Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sendit.com

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Daha once herhangi birşey alan arkadaş varmıdır burdan.
En ucuz burası arkadaşlar 25.40 pound gibi bir fiyata gonderiyolar.63 TL ediyo buda.
Varmı alan ?
Bir sorun olucagını zannetmiyorum gerçi bu sitelerin hepsi verifiying damgalı ama genede soralım..[signature][hline]öttürürüm
Sosyal ağlarda paylaş

sendit.com eskiden www.blackstar.co.uk olan sitenin isim değiştirmiş hali, ben yüzlerce dvd aldım buradan ve hiç sorun yaşamadığım gibi artık adamlarla da diyaloğum çok iyi bir seviyede, önemli günlerde kart yollarlar, arada sırada sürpriz hediyeler falan yaparlar çok severim tavsiye ederim bu siteyi

hatta ben de bi order vereyim madem orda varsa :D

ekleme: evet pre orderlarda siparişiniz yola çıktığında çekiyorlar parayı[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 18 Ocak 2005 12:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben wow pre orderi sendit.com dan yaptim hatta ufak bi hata yapmistim mail attim 2 saat icinde cevap falan yazdilar vs. baya ilgileniyolar yani bakalim oyun ne kadar zamanda gelicek onemli olan o tabiki... ama bence guvenilir bi yer gibi icim rahat bi sekilde aldim yani.[signature][hline]Gladric RR10L3 Mercenary ML7 Banelord - Kay
Anchorite lvl 24 Çoban - Shadow Moon
Sosyal ağlarda paylaş

peki sadece kredi kartıyla alışveriş yapabiliryorsun deilmi arkadaşlar..? havale falan olmaz.. e kapıda ödeme hiç olmaz.. ne vericen adama euro mu ahah

ha bu arada avaturk den havale ile alımlarda havale ücreti alınmıyormuş..ve paket UPS ile adrese teslim ediliyormuş

[Bu mesaj deadea tarafından 18 Ocak 2005 12:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu tür siparişlerde eğer Türkiyede de zaten mevcut olan uluslararası bir kargo firması ile yollanıyorsa (mesela UPS, DHL) o zaman yine aynı yoldan size ulaşıyor o paket

ama Türkiyede bulunmayan bir firma ile Türkiyeye kadar gelmişse o zaman da anlaşmalı oldukları yerli firmalara verebiliyorlar ya da direk postane yoluyla geliyor

süre olarak net bir şey söyleyemem çünkü bu preorder, verilen tarihte ellerinde olmasına ve talebe göre preorderları koydukları sıradaki yerinize göre değişebilir, mesela ürün preordera göre gelir tabi ama diyelim ki geç sipariş verdiniz ve o firmaya gelen ürün tükenmişse firmanın ikinci parti ürünleri beklediği süre kadar da siz beklersiniz burda

bu son yazdığım gibi bir durum bana sendit/blackstar'da hiç olmadı yalnız, sadece örnek olsun diye yazdım, bana en erken 3 günde en geç de 1 haftada geldi buradan siparişlerim

1.5 sterlin gibi komik sayılabilecek bir kargo bu sonuçta, düşünüyorum da Türkiyede 1 günlük mesafeye yurtiçi kargo ile bir zarf yollasanız 3.5-4 ytl ye gidiyor[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bende pre orderımı sendit ten yapmaya karar verdim ama şimdi ing. o kadar iyi degil bana yardım edebilcek varmı?kredi kartı bilgilerini doldurma bölümünde expiry date diye birşey soruyor onu nerden ogrencem acaba?signature][hline]My girl, my girl don't lie to me
Tell me where did you sleep last night

[Bu mesaj Liebe tarafından 18 Ocak 2005 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben hatirliyorum da swg yi 5 kişi us den almiştik hem de normali bitmişti biz de collectors edition almiştik. Yanliz oyun geldi buraya inanamadik, bi de gümrük parasi verdik. Var ya nasi kol gibi girdi anlatamam. Ve en acidigim kismi işin, kutu öyle rafimi süslüo sadece şu anda. WoW da da böyle bişi olur diye tırsıorum. Hatirlamiyorum bize niye gümrük falan kastirdilar. Ama toplu halde spariş verdik diye olmuştu galiba. Onu da kargo parasi azalsin diye yapmiştik. Şimdi bunu tek olarak spariş verdigimiz de gümrük ödüyomuyuz. Tecrubeli arkadaşlara soruyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...