Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepimiz "lamer"ız :D

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

olay soyle basladi.

bir senedir bende duran gladmir charini sahibine geri vermeden önce son kez gidiyim bir yere daliyim dedim.
guildchatten beyler ben intihar dalisi yapicam tek basima varmi gelen dedim. 2 kisi gelelim dedi. sonra 5 sonra 10 sonra 15 klasik frf. oyle planli programli base yikma girisimi degildi bizimki.

pvp base diksinler sehirlerine aglayacaklarina.. hem pve dikiyorlar hem agliyorlar..

Agida EKu
FRF
Sosyal ağlarda paylaş

agida da iyi oturtmuş helal[signature][hline]Shewky Goldbreaker-----Doctor of Eclipse -----FRF
------Bir süreliğine kapıyız------

Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[Bu mesaj Gwindon tarafından 27 Temmuz 2005 19:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ruh budur diyosunuz! eger gercekten kendinize guveniyosaniz gercekten biz adam gibi adamiz diyposaniz! gelin npc kesmek kolay! eger gercekten kendinize guzeniyosaniz istediginiz kadar adam toplanin gelin! gelip npc kesmek kolay ! special olup gelsenize...biz gelip frf base indirmeye gelsek acaba siz napicaksiniz...ayni tepkiyi verirsiniz base yikilirken ole bakarsiniz sadece...olay bu sizde aynisini yaptiniz......eger bizde size dalarsak sizde hic birsey yapamayacaksiniz...bu serefsizlikmi degilmi? adamlari serefsiz derken bunun kendinize yapildigini dusunun! ayni tepkiyi verirsiniz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Netcafe, 29 Temmuz 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ruh budur diyosunuz! eger gercekten kendinize guveniyosaniz gercekten biz adam gibi adamiz diyposaniz! gelin npc kesmek kolay! eger gercekten kendinize guzeniyosaniz istediginiz kadar adam toplanin gelin! gelip npc kesmek kolay ! special olup gelsenize...biz gelip frf base indirmeye gelsek acaba siz napicaksiniz...ayni tepkiyi verirsiniz base yikilirken ole bakarsiniz sadece...olay bu sizde aynisini yaptiniz......eger bizde size dalarsak sizde hic birsey yapamayacaksiniz...bu serefsizlikmi degilmi? adamlari serefsiz derken bunun kendinize yapildigini dusunun! ayni tepkiyi verirsiniz...

bu söylediklerini SOE ye söylemen daha doğru olur.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ama adamlarin actigi baslik uzerine bole bisi soledim! adamlar kizicak ve tepki gostericek dogal olarak....bu lamerlik degil FrF Baseleri yikilinca baselerimiz yikildi lanet olsun vs vs vs diye konusmazmi ve combatant olayindan dolayi basei koruyamadiklarinda daha fazla gerginlik olucak...adamlara lamer demeleri sacma..ona kiziyorum..o guilde olmam acisindan diil ama bu sacmaliktir sehrini koruyamamak ayrica pve anladik ama adamlardan korkuyosunuz onlara dalamayiz diyosunuz! bide base daliyosun niye onlar dalamiyo diye.......bisi demeye gerek yok kim lamer kim diil bi dusunun...adamlarin baseine dalip SF ol gel dediklerinde adami gormezlikten gelip veya Adamlar guclu bizi ezer 15 bh bilmem kac jedi bilmemne diyip combatant olup npc kesenlermi? sonra adamlar soe'ye ve frf'ye ayip degilmi niteliginde mesaj yazdiginda lamer denmesinimi? SWG forumuna gir orda yaz bu yazdiklarini..adamlar hakkinda solediklerini..adamlar cok kisiydi fln dedigini..o zmn kim lamer solerler...bilegine guvenen SF gelsin....
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle biz hicbir zaman bizim base lere saldırı olunca veya yıkıldığı olduğu zaman zırlamadık.SK o gün cok komik şekilde zırladı.Bi kere bu olay forumlara biz taşımadık SK lılar taşıdı.SO forumlarında gereken cevabı verdik.Bir kere PVE base pve içindir.Soe nin hazirladigi sistem budur.Biz bu sistem e göre daldık o base lere bosuna zirlamayin ondan.PVP base dikseydiniz overt olup gelirdik merak etme.Ayrıca sıkıyorsa overt olun da gelin diye konuşmak yanlış.Bizim 100 kişilik baskın düzenlediğimizde oldu.O yüzden frf ye böyle laf lar atmayın.[signature][hline]Akse Xanadu
Jedi Padawan
Floriel Xanadu
Master Bio-Engineer,Master Chef.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim bizimde basimiza hep geliyo.
dah dun geldiler bir guildden combanant. bsede turretlara ve npclere daldilar sehrimizde.

