Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DOWNLOAD PROGRAMI ÖNERİRMİSİNİZ?

metoheyderiz

Öne çıkan mesajlar

TERAZİ.COM[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

Caps Lock kullanmadan başlık açıp aynı sekilde postlarındada küçük harf kullanırsak daha güzel olur.
Download programına gelince

hım sen film diyosun
Emule kullanıcaksın onun için.
www.divxplanet.net gir buraya..Burdan download bölümünden p2p ordan Emule u indirip kur ve Razorback 2.0 serverına baglan search yap indir.. [signature][hline]Trömsö malubiyeti sonrası..

ümit karan : "biz hüngür hüngür titriyorduk sahada"

[Bu mesaj Eternal tarafından 17 Eylül 2005 17:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ARESTİK VAR
GAZA VAR
EMULALAR VAR.[signature][hline]Bazen acı vurdu bazen yağmur,hiç gülmedi yüzümüz hiç büyümedi gülümüz. Bizi yalnızca akşamlar kucakladı. Biliyorsun sabaha çıkmayan bir yoldu yürüdüğümüz.
Ölümden neden korkayım ki? Ben varken o yok o varken ben...
M.İRFAN
Moderatör Insight ¹³
Wj ErgenekoN
Sosyal ağlarda paylaş

sanş işi.
aradın diyelim emule'da bir dosyayı
A, B, C diye 3 tane çıktı istediğin dosyadan.

A, 100 kullanıcı gözüküyor
B, 20 kullanıcı gözüküyor
C, 1 kullanıcı gözüküyor

Ama atıyorum mesela 100 kullanıcı gözüken dosya "tam" değildir, Bir parçası eksiktir, download işlemi bitmez.
20 kullanıcı gözükür, ama bunların queue'leri fazladır, on gün boyunca 1KB çekemessin.
1 kullanıcı ise sanki hiç sıra gelmez diye düşünürsün, bakmışsın ertesi gün bitmiş download, adamın hızı baya iyiymiş üstelik sırası da azmış.

Biraz sabır, biraz sanş, biraz da gözlem ile hangisinin daha iyi olduğunu görebilirsin.

Sonuçta ftp gibi birşey değil p2p programı bu.[signature][hline]Beş Hececiler
-I didn't expect a spanish inquisition.
-Nobody expects the spanish inquisition!
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bi arkadaş aresden cekiodu paso..ama nasıl kullanılır nasıl yapılır tam bi bilgim yok ogrenmeye calısıorm[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ben calıstıramadım da ondan ole dedim.. unv. baglantısından kaynaklanıo da olabilir bi ihtimal..[signature][hline][b]-Çuvala konulan her öLüydü günüme zehri zerkeden ve yuvası yıkıLan her virandı parasaL harbe itiLen,Zoraki savaşa aLınanlardı okuLu terkedenLer ve ELİ BIÇAKLI HER BEBEYDİ KABUSUMDA RAKSEDENLER..
Sosyal ağlarda paylaş

alala bone böle bi durumda instant laf sokardı şimdi düzgün düzgün anlatmış olayı çok şaşırdım. :P arkadaşı galiba :D[signature][hline]Yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx

Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...