Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metale nasıl başladınız?

NoOb

Öne çıkan mesajlar

said:
NoOb, 05 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
sen o kafayı ii çarpamamışsın 3-5 kez daha çarp. hatta biraz daha kas level fln atla.

lvl 31 oldum yeter mi?
black metal dinniorum ve çalıorum istersen gapışalım her türlü ensturamnda adın gibi olmana gerek yok canm noobzan noobluunu bil :)[signature][hline]Viva La SémiH

Sosyal ağlarda paylaş

HAzırlıktan çıktım arkadaşla eve dönmeden evvel Beşiktaş'a gidelim dedik... Pena'ya girdik Cenk'le tanıştık (Pentagram'ın davulcusu)...
O çekti ilk Doro (Angels Never Die) ve Sepultra (Arise) albümlerimi... Seversin dedi, öyle de oldu netekim...

Sonradan Enigma oldu, Pink Floyd oldu, Dave Weckl oldu ki o ayrı konu =)[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Abim ben ilkokuldayken dinlerdi.. Her odasına girdiimde uzun saçlı bi tip kafa sallıo olurdu bende bön bön bakardım bu napıo die.. Soora saolsun btn posterleri kasetleri hede hödöleri bnm odama geçince bir başladım dinlemeye ozmndan beri bıkmadan dinliorum.. Ama abimi sorarsanız şimdi techno fln dinlio tikkynin allahı oldu =)[signature][hline]... LeviathaN ...

For once upon a time
From the binds of your holiness
I could always find
The right slot for your sacred key
Sosyal ağlarda paylaş

bi arkadaşım bi tane uzattı al dedi yok abi dedim ben kullanmıorum al al bi taneden bişi olmaz öle başladık işte....

şaka bi yana ben doğduğumdan beri dinliorum bilinçsizce abim dinnerdi ben de dinnerdim öle yani :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.
Sandman, Zamanın da ötesinde bir tarihte demiş ki:
Hepiniz kendinize sorun.Eğer buraya hapsedilenler Cennet'i hayal etmeseydi,Cehennem'in gücü olabilir miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene evvel arkadaşım yabancı pop müzik cd si almıştım baktım orda metallica fade to black bide nothing else matters vardı.dinledim hosuma gitti lan sunların full albumunu alayım dedim o gunden beri ne hip hop ne pop ne rap hiç bişi dinlemiyorum metal müzikten başka.tabi şimdi metallica da dinlemiyorum :)

Up the Ironssssss!!![signature][hline]And in my last hour,
I'm a Slave to the Power of Death.
Sosyal ağlarda paylaş

orta okulda carsıda dedemle gezerken bı cd almıstım 2 cd arasında kalmıstım bı tanesı aptal aptal olan bı mp3 dıerıde metallıca konserdı ısmını cok duymustum ama dınlememıstım herneyse metallıcayı alıp eve gıttım ızledım ve basladım[signature][hline]Gözlerin Ölümü Görmüorsa Halen Bir Umut Vardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...