Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

icq uin ariyorum mumkunse yanyana 6 rakamlilardan :)

vimpir

Öne çıkan mesajlar

said:
Masticore, 02 Eylül 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
ben merak ediyorum niye herkes icq yu birakti . Msn de offline ken msj da yazilmiyo sinir bisey . Yok efendim 1 hafta hotmail a girip maillarina bakamssaniz mailinizda blocklaniyo nefret ediyorum msn den ama mahkumum kullanan kalmadi

en önemli neden, msn'nin sürekli abur cubur tarzı saçmalıkları desteklemesi.
yok video konferans, yok emotionlar, yok karşıdakini rahatsız etmek için titreşimler vs...

birkaç kişi buna "vaoovv" diyerek kapılıp msn'i kullanmaya başlıyınca, diğer kişiler de bunların arkasından sürü halinde msn'e gitti.

şahsen icq pro'mdan gayet memnunum.
"ehehe ehehe bak kafama maske taktım güzel olmuş mu?" diyecek bir kamera desteği
veya "abi bak ne güzel titreştiriyorum, melodi bile yaparım ben bundan" diyecek titreşim hedeleri
yok ama,
karşıdaki kullanıcının nickini değiştirebiliyorsun, offline mesaj yolluyabiliyorsun felan bunlar benim için hayati özellikler :)

neyse ki hala "elit" kişiler ICQ kullanıyor :)[signature][hline]Beş Hececiler
I fear no enemy! I fear not death!
For the khala is my strength.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 02 Eylül 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
said:
Masticore, 02 Eylül 2005 17:51 tarihinde demiş ki:
ben merak ediyorum niye herkes icq yu birakti . Msn de offline ken msj da yazilmiyo sinir bisey . Yok efendim 1 hafta hotmail a girip maillarina bakamssaniz mailinizda blocklaniyo nefret ediyorum msn den ama mahkumum kullanan kalmadi

en önemli neden, msn'nin sürekli abur cubur tarzı saçmalıkları desteklemesi.
yok video konferans, yok emotionlar, yok karşıdakini rahatsız etmek için titreşimler vs...

birkaç kişi buna "vaoovv" diyerek kapılıp msn'i kullanmaya başlıyınca, diğer kişiler de bunların arkasından sürü halinde msn'e gitti.

şahsen icq pro'mdan gayet memnunum.
"ehehe ehehe bak kafama maske taktım güzel olmuş mu?" diyecek bir kamera desteği
veya "abi bak ne güzel titreştiriyorum, melodi bile yaparım ben bundan" diyecek titreşim hedeleri
yok ama,
karşıdaki kullanıcının nickini değiştirebiliyorsun, offline mesaj yolluyabiliyorsun felan bunlar benim için hayati özellikler :)

neyse ki hala "elit" kişiler ICQ kullanıyor :)

hmm ben niye icq kullanmıyom o zaman ya :)[signature][hline]Msn
Horrible 31 Ağustos 2005 15:57 tarihinde msn'de demiş ki:
hobaraaak

[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

adsl yaygın değilken bi aralar bütün kablo kullanicilari olarak icq dan ban yemiştik. Ilk zamanlar proxy falan idare edebiliyorken gittikce zorlaşti icq ya bağlanmak. Sonra herkes yavaş yavaş messenger a gecti. İş işten geçtikten sonra ban kalktı tabii ama... Messengera ilk gectigimde icq dan daha basitti sadece mesaj alir mesaj atardik plustan sonra eklemeye başladilar eciş bücüş olayları.[signature][hline]Muho, Boomer, Gamon
Sosyal ağlarda paylaş

üstüstesi varmı ki

112303915 3 sened,r a.mıyorum hala unutmadım[signature][hline]Positronic Robotic Unit Designed for Exploration and Nocturnal Troubleshooting

aadvark, 30 Ağustos 2005 14:15 tarihinde demiş ki:
12 saat içinde 3 kişiden satış yedim. dünya satışfekşın rekoru bende
Vİ HEYT REPİDŞEYR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...