Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Western klasigi Outlaw

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar eski bir FPS oyunu ariyorum ama indiricek bir adres bulamadim. Emule yok suan indirebilecegim bir adres biliyormusunuz. Yada istanbulda oturup elinde olan varmi . Gerek konusu ve grafikleriyle cok surukleyici bir oyundu.
Valla (Where are you marshall) seslerini seslerini ozledim[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun adı Outlaws olsa gerek
Torrent linki ise ahanda şudur... 1,25GB falan olsa gerek

Yasal uyarı ise:
Bu linkin benimle pek alakası yok! Ben sadece part time search adamı olarak hizmet veriyorum sektörde. paticik ve dasaaa kopya oyunlara feci karşı olup kullanları sevmezler! Hatta soğuk havada kulaklarına vurmak suretiyle canlarını bile yakarlar.O denli sevmeyiz! Karşıyız...
"Torrent nedir hocam?" sorusunu paticik aramaya sorabilirsiniz. Bizi rahatsız etmeyin. Biz torrent nedir bilmeyiz! Çalışmazsa mesuliyet kabul etmeyiz satılan data geri alınmaz! Bu yazıyı hala okuyorsan benim kadar sıkılmışsın demektir... öff ben geberiyorum. Boşver...
[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 13 Ağustos 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
bolumleri gecmek adam oldurmekten cok yolunu bulabilme ve bulmaca cozmeye dayali oldugu icin cheat code'larini ararsaniz iyi olur...

niye? oyuncular aptaldır, düşünmeye, bulmaca çözmeye gelemez mi demek istiyorsun :-P

o kadar da zor bulmacalar da yoktu hani.[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bone, 13 Ağustos 2005 01:22 tarihinde demiş ki:
niye? oyuncular aptaldır, düşünmeye, bulmaca çözmeye gelemez mi demek istiyorsun :-P

o kadar da zor bulmacalar da yoktu hani.
lol
senin takdirin bone... :D

6. bolumun gecisini bulamamistim mesela, haaalaa 6. bolum 6. bolum diye sayiklar dururum...[signature][hline]Tulahr
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 13 Ağustos 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
bolumleri gecmek adam oldurmekten cok yolunu bulabilme ve bulmaca cozmeye dayali oldugu icin indirirken bir yandan da cheat code'larini ararsaniz iyi olur...

Normal zorlukta sifresiz oyunu bitirmistim ne mutlu bana ozm :)[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında pek sarmamıştı çünkü o dönemin fpslerini hiç sevemedim. Duke 3d oynardım o kadar ki o bile çok bayardı...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oyun çok güzeldi, ama ben de yolumu bulamıyordum. Herkesi öldürüp ne yapmam gerektiğini dakikalarca aradığımı hatırlıyorum. Gerçi ufacık tefeciktim o zamanlar zar zor hatırlıyorum. :p[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 46 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...