Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Nerden bilion ki?Yoksa o seer mı etkiledi seni?[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

_Dalamar_, 02 Ocak 2005 21:44 tarihinde demiş ki:
Piramitler çok güzel börek açıyormuş diye duymuştum
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar oyun cok kasıyosa 1024 768 yerine 800 600 oynayın ben 2. defa oynarken oyle yaptım su an cok rahat oynuyorum oyunda ki takılmalar yine oluyo ama yukleme sureleri gercekten cok azalıyo..goruntu olarak pek bisi degismiyo ve oyun cok rahatlıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 07 Ocak 2005 12:03 tarihinde demiş ki:
peç var,bak oyunda loaddan çıktıgın an etrafına ıyıce bi don.Kasıcak once 360 derece don etrafında.Kasması bıtınce baska bı yere gırene kadar kasmaz bidaha.Zaten dikkat ettiyseniz oyunda hiçbiryerde kapı dıbınde dusman yok.Neden?
demekki adamlar biliyorlarmış bole kastıracagını.

Şimdi bizim sire bizden guclu yanı 1 nesil ustumuzde dimi?Hıh peki bu eleman nası okadar kolay yakalanıyor?Camarılla nasıl bu kadar cabuk haber alıyor benım ızınsız embrace edildigime?
İnfaz sırasında bizim vampirin kalbinden kazık cıkartılıyor,e o orda ıplerı yırtıp once sheriffi sonra lacroix i kolayca kesebilir.Anarchlar karışmaz bile zaten bi tek o kırmızı lı tremere sorun çıkarabilir.Acaba diyorum bizim sire damı piyon du?

aman abi ne yaptin anarchlar karişmaz fln yukarda tremere chantry nin efendisi var diğer yanda jack var bir kere şehir prensini öldürmek sinirsiz blood hunt tirki bunun anlami kesin ölümdür
Sosyal ağlarda paylaş

said:
axedice, 20 Kasım 2004 16:13 tarihinde demiş ki:
Çektiğim oyun beta yada alpha değilmiş, baya baya tam sürüm. Bugları vs. için de activision un şu sayfasından bilgi alabilirsiniz.

oyunu cektim 3 cd halinde.
deamon tool ile setup yaptım.
desktoptaki kısayoluna tıkladıgımda oyun acılıyormuş gibi resmi cıkıyor (haç var hani bloodlines yazıyor kırmızı)
ardından hemen kapanıyor.bi arkadaş bu dedigi yapmamı söyledi
onuda yapıyorum deamontools ile senin verdigin linkteli 18mblik şeyi seciyorum . tekrar deniyorum ama gede acılmıyor oyun

extra fikri olan varmı ne yapmam gerektigi ile ilgili ?[signature][hline]Deviant art gallery
my world my reality

[Bu mesaj arcane tarafından 09 Ocak 2005 17:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yokyok anarchlar karışmaz;prince ı sevmiyorlar zaten.
Ama o tremere li eleman karışabilir.Ama sonucta sonucta ufacık bı gucun bıle olsa olmemeye calısabılırısın.[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

odadakilerin buyuk bir kismi camarilla mensubuydu. ikincisi prince kimbilir ne yapti adama, kanini mi tuketti, torpor'un esigine mi getirdi, yada domination mi uyguluyor orada, hepsi olabilir yani. cok belirgin celiskiler disinda boyle hayali tartisma ortamlari yaratmakla cidden bir yere varamayiz, oyunun her tarafi bunlarla dolu cunku, herkes kafasina gore bir cozum yolu getirebilir belli bir kisitlama olmadigi icin.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 09 Ocak 2005 21:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

neo ajan simit'in kendini vurmasına neden karşı gelmedi gibi bir soru sizinki, herifi bağlamışlar başında da ayı gibi bişi var yani..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

o ayı gibi bişiyi biz 1 hafta içinde dovebilcek hale geliyoruz;ki eleman bizim sire yani:)..Neyse konu zaten yoruma cok acık bı sonuca varamaz.Oyle guncel kalsın oyun dıe solemıstım :)[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

Sosyal ağlarda paylaş

sire olmuş ama adam olamamış demek ki.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

konu nun bastan sacma oldugunu soyluyorum size sizde bu sacmalıktan mantık aramaya calısıosunuz..

