Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horde kötüler değildiiiir!!!!...

Nimloth

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 20 Haziran 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
said:
aquila, 20 Haziran 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
yaksikli olup serefsiz olucama,cirkin olup onurlu olurum kardesim(dwarflara lafim yok).

+1 valla... hatta dwarf kısmı da dahil buna..

+1 de benden

bu arada ben hic dogru duzgun elf erkek gordugumu soyleye miyecem herkez elf i sectiginde direk kızları seciyor guzel diye
simdi guzel olunca oyundan aha mı cok zevk alıp daha cok mu adam kesecekler bunu merak ettim dogrusu
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ne güzeli ya bence ben yeşil ve sümüklü bir orc olarak bu oyundaki elflerden daha güzelim.
Ya vücut oranı diyorsanız eğer, elfler manken kıvamında diyebiliriz. Orclarsa vücut geliştirmeci esprisinde hayvansı vücutlara sahip. Ancak ben elflerin suratını görmek bile istemiyorum 25m kulak, gözler parlak falan. Burun eğri ve en sevmediim ince upuzuun bir surat =)
Ben tombul arkadaşlarımız cüceleri severim. Çok da şekil arkadaşlardır, allianceta yerleri yoktur bence :D Yani, allianceta elflerden,hordeda ise forsakenlardan hoşlanmıyorum. Hani forsakenların bazıları yine şirin oluyor hanım olanlardan, bir de çatlak profesör gibi bir saç stili var erkek forsakenda o da komik, ama güzellik derseniz güzel olan
Orc tauren dwarf tır bana göre.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 21 Haziran 2005 23:38 tarihinde demiş ki:
Oyuna bır undead karakter acıp demosunu ızlermısın bakalım neler dıyor?
-orclar kotu degıl bı kere.Adamların ruhu savaşçı,Zaten şu anda kendi çaplarında yaşamaya çalışıyorlar.
-Forsakenlar zaten undeadlerden nefret edıyorlar.İnsanları öldürmelerinin sebebi kendilerini savunmak,questlerını yapsan bılırdın.Zaten demosunda kendimizi bizi "çirkin" "kotu" dıye avlayanlardan korumak ıcın burayı kurduk dıyor.
-Orclar gelmeden once de dunyada sorunlar vardı.Bakınız Aç Nightelfler,Azshara İllidan vs.vs.vs.
-Human dediğin adamlar sırf yeşil ve geçmişleri braz kotu dıye orc kesıyorlar bunun neresınde ıyılık var?
-Bana paladin deme sakn.Hiç bir zaman paladinlern iyi olduğuna inanmadım ben.Çunku iyilerin intikamı Affetmektir..

oynadım..
undead de oynadım
ayrıca bir ceset olarak oynamak benim hoşuma gitmediği için sildim bne bunda karizma bi yan göremiyorum. Undeadlerin evil olmadığını iddia ediyosunuz ayrıca demosundaki sözler zaten settingdekilerin aynısı. Kendilerinin korunacak bi yanıda yok. O kadar güzel şehirlerin lanetlenmesinede piyondu undeadler. Intelligent hale gelmeleri ise onların kötülüklerinde hiç bi değişiklik yapamaz. Orclar o kıyıları terketmeden once insanları katelderek geldiler bu dünyaya. Demonların piyonuydu hepsi. thrall bitek akıllıca onların sömürgesinden cıkma taraftarıydı. Ama hiç bi zaman insan ırkıyla iyi geçinme davranışı altına girmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gelsek bile bu evrenin varoluşundan beri burda olan NE kadar hasar vermedik adamlar bi kere burning legionun bu dünyaya gelmesine yol açtılar kıtalar ikiye bölündü o ortadaki maelstorm bu yüzden açıldı

bunu eski elfler yaptı night elfler degil
night elfer bunu elfler arasında yasaklayan arcane magic i bırakan druidic ve divine magic seçen kısımdır
içlerinde sadece ama sadece 1 tanesi bunu yapmadı. O da Illdian. Oda 10bin yıl yattı. High elfler kullanmaya devam ediyorlar onlarda alliance ın bi parçası ve demon tehlikesini göz önünde tutmuyorlar. Aynı diper ırklar undead lerinde yaptıgı gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ratrex, 22 Haziran 2005 07:45 tarihinde demiş ki:
said:
Bonecrusher, 20 Haziran 2005 20:58 tarihinde demiş ki:
said:
aquila, 20 Haziran 2005 13:01 tarihinde demiş ki:
yaksikli olup serefsiz olucama,cirkin olup onurlu olurum kardesim(dwarflara lafim yok).

