Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

Valla bir anda başladı ve bitti, süre nasıl aktı anlamadım ama artık goygoyun en zirve noktasına çıktılar.

Daha üstü yok, var gerçi. 5 framelik One Piece bölümleri oluyordu sürekli ağlama sesi efektli ama işte o tier artık burası da...

Pitou'ya diz çökertip, tövbe istertti Gon orası iyiydi sadece asdfsd

Sosyal ağlarda paylaş

buna başlayalı 2 hafta oldu. greed island dodgeball bölümündeyim. güzel kurgu var. smart shounen diyeceğim. sürekli bir sürü kurallar, akla mantığa uygun açıklamalar var, gerçi world building biraz zorlama olmuş. her ne kadar ten'i önce yadırgasamda, animeye seviye atlatmak, lore'u genişleştmek için karakterlerin çeşit çeşit special powerları olmalı tabi. wtf anları çok var, birde patır kütür birileri ölüyor hatta ölümü basitleştirmişler gibi geldi.

hunter exam arc çok iyiydi, şimdi ne olacak acaba diye sürekli heyecan yarattı. sonraki geçiş arcları sıkıcıydı biraz. troupe arcı iyiydi, greed island şimdilik meh. birde troupe biraz hayal kırılığı oldu bana, kurapika iyiydi, özellikle chrollo umarım ileride toparlar biraz. nerde bir cp9 nerde troupe. seri one piece'e baya benziyor zaten ama karakter op'e göre bir kademe aşağıda. gon, killua falan fazla perfect geldi. hisoka müthiş karakter ama bu psikopat ne dümenler çevirecek diye izliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Ben troupe arcinda animeye asik oldum ya. O hani killua vet gon troupedan iki adami takip edio camdan izlerken bireen herif bakio oraya ya . Orada giren muzik. Bizimkilerin uc bucuk atmasi. Adamlarin gucunu suratinda hissediosun. Cok iyi arcti. Anime genel olarak combattan cok akil oyunlarina ve boyle tension arttirmaya yonelij olduu icin surukluo ama bu aralar o tension gere gere koptu.
Sosyal ağlarda paylaş

ha o sahne iyiydi baya evet, troupe arc'ı iyi zaten. ama troupe'un boss biraz hayal kırılığı oldu işte bende. daha ağırlığını koyar sanıyordum o arcta yani. hani baya saygı duyulan, imba bir karakter gibi gözüküyor ama şöyle adam gibi bir aksiyonda göremedim. zoldyck duo fight'ında bile dayak yedi ama aslında kendisini tutuyormuş falanda filan. herhalde acıklı bir hikaye çıkacak arkasından. hani karakter kötü değilde, hayat şartları onu bunlara itti gibi birşey çıkacak sanırım. ten'inin bağlandığını söyleyince, hisoka'nın surata baya gülmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...