Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hayatı hileleri ile oynamak istermiydiniz?

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Size şöyle bir hayat sunsalar ne derdiniz?

Öncelikle olağan üstü bir bolluk.

İstediğiniz son model bir spor araba mı? Kapınızın önünde bilin. Fransa'da bir akşam yemeği? Helikopter malikanenizin üstünde hava alanına gitmek için hazır sizi bekliyor. Oradan jetiniz kalkacak. Sonra isterseniz Broadway'de bir gösteriye gidebilirsiniz yada bir eğlence klubüne. Partner? Liste önünüzde birini seçin, çağıralım hemen gelsin (bay/bayan, ünlü/ünsüz). İşe gitmek? Hiç gereği yok servetiniz hayatınızın sonuna kadar yetecek. Arkadaş? Kişilik puanlarınız tavan yapmış durumda istediğinizle arkadaş olursunuz. Kumar? Asla kaybetmezsiniz. Lady Luck sizinle.

Bunların karşılığında da hiçbir sey istenmiyor ama kabul edince geri dönmek yok. Ölümsüz değilsiniz. Kaderiniz nereyi belirlemişse orada öleceksiniz. (programlarken god mode için gereken satırları atlamışız bak şu ise) Son olarak da diğer insanlar üzerinde hiç bir olağan üstü etkiye sahip değilsiniz. Bu olanaklarla oluşturacağınız etki dışında.

Ben şahsen istemedim. Siz ne düşünürsünüz?[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

himmm düşünüyorumda, niye istemeyimki... kötü olan ne burda ? Her zaman kazanmak mı? Bence bu kötü değil, aksine çok iyi. Ha diyeceksinizki sıkılabilirsin... Neden sıkılayım ki herşey elimin altında ve bir gün öleceğim. Neden öleceğim güne kadar muhteşem bir yaşam sürmeyeyim ![hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

boyle hayatı yasamak ıstemezdım nerde bunun ask acısı hayatta bır seyı becerme sevıncı bunları ne yasıcam kendı paramla aldıgım ayakkabılar yada gıysılerı gıyemedıkten sonra ne yapıcam bu hayatı her sey olduktan sonra tadımı cıkar salla be kardesım sen bu ıslerı[hline]Ben Bugun Cok Iyıyım...[b]
[b]Metall Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

isterim ama asıl istediğim şey spiderman ve superman in özellikleri :P tmm tmm abarttım kurşun geçirmim duvardan duvara atlayabilim yeter :D[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shock_The_Bizkit, 25 July 2003 10:54 tarihinde demiş ki:
Birşeyin tam tersini, yani zıttını yaşamadan ve görmeden onun değerini bilemessiniz.

Ben istemezdim böyle bir yaşam.

ya ahah biz zaten yaşadık yeteri kadar tersini
versinler şimdi getirip bana yeter

[Bu mesaj baaluo tarafından 25 July 2003 11:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Angelfire, 25 July 2003 12:16 tarihinde demiş ki:
çünkü benim inancım paradansa orda aldıkları dersler ve verdikleri kararları benim de yapabikme olanağım olsa insanlık ve kendim adıma kazanacağım onca şeyin olacağının farkındayım[hline]

Sana çok zengin olmadan macera yaşayabileceğin bir tavsiye:
istanbulda oturuyosun diyelim. Herhangi başka bir şehirdeki ailen veya yazlığına gitmek için bir iki arkadaşını topla ve bisikletle gitmeye çalış.Geceleri kamp kur hatta sıra sıra nöbet bekleyin.Akşamları kamp ateşi yakıp etinizi falan pişirin(avlanmak lazım tabii ama yok artık diyo insan bi yerden sonra:)).Eşşek kadar 4-5 adama kolay kolay bişey olacağını sanmıyorum çok yolun üstünden gitmesseniz(Yanınıza en azından irice bi baseball sopası alın tabii). Bide TC Karayolları haritası ve bi pusula.Hadi kolay gelsin:)...[hline]Gitar,Kadın,Para.......Sorusu olan??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...