Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eminem Türkiyeye geliyor !!!! Hemde yanında 50 centte var...

mentalman

Öne çıkan mesajlar

Avrupa turnesini İstanbulda tamamlaması teklif edilen Eminem Terör korkusu yüzünden teklifi reddetmişti. Ama eminem terör korkusunu yendi. Hemde tam 1.5 milyon dolara. Eminem 50 centle çıktığı avrupa turnesini istanbulda tamamlayacak. Eminem eğer istanbula gelmeseydi turnesini irlandada tamamlayacaktı[signature][hline]Love is good...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mentalman, 25 Temmuz 2005 11:45 tarihinde demiş ki:
Terör korkusu yüzünden teklifi reddetmişti. Ama eminem terör korkusunu yendi.

londra patlamalarından sonra yenmiştir[signature][hline]asla aptallarla tartışma.seni önce kendi seviyelerine çeker,sonra da tecrübeleriyle yenerler...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zaidral, 25 Temmuz 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
50 centten 1.5 milyon dolara mı çıkmış anlamadım ben?

5 kuruştan 15 milyon ytl'ye çıkmış gibi birşey oldu bu :-P

50 cent daha önce gelmişti, yağmur yağmıştı şarkısını yarıda kesip gittmişti. gene yağmur yağarsa hiç şaşırmam. :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
St_Dreamer, 25 Temmuz 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
bu müzik hayatını tamamlayacağım dediği turne mi?

Ümiiiddd Ediyoruz ki o turne bu olsn..[signature][hline]Sanırım içmek,
ertesi sabah tekrar hayata dönülebilen ve her gün tekrarlanabilen bir intihar biçimidir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 25 Temmuz 2005 12:53 tarihinde demiş ki:
said:
zaidral, 25 Temmuz 2005 11:46 tarihinde demiş ki:
50 centten 1.5 milyon dolara mı çıkmış anlamadım ben?

5 kuruştan 15 milyon ytl'ye çıkmış gibi birşey oldu bu :-P

50 cent daha önce gelmişti, yağmur yağmıştı şarkısını yarıda kesip gittmişti. gene yağmur yağarsa hiç şaşırmam. :)

Gerekirse Platform un çatısına Çıkar işerim yağmur havası veririm.Yeterki Gitsinler.[signature][hline]Köylüler Rullaz...
Sosyal ağlarda paylaş

Rock'n coke a falan gelmesinlerde..
Sadece onların olduğu konsere kim gider bilmiyorum açıkçası.[signature][hline]Madcat....--->Metket...
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar önce in da club sonra candy shop gibi en popüler şarkıları çıkarıp yanında jus' a little bit gibi bi meze tarifi veriyolar ama millete yaranamıyolar ne kötülük yapmışlarsa.. insanlar sadece hıasaaa bean rakçıyım istemem cıs bunnar demek için böle tepkiler gösteriyolar herhalde?[signature][hline]**Gizli IlluminatI üyesi**
Sosyal ağlarda paylaş

ceza denen şaklabanı bu adamla bir tutmayın.
emperyalizm şöyle böyle diye anırıp nike t-shirt diyen söylediklerinin yarısını kendi bile anlayamamış bi adam işte.
Eminem kral bi adamdır. Yaptığı müziği sevin yada sevmeyin yaşadıklarına, yazdıklarına ve yaptıklarına her zaman saygım var benim.[signature][hline]Mayhem, 13 Haziran 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
p.mye site adresini gönder, halledeyim siteyi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Madcat, 25 Temmuz 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
Rock'n coke a falan gelmesinlerde..
Sadece onların olduğu konsere kim gider bilmiyorum açıkçası.

bu biraz komik olmuş ya, türkiyede baya bi insan gider konsere, sırf şu iki isim için.[signature][hline]parce que moi je rêve, moi je ne le suis pas..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 25 Temmuz 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
ceza denen şaklabanı bu adamla bir tutmayın.
emperyalizm şöyle böyle diye anırıp nike t-shirt diyen söylediklerinin yarısını kendi bile anlayamamış bi adam işte.
Eminem kral bi adamdır. Yaptığı müziği sevin yada sevmeyin yaşadıklarına, yazdıklarına ve yaptıklarına her zaman saygım var benim.

emperyalizm şöle böle die bağırmak nike t-shirtü giymemeyi gerektirmez.bizde sevmiyoruz ama globalizmin sonucu bunlar o mantıkla rap müziğinide yapmaması gerekir sonuçta zencilerin müziği.

eminemi sevmem,sevene de lafım olmaz ama sevmediğin cezadan çok daha maymun benim gözümde.tarz meselesi...[signature][hline][b]''Be a realist demand the impossibe''
Sosyal ağlarda paylaş

Eminem: Türkiyeye gelirim ama 1.5 milyon dolar aliiim

Ben olucamki orda..

Diyelimki

Ben: YO YO PARA MARA YO BAK CEBİMEDE BAK YO YO PARA YOOO[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...