Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Pariston seçilir işte, dediği gibi Leorio nun orada durmak için bi sebebi kalmadı. Zaten zoraki olarak oraya koymuşlardı bir tek Gon a faydası olur diye katlanıyordu bütün olaya. Şimdi ya seçimden çekilir ya da tatava yapmayın oyları şuna verip geçin bitsin bu çile der bitirir işte.

Yalnız Killua ve Alluka ya ne oldu onu merak ettim, ikisini de göstermediler. Killua nın önceden söyledikleri yüzünden tehlikeli bir yan etkisi olduğu kesin, ikisi de ortalıkta yoklar, şimdi Morel Leorio yu kenara çekip Killua nın tedavi ettiğini söyleme filan dedi. Alluka uyudu diye mi gelmediler, yoksa fena bişeyler mi oldu?

Sosyal ağlarda paylaş

killua'ı kurapika gibi seriden koparmazlar umarım. alluka bir daha gon'u görmeyeceksin gibi bir istekte bulunmuş olabilir. abimle döğüşücem karışma gon gibisinden birşey de çıkabilir tabi dsdsf

chairman içinde pariston'dan başka ihtimal kalmadı zaten zaferini açıkladı. büyük ihtimal hunters association'ı batırır, ten commandment'ı falan kaldırır işte. hunterlar birbirine girer, siviller zarar görür. public güvensizlik oluşuyor. pariston topladığı özel chimera mutant ordusuyla hunterları lağvetmeye falan çalışabilir gibi geliyor bana. soldier filmindeki gibi dsdsfg. aslında onun için kazanıp kazanmaması farketmiyordu yani böyle birşey olursa zaten hunterlar tamam buyrun lisansım diye vermez. yine zorla olacaktı şimdi onu için bir yetkisi de olacak. kesin arcı olacak zaten bundan sonra. tamamen kaba etten yazdım şunu bu arada

Sosyal ağlarda paylaş

mutlu sonla bağladılar. cliffhanger bitmez artık. zaten 2 bölüm kaldı.

baya da açıklama geldi. nanika split personality gibi birşey işte. creepy gözüküyordu, çok tatlıymış. ama allah çıktı resmen, touka kouka falan kalmadı. bundan OP daha ne olabilir ki lol

Sosyal ağlarda paylaş

147

Gangster koala geri döndü (tu)
Kite ın yeni formu ne öyle ama ya ahahahah

Yalnız final gibi bir şey oldu bu bölümün sonu, ama previewda yeni bölüm vardı, herhalde onu da verip bitirecekler tamamen.

Manga ne zaman tekrar arayı açar ki? Gerçi mangaka hakkında yazılanları okudukça pek umutlu bakamıyorum, herhalde anca torunlarımızla birlikte izleriz ^^

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...