Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

256k kablo internet = 40kb/sn ?

Bone

Öne çıkan mesajlar

64 ne be eheueue

56 ile ne farkı var :=)[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

[b][b]Böyle yazmak çok zevkli şimdilik burda böyle bi yazı var.Under cons hesabı güzel bir özlü söz bulup kondurucam buraya...[/b][/b]
bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grimwolf, 05 Ağustos 2005 10:35 tarihinde demiş ki:
256k adslyim.Bitcomette 30-70 arası görüyorum hep.
yavaşşşşş

said:
Bonecrusher, 05 Ağustos 2005 04:46 tarihinde demiş ki:
ama içime bir kurt düştü, acaba fileplanet'in downloaderını kullanınca, yüksek hızlara çıkınca, kablo internet yetkilileri, limit üstü hızlarda çektiğimi görüp internetimi kapatırlar mı?
hayır kapayamazlar
Sosyal ağlarda paylaş

grimwolf o nasıl bi yazıştır 70 görüyomuş lool.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten -kabloyu bilmiyorum ama- her adsl kullanıcısının evine 2048 bağlantı geliyor. Eğer sen 2048 kullanan birinin kullanıcı adı ve şifresi ile bağlanırsan 2048 bağlantı hızında çekersin[signature][hline]Msn
Nebula Pagan Forumlarında Denmiş Ki:
BİR LAF VARDIR .. EVET BİR LAF VARDIR ... AMA UNUTTUM ŞİMDİ
[Bu mesaj KucukHusamettin tarafından Faili-meçhul bir tarihte değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FallenAngeL, 05 Ağustos 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
adsl 2 gelio bole problemlere son ama para konusu nasıl bilmioyurm

dsl 2 gelince soyle konusulcak

ya inanmıcaksınız ama 2 mb/sn ile cekiyorum normalde 1.7 mb/sn ile cekiyordum :-)

arkasından biri
hadi ya ben neden 1.5 mb/sn de cekiyom :(

bu konu bitmez :-)[signature][hline]Sindarin MMO Platformu
Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 05 Ağustos 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
zaten -kabloyu bilmiyorum ama- her adsl kullanıcısının evine 2048 bağlantı geliyor. Eğer sen 2048 kullanan birinin kullanıcı adı ve şifresi ile bağlanırsan 2048 bağlantı hızında çekersin

kabloda onlar belirliyo karşıdan
karışık bir sistem var
aldığın IP ye göre hız veriyolar sanırım
mesela ben 1024k lık bi admaın ipsini yazmıstım tcp ipden
bug vardı, 1mbit olmuştu baglantı 2-3 saat sonra kapadılar ehheu :)
adsl de cidden öyleyse bulalım bi şifre ya :)
zaten bu aralar 224466 olarak veriolar sanırım şifreleri
bana öyle verdiler şifre olarak
herkese böle veriolardır :p
bitek kullanıcı adı bulmak kaldı ehhe
bi kullanıcı ismiyle 1 kisi baglanabilio demi aynı anda?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KucukHusamettin, 05 Ağustos 2005 15:46 tarihinde demiş ki:
zaten -kabloyu bilmiyorum ama- her adsl kullanıcısının evine 2048 bağlantı geliyor. Eğer sen 2048 kullanan birinin kullanıcı adı ve şifresi ile bağlanırsan 2048 bağlantı hızında çekersin

bizim orda war bi kafede 2048 gidiyim oranın serv makınasına key logger koyıyım elbet bi ara düşer baglantı bi daha yazar fln oo saglam :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
bLackcha0s, 05 Ağustos 2005 13:29 tarihinde demiş ki:
64 ne be eheueue

56 ile ne farkı var :=)

kablonet'te 64'lük hızlar 128'e eşitti bir zamanlar. adsl'de hız artış ve fiyat değişikliğinden bir süre sonra kablonet'dede o tarz bir değişiklik olmuştu. şuan en düşük kablonet bağlantısı 128..[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas! |
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonick, 05 Ağustos 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
grimwolf o nasıl bi yazıştır 70 görüyomuş lool.

Günde en fazla 10 dakika girdiğim bir yerde böyle sudan bir konuda yalan söylemem hala aklın yatmadıysa bi dahaki sefere print screen alır koyarım...[signature][hline]Barbar Conan:Barbarizm, insanlığın doğal durumudur, medeniyetse doğal dışı. Bu, geçici bir durumdur ve barbarizm, önünde sonunda her zaman kazanacaktır...

Yeniden, FantasTurk ...!
Sosyal ağlarda paylaş

Telekom işte ne dicen sağı solu belli olmuo :D[signature][hline]freeedom, 17 Haziran 2005 00:55 tarihinde demiş ki:
benım ıcımde ama her an bosalabilirim

Erutan, 19 Haziran 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
Sias... ben herif değilim Bana herif diye hitab etme pis cocuk... bana oğlan diye hitap et
Sosyal ağlarda paylaş

Anlık hız falan değil, cache'lenmiş veri yüzünden olur o. Atıyorum download'a başladınız, iptal ettiniz ve aynı download'ı tekrar başlattığınız zaman eğer bir önceki iptal ettiğiniz download cache'lenmiş ise kaldığı yere kadar olan kısmı HDD'den okur ve download hızınız birden HDD'inizin okuma hızına erişir. Bir süre sonra da yavaşlıyarak olması gereken hıza dönüşür.

[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

[Bu mesaj GE-TA tarafından 06 Ağustos 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...