Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hunter x hunter

fotosentez

Öne çıkan mesajlar

bence 111den sonra bunlar olacak

o mortal kombatdan çakma 6 kollu bizim köpek seven punch atan stealth abi haricinde herkesi merdivende tutacak

bu arada o sekreteri ayartan karınca bizim gözleri görmeyen kızı suçlu ilan ederek halledecek

kelebek gibi olan dallama direk merdivende bitecek, o 6 kollu eleman abi ABİ MEMOLİ GELDİ KRALI SAKLAYALIM KOŞ KAÇIR diyecek

dede ile diğer eleman çatıdan inip krala dalaşmaya başlayacaklar, bu sırada kelebek gelecek ve öteki elemanı vsye alacak

bunlar olurken pitou önden yardıracak gon ile killua ilk katta pitou ile kapışacak

sonra denklemin iki yarısı gibi bütün bileşenler birbirini götürecek. killua pitouya son darbeyi kendini bayıltarak vuracak. bu sırada merdivenlerde morel falan kalmadığı için gon %3 hp ile bossa yardıracak

dede falan filan derken son sahnede bizim gözleri görmeyen kızın odasına yuvarlanılacak. dede, köpek seven adam, hepsi pert bir şekilde yatarken kral %5 hp ile gözleri görmeyen kıza üzülecek. çok üzülecek.

sonra gon da gelip tek atacak. bütün xp gona gelecek.

Sosyal ağlarda paylaş

dedeler

abi dedeye ölcek demişssiniz de bariz ölmeyecek. yanına diğer dedeyi de aldı, tek gidersem ölürüm diye düşünüyordu, bu yüzden diğer op dedemizi de aldı.

hatta o killuanın dedesi kendini karşılaştıramıyorsa, daha neler vardır kim bilir dedenin bilmediğimiz.

Sosyal ağlarda paylaş

Sinyalide verdi zaten kilua nın dedesi, ben kundaktayken o yine dedeydi diye. Ölür, ölürken de ben zaten çok yaşadım üzülmeyin der. Burdan sonra iki olasılıktan biri olsun istiyorum,

1- gon a bişe öğretir gider ayak, bodos warrior luktan kurtarır veledi
2- karıncalar kahramanlarımızı yiyecekkene ging gelir
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...