Jump to content

kickass

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.237
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

kickass hakkında

 • Rütbe
  kickass
 1. kickass

  Size hizmet edenleri hep hatırlayın..

  o zaman neden pasta yemesin?[signature][hline]Ben giderim, adım arkamda kalır.
 2. kickass

  Size hizmet edenleri hep hatırlayın..

  .[signature][hline]Asdasdas is what you type in the subject line when you have no subject. [Bu mesaj kickass tarafından 01 Ocak 2006 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
 3. kickass

  Size hizmet edenleri hep hatırlayın..

  Gerçek bir kaynaktan alıntı yanlış anlamadım düzelttim sadece[signature][hline]Asdasdas is what you type in the subject line when you have no subject.
 4. kickass

  Size hizmet edenleri hep hatırlayın..

  hyr ama sen boş insansın. Konuyu saptırma TW misin ne haltsın işine bak tepemin tasını attırma.[signature][hline]Asdasdas is what you type in the subject line when you have no subject.
 5. kickass

  Size hizmet edenleri hep hatırlayın..

  Hayır şehir efsanesi değil.[signature][hline]Asdasdas is what you type in the subject line when you have no subject.
 6. kickass

  Söyleyecek Söz Bulamiyorum (a.k.a OHA)

  karşılama mesajı cok uzun sonuç olarak :)[signature][hline]Asdasdas is what you type in the subject line when you have no subject.
 7. Bir pastanın üç-otuz paraya satıldığı günlerde 10 yasinda bir çocuk pastaneye girdi.Garson kız hemen koştu. Çocuk sordu: -Çukulatalı pasta kaç para?.. -50 cent!.. Çocuk cebinden çıkardığı bozukları saydı. Bir daha sordu: -Peki dondurma ne kadar.. -35 cent dedi garson kız sabırsızlıkla..Dükkanda yığınla müşteri vardı ve kız hepsine tek basına koşuşturuyordu.Bu çocukla daha ne kadar vakit geçirebilirdi ki.Çocuk parasını bir daha saydı -Bir dondurma alabilir miyim lütfen dedi. Kız dondurmayı getirdi. Fişi tabağın kenarına koydu ve öteki masaya koştu. Çocuk dondurmasını bitirdi. Fişi kasaya ödedi. Garson kız masayı temizlemek üzere geldiğinde,gözleri doldu birden. Masayı sanki akan yaşlar temizleyecekti. Bos dondurma tabağının yanında çocuğun bıraktığı 15 cent'lik bahşiş duruyordu..... ps : 1 Milyon Sizin :( adlı topic bana bu hikayeyi hatırlattı..[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 8. kickass

  Turkiyede Upload/Download Hizli Share sitesi ?

  rapidshare.de nin hattına bak bi. googleın sana vericeği paralar ile ki türklerin hiç biri o reklamlara tıklamıyor. 622Mbit alamassın 50 milyar veriyorsa google çek 622mbit i sonra 622mbit yeticek mi diye düşün. boş işler bunlar sömür rapiti[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 9. kickass

  FHM 2006 Calender

  illegal dosya olduğu için silinmiş[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 10. kickass

  Turkiyede Upload/Download Hizli Share sitesi ?

  hani sponsorlar ben bişi göremedim direk download linki 2 ay ömrü yok[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 11. kickass

  Korsan Cennetiyiz...

  100$ a windows yerine 2.5 milyona korsan windows xp alıyorsun sadece serial yazıyorsun kendinden cracklı flnda filan. mantık neresinde?[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 12. kickass

  karizma

  Bu resimin tarihini, o masada hiç türban kullanan olup olmadığını ve Türkiye Cumhuriyeti olup olmadığını birisini bana sölesin.[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 13. kickass

  e-Ticaret (Webmasterlar için)

  www.aspxshop.com ilgilenen varsa özel mesaj atsın fiyat inanılmayacak kadar düşecektir[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !! edit:www.aspxcode.com [Bu mesaj kickass tarafından 01 Ocak 2006 07:33 tarihinde değiştirilmiştir]
 14. kickass

  Banu Alkan Show

  evet evet rahatsızlar O_o[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!
 15. kickass

  Van Rektörü, Cezaevi, YÖK, Erdoğan

  ama ben bıktım RTE topiclerinden, herkez tartışıyorda fakat cevaplarıda herkez biliyor ..[signature][hline]Misiskickass, 26 Aralık 2005 00:56 tarihinde demiş ki: rezil etcem seni ayrıca attırcam seni tek amacım bu :) benimle hiç ilgilenmiyorsun bu pati yüzünden !!

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...