Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatı hileleri ile oynamak istermiydiniz?

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Bir merakımı gidermek için böyle bir konu açtım. Sizleri etkilememek içinde sonrasında hiç mesaj atmadım. Kusura bakmayın farkında olmadan örnek kitlem oldunuz bu konuda. Paticiğin yaş kitlesi genelde genç, bu yüzden güzel bir örnek oluşturuyordu.

Neyse konuya gelelim. Bence hayatın anlamı birşeyleri hak etmek ve bu hak için mücadele vermek. Bu mücadeleye hayat mücadelesi deniyor ve insanın yaşama sebebi bu. Çizdiğim hayalde de tek sorun sunulanları haketmeden sahip olmanızdı.

Bende merak ettim acaba yeni nesil bu konuda nasıl düşünüyor. Somut sonuç 11'e 1. Bu merakımın diğer sonuçlarını kendime saklıyorum.

Neyse efendim ne zaman ki hayattan sıkılırsınız, o zaman bu konu aklınıza gelsin. Çam sakızı çoban armağanı.

ps: Ceday, hile şöyle çalışıyor. Burnundan hızla bir tüy koparıyorsun. Gözünün önüne konsol geliyor. "Hile yap" yazıyorsun. Doğru yazdıysan "hayat görüşüne çeki düzen ver" sesi geliyor. Gözlerini kavuşturup konsolu kapatıyorsun. Ve voila. [hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 25 July 2003 03:42 tarihinde demiş ki:
beleş olsun atlarım kardeşim sonuçta
emek sarfetmeden mal yemek çok güzel birşey olmalı[hline]mix edebiyat & oyun sitesi

Hayatta en güzel şey, emek verip bişeyler elde etmektir... Böyle bir yaşam sizi en fazla 1 yıl idare eder.[hline]Volfied, 04 May 2003 08:18 tarihinde demiş ki:
A mug of ale, and a fine tale!
Gimli yönetti
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlamışınız çoğunuz.
1- önünüzdeki wishmaster diil. beni hede hödö yap (ki çoğunuzun yaşamı bi stasisin içinde biterdi. bkz. beni yokedilemez bi varlık yap. eywalla artık titaniumdan bi bilyesin -küre en stabil geometrik şekildir-...) diyemiyosunuz. deli gibi zengin olcan hherşey emrine amade ister misin diyo adam...
2- o para bitmiyo farkındaysanız. hayatının sonuna kadar yeter demiş adam. ayrıca para senin paran istersen dünyayı daha güzel bi yere de çevirebilirsin. ya da batmancilik oynayabilirsiniz.
3- paraya sahip olacak kişi sizsiniz. doğduğundan beri malikanelerde yaşayan ve para içinde yüzen bi zengin çocuğu diil. yani zaten öbür türlü yaşamanın manasını az çok biliyosunuz. gene para sizin paranız. onu işletip çoğaltabilirsiniz. ya da hayır işlerinde bitirip sonra eski hayatınıza dönebilirsiniz.

sonuç olarak tabii ki isterim. annem arada bir sayısal oynar ve her oynayışında ah şu kadar trilyon çıksa naapardık muhabbeti yaparız. dolayısıyla hiçbir kötü yan göremiyorum bunda. hatta herkes daha iyi bi hayat ister. eğer o kadar para beni bozar diyosanız bu sizin probleminiz benim diil...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün, 2 hafta, 2 ay,1 sene.. Herşey çok güzel.. Peki nereye kadar..?

Yanlızca şunu söyliyebilirim ki, dünyadaki en güzel şeylerden biri hakettiğin parayı harcamak olsa gerek..

Hayatının sonuna kadar beleşe gelip yediğin para, bir süre sonra insanı intihara olmasa bile çok ciddi sorunlarla yüzyüze bırakır.

Bunlar şahsi fikirlerimdir..
Sosyal ağlarda paylaş

Haketme meselesine gelince. Materyalist diyalektik konusnda uzun uzun tartışırız isterseniz ama, genel olarak bi haketme mevzusundan bahsedecek olursak, yaşadığımız hayat -ki sahip olduğumuz en önemli şey farkındaysanız- bizim hakettiğimiz bir şey değil ki zaten. Zaten herşey lütuf.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Eger böyle bir seçenek varsa lütfen bende alayim[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kabul ederdım ve muhtemelen bı ıkı ay eylendıkten sonra gerı kalan hayatım boyunca uretırdım.

Cok sıkılırsma nasılsa devletlerın hazınlerıne kafa tutucak sonu bası olmıyan bı mal varlıgım var o zamanda dunya uzerındekı parasal duzenı kırardım bes parasız dıger ınsanlarla aynı kosullarda yasıyan bırı olurdum.[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Otomatik mutfağa gidip kettle a su koyup bardağa kahve şeker krema doldurup suyu bardağa ilave edip içine kaşık yerleştrip masama getiricisi mode u açardım. F1 ede macro koyardım. 2 saatte bi getirirdi kahvemi oh mis.
(c/p yaptım baydı artık 3 yere yazdım aynı şeyi :D)[hline]www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...