Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Danımarka-Turkıye

vitae

Öne çıkan mesajlar

hala mutlu geceler diliyo bi s.git yeter ya bu ilker yasinede varya[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi ben bu yorumcunun anlattığı maçı bi daha izlemem ya. İlker Yasin hadi az uyuz ediyo da yanındaki adama harbiden gıcık oldum ya.

ipnaa hakem! ipnaa hakem![signature][hline]You say you're nasty pirates...
...scheming, thieving, bad bushwhackers?
From what I've seen I tell you...
...you're not pirates! You're just slackers!
A pirate I was meant to be!
Trim the sails and roam the sea!
Sosyal ağlarda paylaş

varya terimin sozlerine bayildim yilin teknik direktoru secilmeli bukadar güzel bir konusma duymadim hll olsun berabere kalsakda cok güzel sozler soledi

Iste Turklerin farki bu![signature][hline]Working on Runuo save project;
Working on Runui playertile project;

Sosyal ağlarda paylaş

hey allam ya bi doğru konuşmayı öğrensin bazı arkadaşlar neyse faturayı fatih terime nası kestiniz şimdi 93 de yenen golden adamın kenardan ne dediğini nerden bildinde insan şöle yaptırır die fetva veriosun defans adamı öle bırakırsa 93te bu gol yenir penaltıyı o itmeyi görmeyen hakemede ne diim artık[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

Kalan iki maçımızı kazanır ve Yunanistan'da puan kaybederse 2. oluyoruz. Yunanistan'ın Gürcistan ve Danimarka maçları var. Ancak ikisi de şu anda devre dışı kalmış durumda. Yunanistan bu iki maçında kaç puan alırsa bizim daha fazlasını almamız lazım. Onlar 4 puanda kalırsa, şansımız var.. Ukraynayı yeneriz bence... Gürcistan'da bi sürpriz yaptımı tamamdır. İyimser olalım, boşverin ilker yasini falan.[signature][hline]My name is Guybrush Threepwood, and I wanna be a pirate!
Sosyal ağlarda paylaş

eğer bir daha müneccimlik yaparsam,2nci golümüzü penaltıdan atıcaz dersem,hakem faktörünüde hesaba katacam :|

gitti güzelim maç rezil hakem yüzünden

bide ilker yasin bıraksın şu olayı,

ercan taner yada emre tilev'i istiyoruz![signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...