Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Ya hollywood da böyle italyan lokantasının önünden geçerken bi kız atlıyo önüne "aa sen nerelerdesin herkes öldü biliyo hebele hübele.." diye konuşuyo sonra gidiyo telefon ediyo bi yere telefon konuşması bitince masquarede violation oluyo kurtulamıyom bi türlü ondan :) sonra peşimden ayrılmıyo her hangi bi dükkana girince de kayboluyo. violation vermesi çok saçma olmuş ya.[signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=takıldım!!!!]hollywoodta isaac yolluyo king's way diye bi yere. kafadan bacaklı yaratıklar var hatta. En sonunda kanalizasyona iniyoruz nosferabilmemnesini bulmak için. 1-2 saattir ilerliyorum kanalizasonda. en son karnı yarık memeli 3 bedenli bi yaratıkların olduğu tünellere vardım. O tünellerin sonu kocaman bi kontrol odası. orda takıldım kaldım. Bi tane kutu var açılmıyo kart istiyor. oraya kadar gelmem çok mu gereksizdi bu arada :)[/spo][signature][hline]ICQ#:149976315 | Msn: [email protected]
Kellindil

[Bu mesaj McFrenzy tarafından 13 Ocak 2005 11:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Heffer, 13 Ocak 2005 12:21 tarihinde demiş ki:
işte sadık bir camarilla:D

camarilla oynuyoruz degil mi? onun yerine koymak zorundayiz, yoksa bende biliyorum bishop of madrid olmayi =)

@Mcfrenzy
[spo1=sewers]simdi oraya kadar gelmek zorundaydin zaten. ama oraya gelene kadar bir yeri gozden kacirmissin. simdi o en son odayi unutmuyosun, oraya geri doneceksin cunku. oradan ayril geldigin yollardan yukari cik sonra saga git surekli. orada bir nosferatu'nun saldiriya ugradigini goreceksin o gariip yaratiklar tarafindan. sende saldir. o yaratiklar oldukten sonra nosferatu'nun cesedinin uzerinden passcard i bulacaksin. o kartla kontrol odasina geri don, oradan bir sonraki level'a gececeksin.[/spo][signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 13 Ocak 2005 12:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HerenIstiaron, 13 Ocak 2005 21:16 tarihinde demiş ki:
Ya girdiğin bi odada GET OUT! Yazıyo o odada bi yerden alıyosun anahtarı .. Bende o kilitli odaya girdim , aşağı indim , şimdi korkunç bi şey varmı ? yoksa devam edeyim

ben hiç korkmadım ocean house bölümünde. hayır çok uber bir insan olduğumdan değil, şu şekilde düşündüğümden;
düşünün bir, korktuğunuz adam bir hayalet. kendinize bakın, aaa vampiriz! oda undead, bizde undeadiz. üstelik elemanın tek yapabileceği duvara git geri gelme hede hödö diye karizma karizma yazılar yazmak veya tabak çanak fırlatmak. yani düz mantık yaparak tırsma durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.
doom 2 oynarken ıddqd ve ıdkfa korkumu örterdi, bu bölümde de bu örttü:) öneririm ederim.[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

sen kendini düşünme, yönettiğin adam vampir de geç:)

o dediğin bir en başta olduydu, kapıdan dalayım dedim çat diye lamba patladı. bende oo iyimiş dedim gülerek arka kısımdan anahtarı aldım, geri dönüp açtım, olaylar gelişti..
hafif hafif sesler gelirse hayalet abimiz yine tabak çanak atacak demektir, şangırtıya hazır ol. başka bir esprisi yok elemanın zaten:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

camarilla masquerade olayını düzenlemeye çalışan elemanlar. ventrue klanı tarafından yönetiliyorlar.
la camarilla yönetimi altında, lacroix tarafından yönetiliyor.
sabbat öldürüyorsun sadece bildiğim kadarıyla, birlikte çalışma, quest alma gibi durumlar olmuyor. zaten camarilla klanlarından birine mensupken pek mantıklı bir iş olmazdı:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quel-Thul, 14 Ocak 2005 00:18 tarihinde demiş ki:
jeanette git gallery noir ı yağmala falan dedi bana gittim kapıları kilitli lockpick yapamıyorum, orda bi sekurity var kovuyo beni falan, ne yapmam lazım biri yardımcı olabilirmi ?

[spo=Gallery Noir questinin çözümü]Bir sürü yol var.
1.si lockpickin yetiosa güvenlik görevlisine çaktırmadan kapıyı lockpickleyebilirsin..
2.si persuasionın yetiosa güvenlik görevlisini inandırıp kapıyı açırabilirsin..
3.sü Malkaviansan dementationla adama anahtarını düşürtebilirsin..
4.sü strengthin yetiosa otoparkın içinden arka kapıya giden telleri büküp arka kapıdan girebilirsin..

Bütün yollarla yaptım questi.. :)[/spo]

[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..

[Bu mesaj Dungeon_Master tarafından 14 Ocak 2005 00:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...