Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepimiz "lamer"ız :D

nuwanda

Öne çıkan mesajlar

said:
Magnesia, 31 Temmuz 2005 00:16 tarihinde demiş ki:
arkansis sn olgun olabilirsin ama bazı arkadaslar sk nn alayına gibilerinden yazılar yazıo bumudur olgunluk kavramı?

Bunu diyorum Arkansis, son sayfadaki yazılara bakmadan cevap atmışım.
edit: Dreadan abicim biz diyeceğimizi dedik. Forumda katılanda oldu, katılmayanda(şahsım adına en çok devasa puntolu PVE PLAYER VERSUS ENVIOREMENT! postunu beğendim).

[Bu mesaj Redeagle tarafından 01 Ağustos 2005 12:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya basindan beri okuyorum, ne kadar ciddiye almissiniz su olayi, seviye dusurmeyin falan filan, yok lamer dediler su bu. Adamin teki cikti lamer dedi diye lamer olacak haliniz yok ya.

PvP savasi isteyen adam PvP base koyar, PvE base indirmeye gelmis gruba "Overt olun" demez, overt olmak istese adamlar olur zaten, istege gore mi overt olunuyor, overt olduktan sonra cay servisi de yapilsin mi, nasil bir sacmalik bu? Ben seninle dovusmeye gelmedim arkadasim, ben senin base'ini indirmeye geldim, belki fp farm edicem, belki sana gicigim o yuzden base'ini indiricem, her turlu bahane gecerlidir, cunku base PvE basedir. Ha sehri zengin gostersin, dekor olsun diye koydularsa bilemem, cunku PvE base koyduktan sonra "vay efendim sen benim resourcelarimi yedin, npclerimi oldurdun paralarimi harcadin" demek kadar akil disi mantik disi birsey yoktur bu oyunda. O yuzden bi daha boyle bisey oldugunda cikarsiniz "Put down a PvP base, then we'll come overt" dersiniz, giklarini cikaramazlar.

PvE base koyup sonra PvPye gel diyen adam lamer dese nolur demese nolur, arkada bir base dolusu NPC saldirirken overt oyunculari JarJar da indirir.
Sosyal ağlarda paylaş

frf, kurulduğu günden beri "it ürür kervan yürür" atasözünü kıstas aldı, ona göre davrandı. hertürlü harici gazeli olgunlukla göğüsledi. burada da böyle yapmak gerekiyor. bu anlattığınız da kulakardı edilemeyecek kadar büyük bir mesele değilmiş zaten. morian'ın da dediği gibi PvE base koyup sonra PvPye gel diyen adam lamer dese nolur demese nolur.
boşverin.
gülün.

hepinize selamlar sevgiler :)[signature][hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2005
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...