Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray sonunda Pires'i transfer etti..

zydar

Öne çıkan mesajlar

Evet sonunda Galatasaray Pires transferini bitirdi..
http://www.turkspor.net/default.asp?o=1&id=8276

Galatasaray'ın uzun süreden beri peşinden koştuğu Fransız Yıldız Robert Pires ile anlaştığı iddia edildi..

Sarı Kırmızılı takımın teklifini Arsenal ile sözleşmesini yenilemek istediği için geri çeviren Pires, İngiliz kulübünün kendisi ile sözleşme yenilemek istememesi üzerine ayrılmak istediğini açıklamıştı..

Pires'in menajeri Muayol ile dün İstanbul'da görüşen yönetimin, her konuda anlaşma sağladığı ve Fransız oyuncunun Çarşamba günü İstanbul'da olacağı belirtildi..

Sarı Kırmızılı takımın yöneticisi Ergun Gürsoy'da, Pires, ile her konuda anlaştıklarını belirterek, 'Yönetim olarak verdiğimiz transfer sözümüzü tutuk, bundan sonra ki iş taraftarlara düşüyor. Sezonun başlamasıyla birlikte tüm tarftarlarımızı Ali Sami Yen'e bekliyoruz' diye konuştu. Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın'nın Pires'i aracılar aracılığıyla ikna ettiği ve transferi bizzat takip ettiği öğrenildi. 3 yıllığına anlaşan Robert Pires'in garanti paranın yanında bir de banka teminat mektubu isteğinin de kabul edildiği öğrenildi. Galatasray Başkanıı Özhan Canaydın'nın yarın özel bir uçakla Londra'ya gidip bu futbolcuya imza attıracağı belirtildi. Galatasaray'ın yeni transferi Robert Pires'in ligler başlamadan takımla birlikte çalışmalara başlayacağı ifade edildi.[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Resmi açıklama gelmeden inanasım gelmiyor. Umarım gerçekten bu transfer halledilir de Galatasaray kadrosunu bu kaliteli oyuncuyla güçlendirmiş olur.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

Yapılmış transfer.. Valla tüm galatasaraylılara ve ülkemize hayırlı olsun. Bir yıldızı daha türkiyeye getirmeyi başardık. Galatasaray adına çok sevindim..

Gerçi bu bizim şampiyon olmamıza engel olmicak ama en azından futbol kalitesi getirir :-) Apiah yer pires i diyim bide heheheh[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

valla bjk'liyim ama gelsin yani. hem rekabet kızışır.[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
http://opethized.blogspot.com
Sosyal ağlarda paylaş

Pires Türkiye ligi için büyük bir futbolcu. Gelirse çok başarılı bir iş olacağından bahsetmiştim daha önceki threadde ancak geçenlerde duyduğum teklif 2.750.000 EU ya çıktı haberi doğru ise yazık derim.
Okadar para kariyerinin sonlarına gelmiş birisi için çok fazla. Yılda okadar para kazanabilecek bi adam değil Pires. Kusura bakmayın ama..[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...