Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa sunucuları tümden uçtu gene, hayırlı olsun..

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
JeanPaul, 02 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
Sorun bizde gibi. Bircok site ulasilamiyor. cnn.com, news.com, vs. routing'de degisiklik var. ya bir hat gitti, ya da routing. ya da hepsi birden.

Bahsettiğin sitelerin hepsine giriyorum.

Ayrıca sorun şu an blizz yada blizz in bağlı olduğu isp den kaynaklanıyor. Blizz durumdan haberdarız çalışmalarımız devam ediyor diye açıklama yaptı.
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-server-status-en&t=416&p=1&tmp=1#post416

[Bu mesaj Gallant tarafından 02 Eylül 2005 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gallant, 02 Eylül 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
said:
JeanPaul, 02 Eylül 2005 00:14 tarihinde demiş ki:
Sorun bizde gibi. Bircok site ulasilamiyor. cnn.com, news.com, vs. routing'de degisiklik var. ya bir hat gitti, ya da routing. ya da hepsi birden.

Bahsettiğin sitelerin hepsine giriyorum.

Ayrıca sorun şu an blizz yada blizz in bağlı olduğu isp den kaynaklanıyor. Blizz durumdan haberdarız çalışmalarımız devam ediyor diye açıklama yaptı.

pardon ama sen siteye girebiliyormusun ben 1 saattir deniyorum siteye girmeyi ama beceremedim zaten siteye girersen oyunada girersin buyuk ihtimal..
Sosyal ağlarda paylaş

şu an bütün yabanco illegal sitelerime giriyor movie ler indirebiliyorum :D hayret bişi..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 02 Eylül 2005 00:19 tarihinde demiş ki:
gallant blizzin durumdan haberdar olduğunu nerede gördün?

editledim gerçi mesajı ama acaip talep görüyor thread tekrar ekleyeyim.
http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-server-status-en&t=416&p=1&tmp=1#post416

Oyunda 500ms veriyor şu an combat esnasında tahminen 1000 e fırlayacak.

[Bu mesaj Gallant tarafından 02 Eylül 2005 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar sorun su anda telekomda gibi gelior bana nie derseniz bildiginiz gibi telia uzerinden wow oynuorz ve goole da sadece telia yazip arattirdim ve www.telia.se bu siteyede giremedigimi gordum... sadece yorum yapmaya calisiorum herhangi bi teknik bilgim yok..
Sosyal ağlarda paylaş

blizz duy sesimi
ben serverınızın en vefalı hunterıyım 42 iken 60 kesmiş adamım biliyorum bütün gmleriniz gece gündüz beni takip ediyo ve taktiklerimi öğrenmeye çalışıyofake.. eğer oyunu açarsanız tutomu ingilizceye çeviricem ok ama serverı açın plz[signature][hline]t3h d4rk s1d3 0f m1nd
Sosyal ağlarda paylaş

walla bu tür oyunların en kötü yanı da bu... server sahipleri biliyorlar ki bu tip oyunlara bağlananlar -bizler oluyoruz bu- sülük gibi ne yapsan yine gelip girecek oyuna... o da weriyor lagi disconnecti belimize biz nası olsa şifre yazıp yarım sa. sıra bekliyoruz...[signature][hline]Kardeks - 60 Undead Rogue - Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 02 Eylül 2005 00:25 tarihinde demiş ki:
Sorun biz kaynaklı değil bence gene Bliz ve telia arasında bir sıkıntı.

evt doru.telia ya sinirlenen bi gm ana makineyi havaya fırlatmıştır :D telia düzelsede yeni makina lazım :)[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

[Bu mesaj Lorrotar tarafından 02 Eylül 2005 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iyide tum cikislarda sorun yokki coh hangi hatti kullanior blizz ile ayni telia mi kullanior eger telia yi kullaniorsa o zaman haklisin yurt disi cikislarinda sorun yok ama ben su anda hicbir sekilde telia uzerinde olan siteleri acamiyorum buda kafamda soru isareti yarrati cunku siteleri acabilsem o zaman dogru blizzdan kaynaklaniyor ama telia uzerinden gecen siteleride acamadin:/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...