Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

evet downtownda ve holywood da da var kiyafet alabilecegin yerler. ayrica kadinin ruhunu serbest birakma sahnesi yok, pendent'i verdiginde o questte tamamlaniyor.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 27 Aralık 2004 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun bende acayip yavaş çalışıyo amdd 2600 2x256ram radeon 9600xt ile oynuyorum, işlemcim düşük kaçıyo galiba yanlışmıyım ?
alakasız olmasın oyunla ilgilide yorum yapayım, ben nosferatu açtım, bayaa saçma olmuş sokakta insanların yanında geziyorum ucube ucube bide masquerade a uy falan diyolar çok güldüm, insan nosferatuya bi pelerin, kabuşonlu giysi filam verir demi ama :p[signature][hline]From The Dephts I've Come
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun en eksik yönlerinden biri karakter görünümünün özelleştirilmemesi. Bide tabi erkek karakterlerin, özellikle de Tremere lerin şorolo gibi koşmaları :)

Nosferatuların olayı insanların arasına girmemek, sadece görüntüden değil sesten de kaybediyorlar. Bi ara vaktim olunca nosferatuyla da bitiricem oyunu. O tepedeki masquarede violation hedesini sevdim, baya eğlenceli yapar oyunu. Bide obfuscate + sneak var tabi.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Quel-Thul, 27 Aralık 2004 22:46 tarihinde demiş ki:
işlemci iyi nasıl oluyo millette 3 ghz işlemci var benimki 1.1 ghz?
bide benim ramler "matrix" marka hiç duymamıştım alana kadar böyle bi marka, bi bilen varmı iyimi dandikmi

iyi de amd 2600 var demissin yukarıda?
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler şu var ama?
Bu oyun herhalukarda baya satıcaktı..
BEnce karakter kişiselleştirme gibi ince ayarları 3. oyuna ya da expansiona saklıolar.
birde china townda caponun birinde katana ve deri kıyafet alabiliosunuz.Benim karakter tam hiphopcı oldu :)..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya

--------
BonePART, 27 Kasım 2004 04:47 tarihinde demiş ki:
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum

[Bu mesaj Suark tarafından 27 Aralık 2004 23:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya a.q kac olursa olsun bende 3.2 512 ram 128 g force 5200 var gene taklıo ılk acılıslarda[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
ister ırkcı deyin ister kafatascı ben turk olmakla da turk dogmaklada gurur duyuyorum
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=chinatown help!]ya beyler bu chinatownda takıldım kaldım. o restoranı olan herife gidiryorum adam ıkıncı kattaymıs dıo kadın ama merdeıven yok :)[/spo][signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh spoilera gerek yok bunun için. Asansör var kadının hemen sağ tarafında, kapısı duvara gizlenmiş. Kadınla konuştuktan sonra sağ tarafına bak :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

öff kıyafet olayı cidden çok baydı, karakterlerin başlangıç puanları ve ability'leri dışında ciddi bir etkisi olmadığını bilseydim clan olayının daha havalı bişi alırdım şöyle jeanette gibi.. kendimi tutamayıp yeni karakter açacağım galiba, hasta mıyım fetişist miyim neyim anlamadım..

[spo1=ocean's 3.5]koridorda lay lay lom giderken önümden kız geçti, bir de "kesik çocuk kellesi çamaşır makinesinde bulundu" gazeteyi ilk görünce dann! efektiyle beraber gelince üç buçuk iskender attım lol[/spo]

[spo2=jean d'malkavian]jeanette/therese ilişkisinin esası çok hoşuma gitti ya, süper karakter. hastası oldum, bayıldım. iki kere load ettim therese'i öldürtmek için ehe[/spo]

bütün gün oynadım katana çıkmadı kardeşim, zatoichi/azumi buff'ı kaybolmadan bulmam lazım!

ekleme: bende de 512mb ram var, deli gibi çalışıyor hdd düz oynarken bile, fitil oldum. işlemci ve ekran kartı süper ama bir kere daha gördüm ki memoli olmadan yılan hikayesi performans işi.. 256mb bile olsa eklemem lazım en kısa zamanda..

