Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızla konuşacak konu bulma tutorialı (isterim)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

KİTLENDİK YİNE YA :([signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

erkek:slm
kiz:slm
erkek:nasilsin?
kiz:ii (sana geri sormuyosa 1-0 yenik basliosun)
erkek:ee bu aralar ne yaptin ben de cok yanlizim bu aralar disari cikacak adam ariyorum...(hemen ikinci atak)
kiz:iyi bare benim murat diye bir arkadasim war onla tanistiriyim seni mac izlersiniz...(kontradan 2 gol geldi artik cikarmasi cok guc basini one egersin ve sove sove ortamdan ayrilirsin) gercek hayattan alintidir:)[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
allalla niye kasmışsınz bu kadar annamadım ztn bi kızla bu kadar istiyosanız çıkmayı aklınıza mutlaka bişiler gelir. aklınıza gelen en kibar şeyi söyleyiverin sonra da olan olmuş bi kere deyip kıza katlanın ya da rezil olmaya.[signature][hline]Ver elini sonsuza. Al beni dünyadan..
Sosyal ağlarda paylaş

Bişi yapmıcan onun ilgilendiği konuları bulcaksın.Onlar hakkında konuşcaksn.Ne bileyim onla alışverişe gitceksn.Onun sevdii ama snn nefret ettiğin filmlere gitceksin.Katlancaksn bunlara..[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b]Maxen, 08 Eylül 2005 14:25 tarihinde demiş ki:

Ban San O Biz Siz Ortam ..
Sosyal ağlarda paylaş

erk:slm
kiz:slm
erk:nabe
kiz:ii (sana sormuyorsa yapicagin sey)
erk:bende iyiyim sagol sordugun icin...
kiz:hedo hodo dumur...
sonraki konusmalarin hepsinde kiz sana soracaktir...
denenmistir ise de yaramistir ama sonuc gene ayni
arkadas...[signature][hline]What we do in life echoes in eternity
Revenge is a dish best served cold
Sosyal ağlarda paylaş

bence şunları şunları yapacağım diye gidersen hep başarısız olursun... yapacakların basit
1-doğal ol
2-rahat ol
3-o an ne aklına geliyorsa söyle
4-yalan söyleme böylece ilerde zan alatında kalmassın
5-Karşındakine değer verdiğini göster (eğer veriyorsan)
6-işe yaramıyorsa neyse bende şunu yapayım bari de yapacak başka bişey bul (meali:ısrarcı olma)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

Bi laf vardır;boğazın 9 boğumu vardır(boğum sayısı yannış olabilir) 9kere düşün 1kere söyle diye,ya da söz gümüşse sükut altındır diye,buna benzer bi sürü mantıklı akıl dolu özlü söz vardır işte.Sen bi kızla ilişki kurmak istiyosan bunları yapmıcan.Çok saçmalamadığın sürece çok konuşcaksın bu da yavaş yavaş,konuşmadan önce düşün frenini ortadan kaldırıyo.Bi an aslında başkasının arkasından konuştuğunu farkedebilir ya da kendini biriyle dalga geçerken bulabilirsin.Kızlar yarar mı zarar mı tam çözemedim.[signature][hline]Serüvene koşmak için trenler bekliyorsan,Yarına inanmak için günbatımına,İyi kalpli görünmek için zayıflığa,Ve güçlü görünmek için öfkeye ihtiyacın varsa;Demek ki,Hiçbir şey anlamadın!

[Bu mesaj ultraaa tarafından 16 Eylül 2005 03:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadıgım bişi var neden hep erkekler konu açmak zorundaymış gibi bi durum var ortada? neyse konuşçak konu mu? hayaıtn kendisi bi konu aslında kızı biraz olsun tanıyorsan ilgi alanlarını biliyosan ortak ilgi alanlarınızdan konuşun. öbür türlü kızın hobileri arasında olupta senin alakasız oldugun bi durumda ancak onlar hakkında soru sorarak muhabbet sürer. öbür türlü çıkmaza girer. ben ünide okuyodum aslında şuan yüksek lisans yapıyorum. tek başıma kalıyorum. genelde yemek yapma üzerine konuşma başlıyo. yok ben çok iyi yaparım falan bende fırında alabalığım meşhurdur falan diyince bi şekilde eve çağırıyorum. öyle işte. al sana ortak konu tek kaldığım için yemeğimi kendim yapıyorum genelde bi çoğu bilir yemek yapmasını. ya da kızın hiçbişi ilgisini çekmiyo mu? herkesin hakkında saatlerce konuşabileceği sevdiği bişiler vardır. onu bul :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi kızın dış görünüşüne mi tutuldun? yani nesi hoşuna gidiyo çıkmaya başlayınca bazen biçok şey değişiyo. tanıdığın kişi olmaktan çıkı veriyo kız. ve bana verebileceği tek şeyin bedeni olduğunu farkediyorum çoğu zaman çünkü değişmiş o kız tutulduğum hatun yok ortada. sonra mı sıkılıyorum kavga başlıyo ........ falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

@alexi_septimus

+8 :P[signature][hline]İmkansız diye Birşey yoktur sadece Zaman alır!!!
Gral Olunmaz Gral Doğulur :)

Kelebeğin kanat çırpışı gibi küçük bir şey,dünyanın yarısını dolaşabilecek bir tayfuna neden olabilir. [ Chaos Theory ]

TREMO, 31 Temmuz 2005 18:55 tarihinde demiş ki:Kızlar kendi düşüncesinde olan insanlarla Arkadaş veya Dost olabilir yada en fazla hoşlanabilirler, ancak onların düşüncesini değiştirebilirsen Aşık hatta Hayran olurlar...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fastreload, 21 Temmuz 2005 21:09 tarihinde demiş ki:
onla ilgili sorular sor

onla ilgili bildiğin şeylerin durumunu sor. ona ilgi gösterdiğini belli et...

yada direk gir olaya

"bana verir misin?"

MAUuhauahuhaauhuhauhauhaa resmen kafam patladı gulmekten :D[signature][hline][b]günahkar sokakların tövbekar çocuğuyum ben..
Taçsız Kral METİN OKTAY
Tek Aşkıydı GALATASARAY
Senin Gibi Cimbomluyu
Unutur mu bu Taraftar
Sosyal ağlarda paylaş

ya ciddi ciddi bitek benmiyim amma cok konusuyosun yahu diyip cevap vermeyen ? bigun biri geliyo
abi olmek istiyorum sikiliyorum hic bi istedigim olmuyo biri geliyo sevgilimden ayrildim bohuhu. bu arada en guzel uzayip giden konu yokmu sevgilin yahu falan diye aciliyo ordan biraz felsefe yapiyosunuz askin sirf seks olmadigini falan soyleyip onlarda "ayyyy eveeet cok dogru diyosuuuunn" gibi bisi diyince genelde bol bol konusuluyo yani[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...

[Bu mesaj Disappear tarafından 19 Eylül 2005 20:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...