+1 valla... hatta dwarf kısmı da dahil buna..

+1 de benden

bu arada ben hic dogru duzgun elf erkek gordugumu soyleye miyecem herkez elf i sectiginde direk kızları seciyor guzel diye
simdi guzel olunca oyundan aha mı cok zevk alıp daha cok mu adam kesecekler bunu merak ettim dogrusu

hayır bende female elf oynatıyorum ama elfler arasında sisterhood önemlidir. Mesela erkekler druid kızları priestess olur. Genelde böyledir ve iyi savaşçıları elf hatundur bu nedenle açıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

birisi elf hatun alınca daha iyimi kesiosun demiş.
abi bu oyunu saatlerce oynuosun.
kardeşim orda harika bi elf hatununamı bakmak iidir yoksa yamuk yumuk bi undeadamı?
+
madem hordsunuz ona göre oynayın. biz iyiyiz biz şöleyizbiz böleyiz diip durmayın. hayır ben horde oynadım ama bi kere bile ben iyiyim ben güzelim falan deme ihtiyacı duymadım. hayır niye duyayımki? horde san horde sundur. abartmaya gerk yok. ha hala itiraz ediosan
orc
undead
allah aşkına su muhabbeti daha fazla uzatmayalım. sırf hordsunuz die... herkese iyi oyunlar
Sosyal ağlarda paylaş

tipe bakarak yargılayacaksak.
Elflerın şeytani kulakları,iblisvari sakalları var
Cüce rouge falan açınca ya da siyah bişiler giydirince tabi cuceyıde koyu yapıcan oda evil oluyor.
Gnomelar zaten yaratıktan sayılmaz
e insanlar malum herşeyin başı her pisliğin başı.Paladin bile olsa ben paladinleri zina yaptı dıye kafa kesen tiplere benzetiyorum.
tamam troller biraz urkutucu
Orclar yeşil doğanın rengi varmı otesi?
Taurenin etinden sutunden gubresinden faydalanıosun hala evil diosun ayıp =)
undead de biraz evillık olabilir ama naapsın onlarda anca bole "yasayabılıolar"[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 22 Haziran 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
Paladin bile olsa ben paladinleri zina yaptı dıye kafa kesen tiplere benzetiyorum.

sen scarlet crusade ile karıştırıyorsun, order of the silver hand alakasız dediğinle ki uther'in kurduğu ilk paladin tarikatıdır.. mesela alliance için scarlet monastery questi veren paladin "ben başta onlara katılmıştım ama sonra kafayı üşüttüler, herkesi scourge diye kesmeye başladılar. ışık adına yokedilmeli scarlet crusade!" deyip veriyordu questi..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

evet işte cenx gibi arkadaşlarımız paladinleri kötü görüyor, şaşmamak gerek, en büyük düşmanımız cehalet ne de olsa.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 22 Haziran 2005 15:16 tarihinde demiş ki:
sen scarlet crusade ile karıştırıyorsun, order of the silver hand alakasız dediğinle ki uther'in kurduğu ilk paladin tarikatıdır.. mesela alliance için scarlet monastery questi veren paladin "ben başta onlara katılmıştım ama sonra kafayı üşüttüler, herkesi scourge diye kesmeye başladılar. ışık adına yokedilmeli scarlet crusade!" deyip veriyordu questi..
ehe asıl sen karıştırıosun bişiyle herhalde
order of the silver hand azeroth üstündeki en tutucu topluluk.büyüden tut da alışık olmadıkları herşeye "hö, argh" diyen adamlar.[signature][hline]Embrace the shadow!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...