prince diye bi adam var bu adam masqu.. olayına bi sınırlama getirmis embrace olayına sınırlama getirmis bizi embrace eden bunca kuralı duzeni hic iplemiyip bi gece bizi embrace ediyo sonuclarını biliyo mu? veya ona ne yapılacagını?sonucta olum var bir gecelik zevk icin niye olmeyi goze alsın ki?goruldugu uzere bizi vampir yapan ole newbie bi vampire degil ustundeki armor tipi falan guclu bi vampire oldugu gosteriyo..
Sosyal ağlarda paylaş

prince bulunduğu şehirde masquerade olayının kusursuz bir şekilde uygulanmasını sağlayan elemandır. Eğer bunu beceremesse hunterlara vampirlerin ne olduğunu öğrenmiş olan kalabalık insan güruhları da katılır, ortada vampir kalmaz:) o yüzden masquerade violation olayı var zaten. oyunda yumuşatıp 5 kez yapabilite getirmişler ama benim bildiğim 1 dir bu rakam. Zaten sire ımız için normal formalite uygulanıyor:) onun tek bir hatası ile idam edilmesi bir oluyor, biz ise 5 kez kurallara karşı gelebiliyoruz.
oyuna bir şekilde başlamak zorundaydık zaten, tüm masquerade kurallarına uyulsa zaten en başında güçlü bişey oluverirdik. Ama 1 hafta içinde güçleniverme olayı cidden saçma olmuş. bari diableri falan kataydılar da kuralına göre olaydı:) başka türlü alt generationdan bir vampirin üsttekini kesmesine imkan ihtimal yok.
adam 0 mesafede elleri kolları bağlıyken ve elinizde adamın başına doğrultulmuş dolu bir pompalı tüfek varken olay değişir tabi:-)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

adamin yaptigi bizim yaptigimiz seylerden cok cok daha kotu yalniz. masquerade violation'in en ust noktasi. embrace yaptigi icin olduruluyor. ayrica bizde 1 haftada o hale gelmiyoruz, oldukca uzuuun zaman geciyor.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar detaylı bilemiyorum çok başındayım oyunun. fazlada oynamak istemiyorum çok zamanımı alıyor yükleme süreleri yüzünden (10 dakika oynasam 40 dakika yapıyor)
masquerade violationun cezası direk ölüm diye biliyorum ben. yanlış biliyorda olabilirim tabi:)[signature][hline]beş hececiler
H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

bir de nekadar ww dunyasini yansitmaya calissalar da bunun bir bilgisayar oyunu oldugu gercegiyle yuzlesip azcik esnek birakmislar o kismi. direk olum olacak olsa bile, kim bilecek bizim birini oldurdugumuzu? yada kanini kurutana kadar ictigimizi? yani direk bizi takip ediyor olmalari veya bizim masquerade violation'i halka acik bir yerde yaparak elalemin diline dusmemiz lazim, yoksa nereden ogrenilecek..[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

sheriff'i delirttim.. cidden.. vision of death sağolsun.. :-p

bütün esaslı karakterleri kesip kesip en son vuruşu vision of death ile yaptım oyun boyunca ehe[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ranged san zaten çok kolay ölüo. melee ysen spot ışıklarını aç ordaki onlardan geçerken aşağı düşüo şerif vur kafasına vur kafasına bayılt. kanını da yukarı çıkan security guardları emerek toplarsın.[signature][hline]Oski Teh n000000OOOOb
Kanki Teh üBaaahr Dr000ood
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler 40 sayfa olmuş neree okuorum ya.. :)

Neys oyunu bitirdim. Sherifii makineli pompalıyla çok raat öldürdüm, dier forma geçtiin de ise bugla.. :P

Şimdi bi sorum var oyuna ilk başladıımızda santa monica'da bilmemne diners yani yemek satan yerde köşede bekleyen vampir ne? ismi ???..[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

Xuahaha malkavianlar süper ya. Özellikle konuşmaları..

I see dead people..
Here I come to save the day!

Bakalım daa neler görücem..

Bi de üstteki soruma ek bi kaç sorum daa var..

Santa Monica'da thin blooded questini alamadım malkavianla oynarken?

Seductionımı bi nevi Jenatte için arttırdım, 4 yaptım. Sanırım onu yataa atabiliomuşuz. Nasıl yapıoruz? :)[signature][hline]Birini suçlamak için işaret ettiğinde, diğer 3 parmağınında seni işaret ettiğini unutma..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...