinde
Ona cevap bekliyoruz..

İşte bu harika olur. Amerika'dan bir tanıdığa aldırmaya kalktım parayı falan yolladım galiba her şey elimde patladı. Tabi adamlar hem okuyor hem çalışıyor, sabah kadar da benzincilerde sürünüyorlar, gerisi uyu babam uyu... Arayamıyorsun da doğru düzgün telefon faturası maşallah coşacak bu ay. Kimsenin kimseye hayrı yok. Paticik sağolsun burada bir şeyler öğrenip ona göre iş yapabiliyorsun.[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

yani aylar önce amerikada açılmış sunucular varken ve bu kadar zaman avrupadakiler açılsın da girip oynayalım demişken (ben öyle dedim sizi bilmiyorum) 1 hafta geç başlasam ne yazar başlamasam ne yazar

bu günleri hatırlamayacaksınız bile 1-2 ay sonra, en önce level 60 olana Game Over yazısı çıkıyormuş yoksa onu görmeye mi çalışıyosunuz ^_-[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Bende dün gece verdim siparişi.
Cdkeyleri gönderip gönderemeyeceklerine dair attığınız e-mailin cevabını buraya c/p yaparsanız iyi olur. Aynı soruyu sormak için meşgul etmemiş oluruz adamları hem.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah inşallah tanıdık birine gelir de ss'e bakıp bakıp güleriz :) Beddua gibi oldu biraz ama neyse...

*Heyecanla Eternal'a gelecek maili bekler*[signature][hline]Ey Türk

Yukarıda gök çökmedikçe
Senin İl`ini, Töreni
Kim bozabilir?

BİLGE KAĞAN
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar blizzarda gore us keyler eu serverlar acıldıgında cevırmeye gerek kalmadan calısacaklar euda eger boyleyse neden amazon .comdan alıp elımızde oyunu bekletıp sonrada server acıldıgı gun oyuna gırmıyoruz[signature][hline]He is no mere ranger he is ARAGORN son of ARATHORN
Sosyal ağlarda paylaş

az once sıtelerı dolasırken gordumde sabahtan berı aklım durdu nerde gordum hatırlamıyorum forummuydu sıtemıydı aklım karıstı nolur gurcalayın sunu cok ıyı olur oyle yapabılırsek[signature][hline]He is no mere ranger he is ARAGORN son of ARATHORN
Sosyal ağlarda paylaş

Sendit'e 2 yeni soru ve bunlara cevaplar. Collector's Edition a 30 euro hiç yere ulaşım bedeli vermek koyacak sanırım, tam 3 katına geliyor, normal almayı düşünüyorum. Ya feci arada kaldım aslında, salak Alman sitesi İngilizce mailimi anlamadı mı noldu, cevap yok hala.

said:
Thanks for the answers.
Just 2 more question before I pre-order it, forgot to ask, sorry.
I'd like to buy the DVD version, how can I do it? Do all of the boxes in your
stock contain CDs?
The final question is, I want the game delivered to my univesity and it's
address is different from the address registered on the credit card.
Does it change anything? Because some sites accept orders only if they're
ordered to the same addresses.

Thanks a lot for the help

Hi Ilke,

Thank you for your e-mail.

The World of Warcraft will probably be released as CD rom so as to be as
compatible with as many machines as possible as not all PC's will have a DVD
drive.

There is no problem in ordering and having the item sent to an alternative
address.

I trust this is to your satisfaction.

Please let me know if I can be of any further assistance.

Kind regards,

Peter
[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef arkadaşlar

[hline]
Thanks for your e-mail. We are unable to provide you with a key until you
receive the actually product. You will receive your cd key once the game
arrives:)

Regards,

--
Colin Porter, Customer Care
www.sendit.com - entertainment to your door
[signature][hline]Wow da Japonyadan bi adamla konustum evinde 8mbit baglantısı varmış.Ofiste 24mbit.Teşekkürler Türkiye.

[Bu mesaj Eternal tarafından 19 Ocak 2005 18:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten saçma olurdu öyle birşeyle uğraşacak olmaları.
Hem cillop paket açmak kadar güzel birşey yok =)

Yok ya, en kötü ihtimal 1 veya 2 gün geç gireriz, o da koymaz yani. Onun için 33.5 pound fazladan vermeye değmez[signature][hline]UO - Penthesilea, Archer Mage of Metalon
SWG - Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Bounty Hunter Association
WoW - Penthesilea, Night Elf Hunter of Anatolian Sunrise
Xaer_Aloneheart, 18 Ocak 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
adam okulda yemek yerken Dela'ya nefretle bakıyo. madalyası var diye.. böyle bi adam işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...