Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper komik,gerçekçi,şaşırtıcı bir açıklama:)

dalamardl

Öne çıkan mesajlar

bunun üstüne itiraf.com u açtım karşılaştığım itirafa bakın allahım ıykkk

oh@y@ni; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 35; İl: Ankara
Eşim evliliğimizin ilk yıllarında kendince bir uygulama seçti. "Kedinin bacağını ilk günden ayırmak." Saçma sebeplerden beni dövüyordu. Eşimi kendim seçtiğim için aileme söyleyemiyor, mahvoluyordum. Bir gün "Regl kanamasından birkaç damla içirirsen adam kuzuya döner" dediler. Ben de petten sıkarak çay bardağına akıttım. Bir güzel içti. İçerken hiç vicdan azabı duymadım çünkü o daha kötüsünü hak etmişti. Sonuca gelince; değil regl kanı, öküz kanı da içirseniz bu cinslerin huyları değişmiyor!
Sosyal ağlarda paylaş

harikaerkekkkkk; cinsiyet: erkek; yaş: 31; il:ankara 26.07.2005
20 temmuz saat 17:45 civarı kızılay-batıkent metrosuna binen kahverengi saçlı, üzerinde çiçekli bir tişört ve yeşil bir mini etek olan harikalar harikası muhteşem prenses; sana aşık oldum. ben tam karşında duran uzun boylu, gözlüklü, devamlı sana bakan erkeğim. benimle evlenir misin?

harikaerkekkkkk; cinsiyet: erkek; yaş: 31; il:ankara 29.07.2005
23 temmuz akşamı saat 19:45 civarında kızılay-batıkent metrosunda gördüğüm güzellik, toprak rengi boydan boya elbisenle, kısa kızıl saçlarınla bir harikaydın. o gözler ne muhteşemdi öyle. sen de benimle beraber demetevler durağında indin. ne olur beni bul. sana aşık oldum.

harikaerkekkkkk; cinsiyet: erkek; yaş: 31; il:ankara 31.08.2005
24 ağustos sabah 08.00 civarında demetevler´den metroya beraber bindiğim beyaz tişörtlü, siyah pantolonlu, beyaz ayakkabılı ve beyaz çantalı, uzun boylu, ince, narin, güzel prenses; gerçekten bir harikaydın. ben tam yanında duran uzun boylu kişiyim. hadi itiraf.com bizi buluştur lütfennn.

harikaerkekkkkk; cinsiyet: erkek; yaş: 31; il:ankara 08.09.2005
1 eylül sabahı batıkent-kızılay metrosunda gördüğüm beyaz tişörtlü, mavi pantolonlu, beyaz ayakkabılı ve yeşil gözlü muhteşem kız, ben devamlı sana bakan, uzun boylu erkeğim. ulus durağında indin. arkandan bakakaldım. sana aşık oldum. benimle evlenir misin? hadi itiraf.com senin gücüne inanıyorum.

meali: metroseksüellik diye bişi duydum, ben de öyle olmaya karar verdim. ankara metrosuseksüel olmaya çalışıyorum. metroo bana karı bul lann allahsızz !!

buna çok güldüm :D[signature][hline] [b]Server: Xigenon
ID: Sungur
Nation: Karus
Lvl: 57
Speciality:Hunter
Clan: -
Sosyal ağlarda paylaş

itiraftörhulusi; cinsiyet: erkek; yaş: 39; il: bursa
berbere prezervatif takarak giden 43 yaşında bir kuzenim var! kendini bildi bileli traş olurken ereksiyon olur, hatta bazen de boşalırmış! bunu çok ciddi bir şekilde anlattı ama ben hâlâ inanabilmiş değilim. bu neee?

meali: berber de o biçim değdiriyor ama kardeşim.

bu nasıl bişeydir ya [signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

yazan arkadaşı tebrik ediyorum :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Giovanni, 13 Eylül 2005 13:13 tarihinde demiş ki:
bunun üstüne itiraf.com u açtım karşılaştığım itirafa bakın allahım ıykkk

oh@y@ni; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 35; İl: Ankara
Eşim evliliğimizin ilk yıllarında kendince bir uygulama seçti. "Kedinin bacağını ilk günden ayırmak." Saçma sebeplerden beni dövüyordu. Eşimi kendim seçtiğim için aileme söyleyemiyor, mahvoluyordum. Bir gün "Regl kanamasından birkaç damla içirirsen adam kuzuya döner" dediler. Ben de petten sıkarak çay bardağına akıttım. Bir güzel içti. İçerken hiç vicdan azabı duymadım çünkü o daha kötüsünü hak etmişti. Sonuca gelince; değil regl kanı, öküz kanı da içirseniz bu cinslerin huyları değişmiyor!
iyiki yalnızca kahve ve sallama çay içiyorum :) midem kalktı bea :D[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rakasse; cinsiyet: kadın; yaş: 22; il: bursa
sevgilime özellikle yemek pişirirken ya da tatlı yaparken telefon açıyorum. benim hamarat bir kız olduğumu düşünsün, evlenme kararını kesinleştirsin diye.

meali: başka marifetlerim içinde aramak istiyorum ama ağzım doluyken konuşamıyorum.

itiraf: malum bölgeme epilasyon yaptirmayi düsünüyorum ama erkeklerin neden hoslandigini hiç bilmiyorum. yani sekilli mi yoksa tamamen kilsiz mi? hepsini aldirdiktan sonra ya ileride sekilli begenen bir sevgilim olursa diye korkuyorum. bir de dogal sari saçlarim var ancak o killar daha koyu renk. sariya boyatsam mi yoksa boyatmasam mi? bir türlü karar veremiyorum. çok zor durumdayim. erkekler ne olur yardim edin. siz nasil tercih edersiniz?

meali: allah akil dagitirken "malum bölgeme" röfle yaptirmakla mesgul idim, kaçirmisim.

// bittim ben bunlara daha neler var ya. koyucam tek tek :)
[signature][hline]Mike Portnoy | Vic Firth | Mapex
murderer dark forter // retired uo player

[Bu mesaj toggie tarafından 14 Eylül 2005 13:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...