Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızla konuşacak konu bulma tutorialı (isterim)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

çok komik olduğunu düşündüğüm ve daha önce bir çok arkadaşımı güldürdüğüm(yüzsüzlükte son nokta aynı espiriyi 445566746878654 kere yapmak..) espiriyi kıza yaptığımda ve hıhı evet eheh eheh diye güldümü tamamdır abi..olmayan karizma (-) lerde...[signature][hline]''Devlet-i Osmaniali'de terfii temayuz ilim irfan ile olmaz; ya olacak kuvvetli iltimas, ya olacak madeni haz, ya da olacak ten ile temas...'' {Osmanlı Özdeyişi}
Sosyal ağlarda paylaş

eheh bu durum manyak bişeydir çok yaşadım
bi keresinde espri yaptıktan sonra yaptığım şeyin espri olduğunu açıklamak zorunda kalmıştım ...ikimiz de 0.o şeklindeydik..dumur/kilit

Siz napardınız böyle bi durum olsa

[Bu mesaj KahnX tarafından 25 Temmuz 2005 17:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
m3hm3t, 24 Temmuz 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
biraz zeki olacaksin..yanlış anlama zeki değilsin demiyorum.. çakal olacan biraz işte..
slm nbr muhabbeti bittikten sonra kıza bugün neler yaptın diye sor. sonra kızın o yaptıklarından bi tanesi ile ilgili bişeyler salla mesela
-ya varya o dediğinden ben de yaptım ama sevmedim.. gibisinden..
yok olmadı kız konuşmak istiyosa sana da e sen ne yaptın peki bugün diye sorar ..
sen de sallarsın bişeler ama bu sefer salladıklarında ilginç bişe olsun.. mesela ben tenis oynuyorum normalde.. tenis oynuyorum deyince aa ne güzel diyor kız sonra konu ordan açılıyor.. derken kız bana da öğretsene diyor..
sende öğretiyorsun.. (ben kimseye öğretmedim salladım hepsini o ayrı tabi(niye? pek güzel değillerdi de ondan:) ) )

zaten bundan sonra da ne konuşacam dersen
git kendini boğazdan aşağı at :D

budur! iş tamemen çakallıkta :)[signature][hline]Fly the ocean in a silver plane
See the jungle when it's wet with rains
Just remember till your home again
You belong to me
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm uğraşlarına rağmen hala kızla akışkan bir muhabbete giremiyosun (bkz:Odun Kız Vaakkaları) "Muhabbetinede doyum olmuyor" tarzında ezişken bir kaç laf söyliyeceksin, bu sefer o kasacak muhabbet açmaya...

Not:İşe yaradığıda olur, tamamen batırdığıda ama doğu zamanda kullanırsanız her iki durumdada pişman olmazsınız..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TREMO, 27 Temmuz 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
Tüm uğraşlarına rağmen hala kızla akışkan bir muhabbete giremiyosun (bkz:Odun Kız Vaakkaları) "Muhabbetinede doyum olmuyor" tarzında ezişken bir kaç laf söyliyeceksin, bu sefer o kasacak muhabbet açmaya...
[/b]

Bu soyledigin sonuna kadar dogru lise2 deyken birinden hoslaniyordum gittim o kadar konustum dil doktum sonunda sinirden " Seninde muhabbetine doyulmuyor duvarami laf anlatiyoruz" dedim hemen basladi "Ya aslında oyle degil boylede fln fln" sonra agirdan almasi gerekenin kendin oldugunu anlıyorsun[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TREMO, 27 Temmuz 2005 01:17 tarihinde demiş ki:

Not:İşe yaradığıda olur, tamamen batırdığıda ama doğu zamanda kullanırsanız her iki durumdada pişman olmazsınız..

Bunu denicem...[signature][hline]These open doors...
Sosyal ağlarda paylaş

En etkili taktik kendini acindirmaktir ..[signature][hline]Sigara iç dedeni gör , sigara içme torununu gör.

BabacumMostors, 29 Haziran 2005 22:20 tarihinde demiş ki:
aserehe ha hede hedelemune esemiyayay gayibaba gudubede budibibi.. asere e aha ehe ehenume vestiyerede bune bube gudubede dubibibi...

las ketchup dök dök yi
Sosyal ağlarda paylaş

evet karşındakini övdünmü cok hoşuna gider.mesela bugun ne güzel giyinmişisin filan konuyu buralardan açıcan genelde pozitif olmaya çalışcan susmak yok paso konuşcan :)[signature][hline]Fear ... Fear Attracks The Fear From ... The Strong , The Weak , The Innocent , The Corrupt ... Fear ... The Fear Is My Ally ....
Sosyal ağlarda paylaş

komedi muhhabetleri(filmler,olaylar),hatta sanıldıgının aksine iğrenc espri(ancak bunun icin yuz yuze olmak lazım yoksa anlamaz)ve ayrıca felsefe gercekten cok işe yarıo sadece dişiler deil hemen hemen herkesde yarıo...

genelleme deildir,sadece oneridir..[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 21 Temmuz 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
onla ilgili sorular sor

onla ilgili bildiğin şeylerin durumunu sor. ona ilgi gösterdiğini belli et...

yada direk gir olaya

"bana verir misin?"

Tokatı yer yani direk adamın bütün olayı berbatmı ediceksin :D[signature][hline] _Kusuk_

Aut disce aut discede.

İçimdeki Sarı Kapaktan İlham Alıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sana ok ii peki gibi cvplar veren kızlarıda çeşitli şekillerde tavlama yontemleri var abi nie hemen önünüzdeki maratona bakıonuz adam belki hayatının aşkını buldu. aşk bu abi otada konar bokada konar adam aşıksa bunu deiştiremezsinki. kızın sana ok ii deme olayı senin ona heyecanlı bi şekilde nbr demenden kaynaklanıyo ztn. bekle o sana nbr desin. baktın vermiyomu sen söle sogukmu davranıo sende soguk davran sikleme. konuşma güzel devam etti söylicegin şey senden hoşlanıorum demek. ama biz arkadaşız gibi bi cvp aldıysan bak msn penceresinin sağ ustunde x şeklinde bi düğme var. onu dene emin ol işe yarayacaktır. unutmaki biz arkadaşız dien kızın içinde sana karşı cok ufak bile olsa sen ona olan ilgini belli ettigin sürece (abartmadan) bir ilgi yatar. kızların kim olursa olsun erkegin birinin onlarla ilgilenmesi onlara güç verir, hoşlarına gider.
abi temiz olduktan sonra düzgün giyinimli olup kızla benzer zevkleri paylaştıktan sonra ztn kızın sizden hoşlanmaması için bir sebep yok. bunların dışında konuşmanız tavırlarınız sempatikliginiz en buyuk etkenler tabiiki.
[signature][hline]Just the way I'm feeling..

//Private
//Private Design

[Bu mesaj Wuchstein tarafından 06 Ağustos 2005 05:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
khalad, 06 Ağustos 2005 03:37 tarihinde demiş ki:
said:
fastreload, 21 Temmuz 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
onla ilgili sorular sor

onla ilgili bildiğin şeylerin durumunu sor. ona ilgi gösterdiğini belli et...

yada direk gir olaya

"bana verir misin?"

Tokatı yer yani direk adamın bütün olayı berbatmı ediceksin :D

muahauh bana demişti ya bi kere biri!! ahah dumur olmuştum O_o[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

allah be gözünü sevdiimin topici :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...