Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

said:
ok bişey yazmıycam bidaha buraya hordelar aşmış

Hani yazmayacaktın..

said:
git gm lere şikayet et. Bu adam flood yapıyo diye. rahatsızlılığını dile getir. Yada flood yaptıgıma inanıyorsan bana arkadasım flood yapma hede hödö de. Tanımadıgın insanlarla laubali olma onlarla dalga geçer gibi konuşma.

Bende dediğin gibi uyardım laubali olacak bişey sölemedim. Gm(lol) lere şikayet etmeden önce bir kendim uyarayım dedim normali budur. Ama milletimizin huyu da budur ki, laftan anlamaz, hata yapsa da "pardon" demeyi çok görür.

said:
Senin gelip de "haha arada sırada giryormuş lol" yazma hakkını sana veren nedir?

Bunun için birisinden izin almam gerekmiyor sanırım.

Neyse uo gençliği sendromundayız galiba, takıl.
Şikayet edildi.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

tamam buna zaten bi itirazımız yok ama ilidian bildigim kadarıyla Demonic güçleri kullandıgı için hapsedilmedi(Warcraft Ejderhanın günü) o savaşta kraliçenin ona güç vadine kanıp taraf değiştirdiği için hapsedildi. o yüzden malfurion onu hapsettirdi. 10000 yıl sonra tyrande onu serbest bırakınca kullanmayı öğrendi demonic güçleri kullanmayı (skull of gul
'dan ile).
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pirvan, 25 Haziran 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
ok bişey yazmıycam bidaha buraya hordelar aşmış

Hani yazmayacaktın..

said:
git gm lere şikayet et. Bu adam flood yapıyo diye. rahatsızlılığını dile getir. Yada flood yaptıgıma inanıyorsan bana arkadasım flood yapma hede hödö de. Tanımadıgın insanlarla laubali olma onlarla dalga geçer gibi konuşma.

Bende dediğin gibi uyardım laubali olacak bişey sölemedim. Gm(lol) lere şikayet etmeden önce bir kendim uyarayım dedim normali budur. Ama milletimizin huyu da budur ki, laftan anlamaz, hata yapsa da "pardon" demeyi çok görür.

said:
Senin gelip de "haha arada sırada giryormuş lol" yazma hakkını sana veren nedir?

Bunun için birisinden izin almam gerekmiyor sanırım.

Neyse uo gençliği sendromundayız galiba, takıl.
Şikayet edildi.

yahu bi kere yazılmıycak gibi diil ki zaten artık yazdıklarım konuyla alakalı diil
hani yazmıycaktın diyorsun ozaman konusturma adamı uslu uslu dur. Sen şikayetini yap benle laubali olma. Dediğim gibi. Laftan anlamaz falan gibi sinrilendiricek yazılar yazmaktan zevk alıyorsun herhalde inadına devam ediyorsun söyledigim halde.. burda kim laftan anlamıyo acaba?

Sen sırf sataşacak yer arıyorsun galiba git başkasıyla falan ugras benim canımı sıkma lütfen. Seni ve gibilerini çekme zorunda diil kimse.

Sor yetkililere simdiye kadar kac msg atmısım ne kadar zmanda bir nerelere yazmısım ona göre bilgisahibi olmadan fikir sahibi olma.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 20 Haziran 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
NE female gibisi var mı be?

Und. Female char denemeni tavsye ederim elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama bende UND. Female char ları tek geçerim :)

Ayrıca kim demiş horde lar çirkin diye asıl çirkin olan varsa oda alliancelardır.Valla öle topoş gibi yürüyüp topoş gibi dans edip topoş gibi savaşacağıma, ölü olurum ama karizma olurum :)[signature][hline]Dunemaul / Silentcaster Undead Mage
Dunemaul / Alesya Undead Priest
Dunemaul / Sickness Undead Rogue
...Undead Forever...

[Bu mesaj silent tarafından 26 Haziran 2005 16:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

undead'ler sigara kullanımını teşvik ediyor, duman avcıları adına hepsini yoketmek lazım esasen ama tolerans da var düsturumuzda.. :-p

birine bir şaka anlattım, öyle bir güldü ki:

BÖHEHEHEHEHRAAAAAAGHHHHHH!!!

sanki ciğerleri söküldü gülerken, konuşabilsem anlaşabilsem "git doktora görün" diyecektim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
silent, 26 Haziran 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 20 Haziran 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
NE female gibisi var mı be?