oyunun karakter dialoglarına filan bayıldım bu arada, source motorunu daha da iyi kullanabilirlermiş (alyx gibi olsaydı şöyle jeanette fıttırırdım herhalde :-p ) ama yine de süper. kahrolsun izometrik rpg'ler! bloodlines'dan sonra hayatta 2d rpg oynayamam herhalde.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 28 Aralık 2004 00:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo, katana bulmana daha cook var sam =)

ben su anda katana kullaniyorum, birde tremere'in 3. level sonrasi biraz gereksiz olmus. ama purge son derece efektif. her firsatta kullanabilirsiniz. katana + purge'le henuz hic zorlanmadim diyebilirim. chinatown da bitti sayilir su anda. az kaldi yani, butun spoiler'lari okumama. =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanırım 1.67 ghz. Bende öyle yazıyor en azından. Thama lvl 4 blood salvo pek iyi bir özellik değil, çok sayıda düşman varken işe yarıyor ama lvl 5 blood boil çok kullanışlı. Bosslara dmg koyuyor, boss dışında herşeyi patlatıyor. Bide area effect koyuyor patladıktan sonra. O şişman yaratıkları ve dev örümcek kadın hedelerini de patlatıyor. Kalabalık yerlerde ortdaki bi düşmana atın ve katliamı izleyin :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

amd 2000+ 1600 idi galba ama olay o degil amd sole diyo benim 2000+ im intel in 2000 ghz ine esit yani gercekte 2000 degil ama..

bu arada therese i oldurme gibi secenek var mıydı ya? ben hep ortasını buldum intahar falan eder diye :)

katana cok fazla dmg vermiyo galba? oyunda claws gibi bisi var galba oyunun hilelerine baktim give item da claws falan var denemedim bi denemek lazım :)

janeatte/therese in club ına gittigimde ikisi de cok guzel anlasıyodu..yaptıkları isler falan solediler bende bana ihtyacınız olursa solemiiz yeterli gibi bisi soyleyip gittim:)

bu topicte biri ilerde janeatte bi gorev veriyo bize onun sonunda ... olayını yapabiliyomus gibi bisi solemisti kafa mı buldu arkadas acaba?

bide bende yeni chinatown a geldim restorant a gittim orda bıraktım daha oyunun bitmesine ne kadar var?

son olarak oyun bana biraz sıkıcı gibi geldi ilk oyun sanki daha zevkliydi?konu olarak falan gecmiste baslayip vampr olmamis sora simdiki zamana falan gelmemis sehirler vs bu oyunda hep dovus var onu kes bunu bic bi sure sora gercekten bayıyosun..
Sosyal ağlarda paylaş

ben purge hastasi oldum da, baska bisiy denemek purge e ihanet gibi geliyor ehe =)

purge yapinca target'ta bi sabalaklik oluyor, freeze efekt sayesinde baya bir pataklayabilme imkani veriyor. meele kullanan biri icin bicilmis kaftan. purge yap, etrafindakiler kan kusarken sen kes bic. guzel yani =)

eklemeler: katana WOAA dedirten bir silah, meele'de henuz daha iyisi yok. bayginlik veren bir durum yok su ana kadar bana. birkere artik her gittigim adam benden bisiy istemesin diye dusundum, o da alisinca geciyor. chinatown diger districtlere gore daha kisa gorunuyor. yani az kaldi heralde baska da district kalmadigina gore. [signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 28 Aralık 2004 01:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Purge lvl 2 bi özellik için aşırı güçlü olmuş zaten, oyunun sonunda bile kullanışlı olan bi özellik. Efekti de süper zaten iki büklüm oluyorlar. Ama bide blood boil dene, purge un yerini alıcak :)

Chinatowndan sonra 1 gece sabahlayarak bitirmiştim galiba oyunu yani pek bişey kalmamış. Oyunun sonlarına side questler biraz baymaya başlıyor evet, ama main quest yeterince sürükleyici olduğu için pek hissedilmiyor. Sonlara doğru baştaki side questlerdeki atmosferi yakalayabilselermiş (sadece ocean house değil, kilpatrick in kayıp adamları, pischa nın questleri, werewolf blood vs.) daha güzel olurmuş oyun.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

(bkz: Yerin dibine girdim)
heh bu arada tam attım postu kapıyı buldum..O dotten bacaklılardan sonra bu questler keyfimi yerine getirdi..Bence balta katanadan daha seksi ama katana farklı tabe :)..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:

--------

[Bu mesaj Suark tarafından 28 Aralık 2004 02:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Werewolf Blood]Hangi questten sonra olduğunu hatırlamıyorum ama bi ara LaCroix dan bi mail geliyor werewolf blood bulunmuş incelenecek, SM hastaneden çal onu diye. Hastanenin üst katında bi tane bekçi var, onu öldürmeniz gerekiyor önce. Sonra security room a gidip bilgisayardan hackingle controlled substances daki kasayı açıp cs deki kameraları kapatmak lazım. Cs deki kameralar kapanınca prescriptions ın kameraları açılıyor, oraya girmek için de cs nin kameraları kapatmak lazım. CS a girin ve kasadolaptan kan örneğini alın sonra evinizin posta kutusuna bırakın. [/spo]

Hatta link vereyim ben, ingilizce ama güzel bi tam çözüm Tık

edit : suark seninki seri katil questi, werewolf blood questi başka
[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .

[Bu mesaj axedice tarafından 28 Aralık 2004 02:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...