bisey yapamadik overt olmadiklari icin.
ama kimsede adamlara satasmadi
hakaret etmedik
kuyruk acimiz var gibi forumlarda lamerler falan demedik.

adam gibi adamsaniz gelin pvp ye falan demissin.
arkadasim kac yasindasin
11 yasinda falanmisin
adam gibi adamim ve belki master crafterim. nasil geliyim pvpye
neyle olcuyosun adamligi.

git ötede bayıl..

agida eku
frf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
agida, 29 Temmuz 2005 18:54 tarihinde demiş ki:

adam gibi adamsaniz gelin pvp ye falan demissin.
arkadasim kac yasindasin
11 yasinda falanmisin
adam gibi adamim ve belki master crafterim. nasil geliyim pvpye
neyle olcuyosun adamligi.

git ötede bayıl..

agida eku
frf
Sosyal ağlarda paylaş

biraz daha sakin olalım lütfen.

netcafe,
bu tip hassas konularda "sıkıysa gelin", "adam gibi adamsanız" gibi hiç lüzumu olmayan, kışkırtıcı tabirler kullanma lütfen. anlıyorum, senin guild ın hakkında burda bi başlık açılmış ve buna sinirlenmişsin, ama biraz daha sakin, ofansif olmayan mesajlar atarsan tartışma yanlış yerlere kaymaz[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

netcafe arkadasım,
oncelikle bu baslıgıı insanlar sk nın bizim hakkımızda yaptıkları yorumları gorsun die actım.. hic bir seyi biz baslatmadık, bize lamer die baslayıp daa da oteye varıcak sekilde hakarete varan sozleri sk uyeleri soledi..
sonucta biz oyunu kurallarına gore oynuoruz ama bunu kabul edemeyenler olarak siz bize serefsiz diyosunuz.. bunu herkes soledi ben de tekrar ediorum madem pvp istiosunuz pve base koymayın sehrinize.. yok eger koyarız biz diosanız ve de biri gelip o base e saldırınca bunu olay yapıp soe forumlarında bize lamer ve de serefsiz diosanız size oturup dusunmezini tavsiye ederim belki anlarsınız burda kim hatalı..
bence bu konu burda kapansın artık belli olan bisi var siz pve base koydunuz ve de biz de oyunu kurallarına gore oynadık, artık hakaret boyutlarına ulasan seyler yazmayalım lutfen..[signature][hline]Othmobast Orz'wase (Twi'lek)
Master Brawler, Teras kasi master, master fencer, novice pikeman
msn= [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Netcafe, 29 Temmuz 2005 15:30 tarihinde demiş ki:

Soe forumlarındada dedim bu galakside pve bilen yok diye, ayrıca frf ağladığı zaman söyle haberimiz olsun.(özellikle 'çok fa point gidio onlara böhünk' diye...)
said:
agida, 29 Temmuz 2005 18:54 tarihinde demiş ki
[b]git ötede bayıl..

ya da pvp base dikseniz... mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Netcafe, 29 Temmuz 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
...sonra adamlar soe'ye ve frf'ye ayip degilmi niteliginde mesaj yazdiginda lamer denmesinimi?...bilegine guvenen SF gelsin....

