Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Televizyonlarında Unutulmayan Anlar

Daniel

Öne çıkan mesajlar

1. Satanist hikayelerin revaçta olduğu günlerde, abuk tv programlarının birinde, İzmir de satanist olduğunu iddia eden bir arkadaşla,röportaj yapan muhabir arasındaki diyalog: muh: peki siz gerçekten bakire kızları mı kurban ediyorsunuz?
sat: yok be abi, İzmir'de bakire kız ne arar?

2. Acun firarda programında, acun yurtdışında bir barda önüne gelen kıza sarkıntılık yapıp yılışan bir tipi
gösterip,"görüyorsunuz sayın seyirciler magandalık sadece Türklere özgü değil, Avrupa'da da magandalar var" demesi, ardından o kişinin gelip, "abi nasılsın? ben de türküm" demesi.

3. Zavallı bir kral tv VJi hanım; taliban,kadın,baskı gibi şeyler duyarak etkilenmiş ve mesaj vermeye çalışmıştır:taliban bey buradan size sesleniyorum.lütfen bayanların başını zorla kapamayın ve onlara zulüm etmeyin.hepimiz insanız ve kardeşiz. -...

4. Yılını tam hatırlamıyorum ama bayağı eski bir hadisedir. sezen cumhur önal sunuyor: "evet sayın izleyiciler, şimdi Gary Moore söylüyor "still got the blues, hala bluzunu saklıyorum"

5. Reha Muhtar : kaza nasıl oldu anlatır mısınız? mağdur (kaza sonrası yatakta yatmaktadır ) : kamyon karşı yoldan bizim taraf geçti ve kafadan çarptı.
R.M : peki o sırada ne düşündünüz?
mağdur : walla pek bir şey düşünemedik reha bey.
RM: anlıyorum ama, o sırada düşündüğünüz ilk şey neydi?
mağdur : bir şey düşünemedik, zaten çok kısa sürede oldu.
RM : yani efendim, o orta şeridi aşıp üstünüze gelirken, aklınıza ne geldi?
mağdur : hatırlamıyorum.
RM : peki efendim.

6. 1999 senesinde Erkan Oyalın izmit ten sunduğu tv8 deprem özel yayınında ekranın ortasına "sizi gidi zilliler" diye yazı verilir ve akabinde sorumlu Ankara’ya çağrılıp işine son verilir.

7. Arena'da Uğur Dündar'ın fırın sahibine "bakın beyefendi tavanı yok buranın, pislik götürüyor burayı, bu böcekler nereden geliyor ?" diye sorduğunda "bu böcek nerden geliyor biliyor musunuz uğur bey siz eğitimli insanlarsınız bu böcek ülkemize ilk kez Afrika dan muzun üstünde geldi" diye cevap verdiği an.

8. Reha Muhtar telefondaki adama fırça atıyor.
- bütün bunları nasıl yaptın ha? cevap ver??
- bakın efendim şöyle izah edeyim…
- sus konuşma, hala utanmadan izah ediyorsun..cevap versene??! ......??

9. Bir ceviz kabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz
ZB: simdi, sayın ceviz kabuğu...
HC: Cevizoglu efendim.

10. Shock haberde gördüğüm ve gülmekten kıvrandığım; Mustafa Denizli'nin atv de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki, hakemliği yeni bırakan Erman Toroglu nu anons ederken "tartışmasız Türkiye nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroglu
nun afallaması.

11. Genç ve güzel dişi vj'imiz günün konusunu "benimle beraber olmak için ne verirdiniz"
olarak belirler. güzelce de bir insan evladı olması sebebi ile canlı bağlantılar yağdırır da yağdırır. yatlar, katlar, evler, arsalar, arabalar vaat edilir. ve fakat bir seyirci ilginç bir meblağ telaffuz eder, şöyle ki: "sizinle birlikte olmak için 3 739 500 (üç milyon yedi yüz otuz dokuz bin beş yüz) lira verirdim" der, ay peki sağ ol falan der ama
kafasına da
takılır sorma ihtiyacı duyar vj "nerden çıktı bu değer peki". seyirci hemen yanıtlar "eski kaşarın kilosu o kadar"

12. Savaş Ay'ın a takımı programında Aysel gürel ile feminist bir avukat ayakta birbirlerine laf sokarken; Aysel Gürelin avukata "sen teşhirci kadınları, onlara bakan erkekleri eleştireceğine git de kendine bak. Bir pantolon giymişsin ki evlere şenlik. kalçan
kavun gibi ortada!" diye çıkışması...

