Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bende oynuyacam

Skymaster

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Beni arkadaşın nerde oynadığı ilgilendirmiyor benim buraya cevap atmamın sebebi US serverlarında zaman sorunu yaşanmıyor denmesi mademki bilgi veriliyor tam verilsin arkadaş istediği serverda oynasın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 06 July 2003 19:40 tarihinde demiş ki:
Zaman sorunu yok diyen insan dünyanın heryerinde saatin aynı olduğunu sanan kişidir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos

[Bu mesaj Virus tarafından 06 July 2003 19:42 tarihinde değiştirilmiştir]

Bu lafları etmene gerek yok. Saat farklarının çok çok iyi farkındayım. Karalama yapmayıp cümlelerini daha dikkatli seçersen sevinirim.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)-R4L6
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 45)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Olayın karalama yapmasıylan ne ilgisi var anlıyamadım mademki saat farkını biliyorsun ona göre msg atarsın.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bende yeni bi MMORPG ye baslamaya karar verdim ve daoc'u sectim. Simdi eu paketi almayi dusunuyorum ancak kafama bisey takildi, bu daoc:eu pakette ingilizce dil destegi var mi?
[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
llllllllll SeXeN6 UO Shard Project llllllllll
.ıl SEXEN6.Net lı...ıl E-Mail lı...ıl ICQ lı.

[Bu mesaj ATOMKARINCA tarafından 09 July 2003 20:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ATOMKARINCA, 09 July 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
oyuna girdigimde sececegim nitelikler,irklar,siniflar,vs seyleri ne yonde secmeliyim.
ise yarar bisey olsun ogrenme asamasinda.
onerilerinizi bekliyorum.[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll

Burdan gerekli bilgileri edinebilirsin ba$kalarinin verecegi tavsiyelerle hareket edersen ilerde sevmedigin bi class la oynamak zorunda kalabilirsin bana gore hepsini tek tek incele kendine en uygun olani sec :)[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
DARK AGE OF CAMELOT | Kay | Thanatos Deadsoul | Inconnu Necromancer | 5
Sosyal ağlarda paylaş

tamamda zaten su anda hicbisey bilmiyorum. yakinda arkadasima almanyadan getirecek gold edition.
yani yinede bi oneriniz vardir. zamanim cok. begenmezsem silerim, yeni bisey acarim.
en azindan oynayanlar kendi karakterlerinin ozelliklerini ve begendikleri yonleri(avantajlarini) soylesin.
boylece kafamda hafif sekillenir bazi seyler..[hline]lllllllllllllll ATOMANT-[SeXeN6] lllllllllllllll
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim daoc da yolda Scout seçeceğim genelde böyle okçuları böyle ranger tipli tipleri sevdiğim için.[hline]Unutma; daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun sadece !

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 09 July 2003 23:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben arkada$imla birlikte necro oldum bizde yeni ba$ladik $imdiye kadar oynadigim tum rpg oyunlarda buyucu olmu$tum ordan gelen ali$kanlik ve inceledigim kadariyla necrolarin guclu buyuleri sebebiyle sectim ;) tabi albion degilde midgard hibernia dada cok ho$ class lar var onlarada bi goz at derim[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Archerlar nasıl iyi vuruyor mu? NWN'de dex yüksek olursa önüme geleni indiriyorum.

Necrolar nasıl peki? Finger of death, animate dead, create undead gibi sapıkça büyüler yapabiliyor musun? Yoksa büyü yapma sistemi Diablo gibi mi?
"Manan bitince savaştan çık git, savaşamassın çünkü". Ya da "en güçlü büyüyü bile materyal gerektirmeden, ayin yapmadan yapabilme" gibi olaylar var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

