Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

ShadowFury said:

yeni serinin eskisiyle alakası yok di mi? 0 dan mı başlıyo? yoksa eskisini izlemek gerekli mi?
remake ama kısaltılmışsa eski seriden kırpılan sahneler önemli mi, izlemezsem çok şey kaçırırmıyım?

Şöyle diyim %90'u ayni hani hangi seryi izlesen bi şey kaybetmezsin. Ama eski seriyi izliyiceksen ovalari izleme. Green island'a kadar gel yeni seriyi bekle derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok iyiymiş bu(tu)

Gerçi şu çakra olaylarını filan ben de pek sevemedim, kendi hallerinde öyle gezip eğlenip dövüşürlerken bir anda yırtık dondan fırlar gibi BAKIN ÇAKRALI BİŞEYLER DE VAR HADİ ÖĞRENELİM diye başlayıp animenin tarzını çat diye çevirdiler, o yetmiyomuş gibi bir de her şeyi ona bağladılar o yüzden biraz eğreti durdu bence. İlle de karıştırıcaklarsa yavaş yavaş karıştırsalarmış en azından:P

Ama yine de güzel bayağı. Özellikle 47. bölümdeki dövüş mükemmeldi.

Ama Kurapika o kadar imba olmuşken Killua ve Gon niye pısırık kalmışlar ki? Dayak yeseler bile bi dövüşselermiş keşke.
Pek gerek yok gerçi, Kurapika yetiyo da artıyo eheh^^

Leorioya hiç değinmiyorum, şimdiden belli oldu, serinin Yamcha'sı kendisi:P

Sosyal ağlarda paylaş

Kurapika özel bi tip gözleri fark yaratıyor, bide baya kısıtlamaları var kulandığı güçlerinin ondan baya hayvani spiderlara karşı mesela hisoka tek atar kurapikaya. Bizimkiler chakra, nen, zen hakkinda çok bi şey bilmiyorlar :) spoiler vermek gibi olucak ama bunda sonraki archda öğrenicekler baya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
üeh 30-35 e kadar haftada 4-5 bölüm felan izliyordumda 35 den sonra fena sardı bugun 53 e kadar hepsini izledim asfafs.

bunun manga bitmişmiydi? böyle hızlı hızlı gidiyor sonra mangaya yetişince saçma sapan filler izlemeyelim :P

bide o nasıl ed dir :P insanı gaza getiriyor istemesende diğer bölümü izleyesin geliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...