Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızla konuşacak konu bulma tutorialı (isterim)

Ferrero

Öne çıkan mesajlar

bu tutorialdan önce şöyle bir soru geliyor akıllara;

Her kızla konuşmak zorunda mıyız?

Yani olay biraz da 'zorunda hissetme'.

Eğer bir kızla tanışıyorsan ve paylaşımın varsa kendini zorlamana gerek kalmaz, konuşursun zaten.

Ama tanımadığın bir kızla kendini 'konuşmak zorunda' hissedersen iş zor.

Veya şöyle söyliyim, yeni tanıştığın bir kızla (veya erkekle) ilk cümlelerden sonra sohbet tıkandıysa zorlamanın alemi yok. Paylaşım olmayan yerde konuşacak şey de olmaz.

(Biraz derinleşelim etimolojik olarak :P) Zaten konuşmak dediğimiz eylem işteş bir eylemdir. Aynı 'bakışmak', 'sevişmek', 'dövüşmek' gibi. Ama siz karşı tarafın düşüncesini gözardı eden bir tutorial istiyorsunuz yani 'karşı taraf ne düşünürse düşünsün ben onu konuşturabileyim doktor' diyorsunuz. Hal böyle olunca doktorun vereceği ilaç sadece sizin dilinizi açar, karşı tarafın dili yine karşı tarafın egemenliğinde.

Sonuç olarak 'konuşmak' için iki tarafın da 'konuşmak istemesi' gerekir. Tek sizin çabanızla bu iş yürümez. Nasıl ki siz birisine baktığınızda karşı taraf bakmıyorsa 'bakıştık', siz birini sevdiğinizde karşı taraf sevmiyorsa 'seviştik', siz birini dövdüğünüzde karşı taraf bişey yapmıyorsa 'dövüştük' diyemiyorsanız, karşı taraf konuşmak istemedikçe onunla 'konuşacak' bir şeyler bulmaya çalışmanız da nafile olur.[signature][hline]Biz Sultanî için, "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLackcha0s, 21 Temmuz 2005 23:48 tarihinde demiş ki:
gel gel öğretiyim hepsini =)

Erkek: Selam
Kız : Selam
E: Nber nasıl gidiyor hayat?
K: iyi senden
E: eh işte ya bu aralar sıkılıyorum (halbuki öyle bişey yok)
K: aaa neden
E: ya bilmiyorum genel sanırım yada yalnızlık
K: evet ya bende (sewgilisi yoksa) yaaa hmm boşver ya (sevgili varsa)

getir devamını

Müzikten kitaptan filmden falan bahsetme konular hep tıkanır.
Sokaktan konuş

AAaa şu adam ne ilginç giyinmiş
aaa neler yapmışlar baksana

Sokak sana tüm konuları bulur merak etme =)

abi ben bütün kızlara bunu uyguladım hepsi aynı cevabı verdi bende bende gibisinden.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
bLackcha0s said:

gel gel öğretiyim hepsini =)

Erkek: Selam
Kız : Selam
E: Nber nasıl gidiyor hayat?
K: iyi senden
E: eh işte ya bu aralar sıkılıyorum (halbuki öyle bişey yok)
K: aaa neden
E: ya bilmiyorum genel sanırım yada yalnızlık
K: evet ya bende (sewgilisi yoksa) yaaa hmm boşver ya (sevgili varsa)

getir devamını

Müzikten kitaptan filmden falan bahsetme konular hep tıkanır.
Sokaktan konuş

AAaa şu adam ne ilginç giyinmiş
aaa neler yapmışlar baksana

said:
- Otobüste Giderken
-Merhaba (selamünaleydüm demeyin sakın) Mp3 Dinliyorsunuz SİZ Ondan Şu Tuş NE İşe Yarar Gibi Şeyler.. Sonra Konuyu Hemen NE Mp3 Seversin ???
Ordan MSN Kap HEMEN

said:
m3hm3t, 24 Temmuz 2005 11:18 tarihinde demiş ki:
biraz zeki olacaksin..yanlış anlama zeki değilsin demiyorum.. çakal olacan biraz işte..
slm nbr muhabbeti bittikten sonra kıza bugün neler yaptın diye sor. sonra kızın o yaptıklarından bi tanesi ile ilgili bişeyler salla mesela
-ya varya o dediğinden ben de yaptım ama sevmedim.. gibisinden..
yok olmadı kız konuşmak istiyosa sana da e sen ne yaptın peki bugün diye sorar ..
sen de sallarsın bişeler ama bu sefer salladıklarında ilginç bişe olsun.. mesela ben tenis oynuyorum normalde.. tenis oynuyorum deyince aa ne güzel diyor kız sonra konu ordan açılıyor.. derken kız bana da öğretsene diyor..
sende öğretiyorsun.. (ben kimseye öğretmedim salladım hepsini o ayrı tabi(niye? pek güzel değillerdi de ondan:) ) )

zaten bundan sonra da ne konuşacam dersen
git kendini boğazdan aşağı at :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...