Ahahah şimdi bu yazdıklarını görünce aklıma geldi;
...the guild FrF is showing that many of it's members are nothing but pathetic lamers.
Sen birde üzerine adamların "soe'ye ve frf'ye ayip degilmi niteliginde mesaj yazdiginı" mı düşünüyorsun? Yukardaki cümle senin guildindeki o topici açan adamın ikinci cümlesi? Şimdi gaza gelmeden "bileğine güvenen SF yapar!, en baba guild bizim guild, kim lamer der ona!" nidaları atmadan kim ne demiş bir bak istersen? Ayrıca buyrun gelin saldırıya?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Netcafe, 29 Temmuz 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
evet ama adamlarin actigi baslik uzerine bole bisi soledim! adamlar kizicak ve tepki gostericek dogal olarak....bu lamerlik degil FrF Baseleri yikilinca baselerimiz yikildi lanet olsun vs vs vs diye konusmazmi ve combatant olayindan dolayi basei koruyamadiklarinda daha fazla gerginlik olucak...adamlara lamer demeleri sacma..ona kiziyorum..o guilde olmam acisindan diil ama bu sacmaliktir sehrini koruyamamak ayrica pve anladik ama adamlardan korkuyosunuz onlara dalamayiz diyosunuz! bide base daliyosun niye onlar dalamiyo diye.......bisi demeye gerek yok kim lamer kim diil bi dusunun...adamlarin baseine dalip SF ol gel dediklerinde adami gormezlikten gelip veya Adamlar guclu bizi ezer 15 bh bilmem kac jedi bilmemne diyip combatant olup npc kesenlermi? sonra adamlar soe'ye ve frf'ye ayip degilmi niteliginde mesaj yazdiginda lamer denmesinimi? SWG forumuna gir orda yaz bu yazdiklarini..adamlar hakkinda solediklerini..adamlar cok kisiydi fln dedigini..o zmn kim lamer solerler...bilegine guvenen SF gelsin....

FrF in 10 dan fazla base i yıkıldı geçmişte.
Biz saat 4 5 civarlarında yataklarımızda uyurken adamlar base leri tek tek aldılar. Uyku saatimizde geliyorlardı birde sürekli. Combatant baseleri ise hergün patlıyordu... Hiç FrF in forumlarda baselerimiz gitti lanet olsun aşağılık herifler hepiniz lamersiniz veletlersiniz yemiyormu bi tarafınız erkek gibi gelin ulan dediğini görmedim.
Birde üstüne üstlük olgun davranılıyordu ...
Sosyal ağlarda paylaş

asıl şu son cloak nerfle başladı lamerlik

adamlar 2 kişi koca base i sliceliyo.. cloak yapan jedi tüm agroyu alıo beklio slicerda ztn feigh death almış bi şey olunca küt yatıo..

dahası sliceladığın pvp basein countdown süresini iptal etmek için terminali cloak lı adam kullanıo base i yıkamıosun! geçen bi sürü pet çağırıp öyle koruduk terminali
Sosyal ağlarda paylaş

magnesia ben onu bunu bilemem ben gördüklerimi söyledim.

diğerlerini eğer sen oradaysan ve görmüşsen o kendi terbiyesizlikleri. kişisel 1 2 bireyin yaptığı herşeyi tamamen bir guildin üzerine yıkmak adil değil.

ki yukarıdaki postlarda gördüğüm kadarıyla klasik guild toplanmış oyun oynayan insanlara baskı yapılmış sözlü sataşılmış. Sorada foruma post açılmış ...[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead

Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 22 Temmuz 2005 20:25 tarihinde demiş ki:
onlarin alayini varya........

Ben pek karışmak istemiyorum ama burdan gayet iyi görüyorum. ikinci posta bir bak,mod zaten deiştirmiş birazını.[signature][hline]The Dark Side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be unnatural
Sosyal ağlarda paylaş

Guildımız kurulduğu zamandan beri her zaman terbiyeli , saygılı olmuştur. Guildımızda tavırları yanlış olan kişiler zaten zamanında çıkarıldı. Şimdi olay nasıl gelişti bilmiyorum , ama Sk'yı tanıdığım kadarıyla PvP'ye düşkün bir guild. Base baskınlarında falan da sürekli onları görüyorum. Bir olay olmuş , ardından forumlarda bizim hakkımızda atıp tutmuşlar. Şimdi ben o kadar çok yaptıkları 'lamerlik' neticesinde hareket biliyorum ki , forumlara yazmaya kalksam 1 sayfa sürer heralde. Bunu yapan sadece Sk değil , başka guildlarda yapıyor. En basit örneğinden , zamanında meslek kasarken adamın biri peşime takılıp , gittiğim 3 missionıda kendisi yapmıştı. Şimdi bunu ben de zamanında yazardım forumlara , uzar giderdi , tartışmalar çıkardı. Onun yerine hiç bir şey yapmadım , bıraktım adam kendi kendine takılsın. Kaybettiğim 10 dakka bir şeydi zaten. Ama burda en ağrıma giden , ' Pathetic lamers ' demeleri. Resmen hakaret etmişler bu sözle. Sanki herkesi çok iyi tanıyorlarmış gibi , birde bu sözleri söylemeleri ayıp.

[Bu mesaj -Deno- tarafından 31 Temmuz 2005 09:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...