13. - Tüneli kaçmak için mi kazdınız? ( Reha Muhtar)

14. Türk televizyonlarında unutulmayan anlar için, en güzel örnekler Reha Muhtardan çıkar. "acı var mı efendim acı? -peki o adam sizi nasıl taciz etti gösterir misiniz?"

15. Jülide ateş telefondaki yarışmacıya sorar:
Jülide Ateş: bir ülkeyi temsil eden kumaşa ne isim verilir?
yarışmacı : amerikan kumaşı
Jülide Ateş
canlı yayında gülmekten yarılır.yarışmacı milyarlara veda eder.

16. 2002 dünya kupaları esnasında maç anlatan spikerin yanında maç yorumu yapan Ömer Üründül abimizin, yüzünü beyaza boyamış bir taraftar görüntüsünün fonunda "bakın sayın seyirciler taraftarımızın yüzü bembeyaz olmuş" demesi üzerine ekranları başındaki seyircilerin darmadağın olması bu unutulmaz tv
bombalarından bir tanesidir zira yüzü bembeyaz olan taraftar yüzünü Türk Bayrağı'nın renklerine boyamış (beyaz kısmı biraz yoğun şekilde) bir arkadaşımızdır...ve Ömer abimiz hariç herkes bunun farkındadır

17. Bir kadın programında menopoz konusunda halka soru sorulur ve kurban olarak bıyıklı kıl yumağı bir amca seçilir. iyi günler beyefendi menopoz nedir biliyor musunuz? Biliyorum. -açıklar mısınız? + eee...bilmiyorum.

18. Mizansen midir bilinmez ama bbg hede hödösünün yazlık tekne versiyonunu sunan öykü'nun, rıhtımda denize arkası donuk bir şekilde ileri geri yürüyerek bir şeyler anlatması ve sonunda denize düşmesi ve reklamların girmesi.

19. Bir ilin yerel kanalında elinde sazla telefondan gelen istek parçalarını çalan birini
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bu süper..
Sokakta kurban kesen insanlarla röportaj yapan ntv muhabirinin bir vatandaşımızla yaşadığı diyalog:
-burada sağlık açısından elverişsiz koşullarda beklettiğiniz bu etleri yemeyi düşünüyor musunuz?
-yok bacım, eşe dosta dağıtacağız.

:D:D[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen haberlerde izledim zhah.. Muhabir kel bi adamla röportaj yapıyor..

Arkadan biri gelip "vay kel" diyerekten adamın keline çakıp kaçıyor.. 3-4 gün önce show tvdeydi izleyen vardır belki..[signature][hline]Touch of death is never gentle...
Straight up gangsta wrong pati to fuck with -PWA
Sosyal ağlarda paylaş

Sevda Demirel'in Hande Ataizi'ne attığı tokat geçmemiş

-Ne dedin sen ? Ne dedin sen

Sonra çöt diye alıştırmıştı kadının surata elini çok güzeldi ya .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Alexi_Septimus, Türkiye-Yunanistan maçı sırasında Taksim'de demiş ki:
Pes.Maç oynanırken ezan okuyorlar . Az bi oyuna saygı ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Van Gölü Canavarı diye camış göstermesinden başlayabilirsin mesela .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok büyük bir eksik var.
Hugo'da küfür ettiydi biri o yazılmamış. Tam olarak hatırlayan biri varsa yazıversin bizahmet.[signature][hline]Kuzgun'dum ben...
innkeeper, 23 Temmuz 2005 17:50 tarihinde demiş ki:
nick bi yere gitmedi, ip adresim degişti, ip adrerime giriş izni verilince karakediyim yine. şimdilik kedi rpsi yapıom.
Sosyal ağlarda paylaş

Malkoçoğlunun yada Tarkandı sanırım,Bir Filminde Bizanslılar ile Kapışıyordu ve Arkada Motorsikletli biri geçiyordu baya arkada küçük olarak gözüküyordu.. O sahneyi gördüğümde Gülmekten kendime gelememiştim :D ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/?''
Iyilik yap,iyilik bul ..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Half_Cow, 18 Ağustos 2005 02:02 tarihinde demiş ki:
Çok büyük bir eksik var.
Hugo'da küfür ettiydi biri o yazılmamış. Tam olarak hatırlayan biri varsa yazıversin bizahmet.

