Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa sunucuları tümden uçtu gene, hayırlı olsun..

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
BonePART, 01 Eylül 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Beyler Uo ya mı donsek nedir ya? Sam gel abi nebulada char acak orda tartaklıyım bare seni. Sen sword heal chivalry al bende necro fenc accam

abi daha iyi fikrim var free servera geçelim guild kuralım 40 kişi tavşan keselim nasıl fikir?[signature][hline]Lianna Human Paladin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deacon, 01 Eylül 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
tam grubu oluşturduk, summoner ı kesicez, bi lag girdi. bekledik biraz. sonra 1 dk lik ara oldu o arada kestik, loot'u yaptık server gitti.

"we are paying for this"

Dün summonerı kesdik eğildim ödülümü alıcam gitti bağlantı . Yabancılarda bi sorun olmadığı için grup dağılmış gitmish summoner rövanş için beni bekliyordu ....[signature][hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 01 Eylül 2005 23:58 tarihinde demiş ki:
Beyler Uo ya mı donsek nedir ya? Sam gel abi nebulada char acak orda tartaklıyım bare seni. Sen sword heal chivalry al bende necro fenc accam

yok abi sen uo'dan bıkmamışsın ondan e-bolt atıp elde vanquishing sallayan şaman açmışsın, ben pure mage tadında pure paladin takılıyorum işte burada, kafam rahat.. :-)[signature][hline]Lieutenant-Commander Safir of Brewers - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

ben utanırım sormaya.. sonra alay konusu olcaz.. siz hala 56k modem kullanıyorsunuz dimi dicek..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

beles gun olayini yaptilar bir ara

yalniz sorun sirf bizde degil

oyundan dusmeden once ifte millet deliriyordu lag yuzunden (o lagin yaninda birde lfm ubrs diye bagiran bir tip vardi dovesim geldi bir an )[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

tuh tam staff farmliycaktim ayip[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

bende yeni char acmnıstım lvl 7 idi lvl 8 olmasına 32 xp vardı boyle frostbolt a bastım.. oyle baka kaldım ekrana... casttime baya uzamıs..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...