Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa sunucuları tümden uçtu gene, hayırlı olsun..

Sam

Öne çıkan mesajlar

Basit olarak baktim DNS'den degil.

Ornegin cnn.com ve hp.com adreslerine jfk1.gblx.net ustunden ulasmaya calisiyor ama ornegin yahoo.com adresine seabone.net ustunden cok hizli ulasiyor

wow-europe.com adresine ankara ustunden seabone girerek ulasiyor. Niye Ankara'ya ugruyor ise? Paris'de de timeout oluyor.

europe.owo.com adresine ise yine cok hizli bir sekilde seabone.net ile baglaniyor

ekleme: wow-europe.com adresine Ankara-Fransa/Seabone.net ile ulasiyor, europa.owo.com adresine ise dogrudan Istanbul/Londra (lon london olabilir?) seabone.net ustunden ulasiyor.
[signature][hline]Ride to live, Live to ride...

[Bu mesaj JeanPaul tarafından 02 Eylül 2005 00:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi telecom çatır çatır çalışıyor.. nette sorun yok.. sorun noob blizardda... kesin alem yapıyorlar..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozii_x, 02 Eylül 2005 00:34 tarihinde demiş ki:
abi telecom çatır çatır çalışıyor.. nette sorun yok.. sorun noob blizardda... kesin alem yapıyorlar..

noob mu lol.napmışlar shamanla mage mi kesememişler :-P zırv zırva zırvaaaaaaaa!!!!!!1111111111111[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL
Sosyal ağlarda paylaş

yakar[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

MALkavianX, 28 Ağustos 2005 13:24 tarihinde Karaköy vapur iskelesinde demiş ki:
Abi yok bide disardan zenci ithal etmisler...(!!!!)
Sosyal ağlarda paylaş

aslanım yakk bende eye of flame var.. veririm sana + fire dmg verir oda..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda (Sattım)

Guild - Pain Train

Sileru - lvl 59 Druid (yeni Aldım :D)

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

vallahi ben oynayan olduğunu sanmıyorum oyundan tamamen düşmedne önce guildden arkadaşlarla dm deydik ve hepsinde sorun vardı . Biri ingiltereden , biri isveçten arkadaşlar . Ayrıca şu anda ventrillodanda sordum oyunda olan yokmuş yani blizzden kaynaklanan bir olay.
Oyunda olan var ama düşmeden önce oyunda olanlar büyük ihtimalle login serverında sorun var
[signature][hline]

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 02 Eylül 2005 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...