Und. Female char denemeni tavsye ederim elbette zevkler ve renkler tartışılmaz ama bende UND. Female char ları tek geçerim :)

Ayrıca kim demiş horde lar çirkin diye asıl çirkin olan varsa oda alliancelardır.Valla öle topoş gibi yürüyüp topoş gibi dans edip topoş gibi savaşacağıma, ölü olurum ama karizma olurum :)

Bakınız....: I paint my toenails but im not sure where they fell off!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodthirst, 22 Haziran 2005 21:18 tarihinde demiş ki:

10000 bin yıl öncede şimdi olduğu gibi Illidian olmadan Burning Legion puskurtulemezdi, [ signature ][hline]kaleidoscopic(borbag) , 20 Haziran 2005 tarihinde Rockistanbulda demiş ki:
zaten tekerleklere karşı ilgim var

Beş Hececiler
Cenarion Amca faktörü daha bi efektif olmuştur bence
Sosyal ağlarda paylaş

Horde de undead harici bütün karakterler iri ve üzerindeki herşey en ince ayrıntıya kadar gözüküyor.Allince da human kesiyoz adamda deli gibi rütbe var ama bakıyosun shoulder dan başka hiçbirşeyi net secilmiyor.O kadar özenerek aranan epic itemlerin gösterişi yok.Ama düşünün bir orc warrior çok ihtişamlı duruyor yada tauren hunter ın sırtındaki çift el balta veya kılıç o kadar net ki silahın tüm ayrıntıları secilebiliyor.Giydiğin herşey veya kullandığın her silah çok net bir şekilde horde de görebiliyorsun.(Başta sölediğim gibi undead harici.Onlarda zate insandan meydana gelmiş ölüler.) Bu tarz oyunlar herşeyden önce bence itemlerdir kimsede olmayan bir iteme sahip oldunuzu düşünün:) Zate aşmış bir karakter başkentde durduğunda yanınıza gelip birçok oyuncu sizi inceliyor.Allince da oynuyorum ve bu haz ı alamadım. Ama binekler yani mountlar allince da daha güzel bu da bir gercek.[signature][hline]The Frozen Throne Gosu
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
female undead lerin çok güzel yüzlü olanları var. çok zayıf olmalarına rağmen göğüsleri gayet dolgun. eklem yerlerinden fışkıran kemikler ise giysiler ile kapatılıyor ve gayet sağlam, karizmatik görünen karakterlere dönüşüyorlar.

ilk açtığım karakter undead idi. sonra human açtım fakat tekrar undead e geri döndüm.

FOR THE HORDE!
Sosyal ağlarda paylaş

doh. undead fetişizmi yapmak için "horde kötü değildir" temalı bir topiği upladım deme bana :D
Nekrofili derler adama...

Alliance bineklerinden At ve Kaplan
Horde bineklerinden Kurt ve Raptor hoşuma gidenlerden.
Herkes undead ve undead mount'u sevse de benim hoşuma gitmedi, şahsen Warlock'un Felsteed'i ondan güzel :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

peşin 100 milyon 20 milyon sonsuz taksitle oynadıgımız su oyunda pembe saçlı esmer gulen suratlı gnome erkek karakter acanların en yakın zamanda bi hastaneye gidip gorunmeleri gerek.

insan sorar kendine ulan o kadar para verdim tipime bak oyundaki hahaha[signature][hline]Beynime bir silah daya ve duvarları beynimle boya.
Sosyal ağlarda paylaş

Hordeler her ne olursa olsun kötüleri simgeliyor ve akıllarda onları canlandırıyorlar.

pisler , gogolar , öcüler.. sevimsiz ve tipsizler =p

yaşamlarını anlatarak insanların aklıllarını bulandırmayın kötüsünüz işte =)[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...

WOW = Pakize NE Druid ( BL )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pakize, 18 Temmuz 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
Hordeler her ne olursa olsun kötüleri simgeliyor ve akıllarda onları canlandırıyorlar.

pisler , gogolar , öcüler.. sevimsiz ve tipsizler =p

yaşamlarını anlatarak insanların aklıllarını bulandırmayın kötüsünüz işte =)

aman ne ler cok güsel sanki orc-tauren femaleler yetio bize soyunu dans edio bütün orgrimmar ölüo ehehe[signature][hline]Shippy
Sosyal ağlarda paylaş

abi ally tipi güzeld eoyuncularda iş yok (burda takılanlar hakkında sözüm meclisten dışarı Burning legionda oynamıyorum ona göre :-p ) Horde karşı bi BG bile kazanamadım şimdiye kadar. Horde oldum kurtuldum hem orclar hunter olmak için aşırı ideal...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

valla bizde dişi troll var bitane elemanaın seviglisi.Baya varya 3-5 tane yane =)[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...