benim hibernialı ranger ım vardı(başka diyarda ranger yok dabi), en çok yay yeteneğine puan vermiştim vede gizlenmeye (türkçe anlatıyorumki başlamayanlar için)battlegroundsta(düşük lvllar için savaş alanı böle)gerçekten çok eğlenceli oluyodu 2 full grup karşısında 2 full grup çok zewkli oluyodu, karambolde milleti oklayıp tekrar saklanıp üstümdeki dikkati başka taraflara şeediyodum, tabi çok kişi öldürünce millet beni öldürmek için hırs yapıyodu :D saklanmam çok çok yüksek olmadığı için dier stealtherlar beni öldürmekte zorlanmıyodu ama hangi sınıfı seçersen seç hepsinin bir zayıf noktası olmak zorunda[hline]trees and I are one
Sosyal ağlarda paylaş

zorunda.
ancak fighterlar ölene kadar çok güçlü saldırılar yapabiliyor. ancak wizardlar bir iki saldırı yapıyor, sonra manası bitince işi de bitiyor. bu olayı sevmiyorum. özellikledüşük levellarda çok can sıkıyor.[hline]Swoot: Sen web 'i birak sadece cam al.
EagleEye: Yok, ben web cam alıp webe camdan bakıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 09 July 2003 23:50 tarihinde demiş ki:
Archerlar nasıl iyi vuruyor mu? NWN'de dex yüksek olursa önüme geleni indiriyorum.

Necrolar nasıl peki? Finger of death, animate dead, create undead gibi sapıkça büyüler yapabiliyor musun? Yoksa büyü yapma sistemi Diablo gibi mi?
"Manan bitince savaştan çık git, savaşamassın çünkü". Ya da "en güçlü büyüyü bile materyal gerektirmeden, ayin yapmadan yapabilme" gibi olaylar var mı?

deathsight buyulerinde kar$i tarafa damage verip onun belli bi miktari (lvl 50 iken %60 ını) kendine hp ve mana olarak donuyo yani surekli olarak buyu yapabiliyosun yani surekli olmasada rakibin olene kadar en azindan :) mana bitti kac gibi bi olay yok tabi bu sadece deathsight da gecerli speclerini deathsight vermeyen bi necronun oyle bi sorunu olabilir[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Walla necroyken tek sorunun verdigin dusuk damgeler olacak acikca sollim bence rvr dusunuyosan lvl 40 kadar deathside git sonra respect edip deathservanta don area effect super guclu bi buyun var ben de patc bekliom gelsin bende respect edecem[hline]Konhart 50 necro abl exal
mosqi 43 infil alb exal
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna yeni başladım necro açtım bence gayet hoş arada sıkıntılı anlar yaşanılabiliniyor ama her meslekte vardır lvl 10 oldum 2 günde hehehe[hline]| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder | Inconnu Necromancer |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 11 July 2003 08:13 tarihinde demiş ki:
Walla necroyken tek sorunun verdigin dusuk damgeler olacak acikca sollim bence rvr dusunuyosan lvl 40 kadar deathside git sonra respect edip deathservanta don area effect super guclu bi buyun var ben de patc bekliom gelsin bende respect edecem[hline]Konhart 50 necro abl exal
mosqi 43 infil alb exal

bizde oole du$unmu$tuk zaten lvl 40 dan sonra death servant verecez :) ama o zamanda mana bitti kac olayi olacak ondan korkuyorum ehe[hline]What does not kill,makes stronger.
------------------------
DARK AGE OF CAMELOT | Kay | Laraok Deadsoul | Inconnu Necromancer | 5
Sosyal ağlarda paylaş

Ehhehe walla ole oluyo once bi lage giriyon sonra kirmizi yazili ırk isimleri ve rr lvl larini belirten rutbeler pesinden ZZZZzzzZZZzzzzZZz ve hazin son pbao bi mage yanina yaklasiyo sonrasinda zaten olmus oluyon devaminda buyuk ihtimalle /rel :)[hline]Konhart 50 necro abl exal
mosqi 43 infil alb exal
Sosyal ağlarda paylaş

ya rvr da stealther class olmayan her ırk ölüyo catır cutur nedir yahu ..onemli olan zevk alacagın sekilde oynaman...rvr a ne ile gittiginin bi onemi yok..stealther deilsen[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...