Onun gerçek olup olmadığı hala tartışılır .
-Hugo'nun '^% koyim
-Aaaa ama öyle deme bak Tolga Abi'n üzülüyor
-Tolga abinin de '^% koyim .[signature][hline]...rest your trigger on my finger , bang my head upon the faultline...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Riehn, 18 Ağustos 2005 02:33 tarihinde demiş ki:
"eski kaşarın kilosu o kadar"

valla bunda kalpten gittim işte...

+1 aynen,en güzeli buydu :)
Reha Muhtar'ın lafları unutulmaz ztn...EHeh süper olmus ama...[signature][hline]''ağlamak ruhun fiziksel dünyaya bir yansıması, bir boyut değiştirme çabasıdır...''
Sosyal ağlarda paylaş

1985-1984-1983 doğumlu arkadaşlarımın anımsıyacaklarına eminim (izledilerse)

-Hügo'unu Amına Koyim
-Bak Tolga Abin Kızar Ama,
-Tolga Abinin Amına Koyim

18+ yada Adult deme ihtiyacı duymuyorum çünkü bunu ben demiyorum, televizyonda canlı canlı söylendi sanırım yıl 1992-3 falandı, ilk okula gidiyodum tabi o zamanlar, aklıma nası işlediyse...[signature][hline]album|pati sözlük|Lominadze|news| blog|mail/msn|Founder of AAL'05|
Sosyal ağlarda paylaş

şey var bide ya saadettin teksoy yazın ortasında (antalyada mı ne )bi yerde sandalla denize açılıp (bu arada o sarı montu var üstünde) yüzen gençlerin yanına gidip :
- siz burda napıyosunuz ? demeside bombaydı.
o adam başlı başına bomba ama neyse..[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

22. Melih Gökçek'in konuk olduğu bir televizyon programında yayına bağlanan bir hayat kadınının sözleri: "melih bey iyi günler, biz bizim keranede 100 tane orospu senin gibi bir tane orospu çocuğu doğuramadık" demesi

Ben kopar :D

Şu orsplr gerçekten süper insanlar ya :Pp

Travestinin teki de spikere;

Seni Anan doğurmamış. Sıç mışş. Sıçmışş. Demesi

[signature][hline]Name: CaNNi
Class: KaşarHood
Clan: Costa
Server: Beramus
I Dont like This Game But This Game Like Me ^^
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)

[Bu mesaj CaNNi tarafından 18 Ağustos 2005 03:29 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj CaNNi tarafından 18 Ağustos 2005 03:30 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sheref, 18 Ağustos 2005 03:02 tarihinde demiş ki:
1985-1984-1983 doğumlu arkadaşlarımın anımsıyacaklarına eminim (izledilerse)

-Hügo'unu Amına Koyim
-Bak Tolga Abin Kızar Ama,
-Tolga Abinin Amına Koyim

18+ yada Adult deme ihtiyacı duymuyorum çünkü bunu ben demiyorum, televizyonda canlı canlı söylendi sanırım yıl 1992-3 falandı, ilk okula gidiyodum tabi o zamanlar, aklıma nası işlediyse...

ben onu geyik diye biliyorum.
yada hurafe diyelim.[signature][hline]siyah, ama buz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ah ah :)
o yazılanlarda birşeymi benim favorilerim şuanlar:
1) eski zamanlarda hugo ve tolga abi vardı. bir çocuk telefon klubesinden arayarak oyuna katılmıştı, kontörü bitip yenilmişti. tolga abi ve hugo'ya aşağıdaki spoilerde yazan küfürü etmişti.
(hatta bu olaya okul filiminde de değinilmişti)
[spo1=+18]hugo'nun amına koyiim[/spo]

2) medyum keto'nun katıldığı bir programda bir adamla kavga etmesi ve dayak yemesi[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...