Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar neyi sever neye aşık olur...

Zyon

Öne çıkan mesajlar

said:
Infeqted, 27 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
parasi olmayan paraya bakar kardesim
arabasi olmayan arabaya bakar
yeterince piyasa hissetmeyen daha piyasa tiple cikar
oturup konusucak kimsesi yoksa oturup konusacak genc ister

bu yuzden 4 yıldır kimseyle cikamiyorum[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 28 Temmuz 2005 01:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
helena, 28 Temmuz 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
said:
Malkavian, 28 Temmuz 2005 00:37 tarihinde demiş ki:
ya kaç kere dicez aşk diye bişi yok öğrenin

eh bu da doğru

yok bea..var öyle bişi var var..hem malkavian senin yaşın kaç ki daha yok dion bakiim :P?[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

erkeklerinde mükemmeli yokki , fix. bizi siz yorumluosunuz[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Paraya aşıktırlar %75 i.
Ferrarin, cebinde keşin, benzin istasyonun, yatların katların olsun. Ben şahsen 1 kaç kızdan başka buna gelmeyecek kız tanımıyorum.

Ya da para zenginlik dedin mi gözleri döner ;-)
ÇOĞUNUN[signature][hline]Everytime I see you falling I get down on my knees and pray.
I'm waiting for the final moment you say the words that I can't say...

SAKLI SOKAK | Bütün videolarımın bulunduğu persınıl sayt!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Clementine, 28 Temmuz 2005 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
said:

eh bu da doğru

yok bea..var öyle bişi var var..hem malkavian senin yaşın kaç ki daha yok dion bakiim :P?

sus döverim yaşına bak bücür[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar sitem ediyorsunuz sonra kendiniz yenik düşüp acı çekiyorsunuz nasıl iş anlamam. Afur tufur edecekseniz hiç bulaşmayın arkadaşlar. Kafanız da rahat olur. Sanki olmazsa olmaz bir mevzu gibi konuşuyorsunuz karşı cins hakkında.[signature][hline]Erutan, 23 Haziran 2005 18:11 tarihinde demiş ki:Ben istersem duvara işerim,arkadaşım klozete zevk meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöyle bir düşünce var ki erkekler genelde kadın parası yemez.kadınlar yer.
herkesin kafasında bu aşağı yukarı oturmuş durumda.
ee adam iyi görünüosa, abuk sabuk davranmıyo adam gibi adamsa, genelde çıkılır, parası da varsa evlenmeye de çalışırlar.
bazen parası olması gerekmez ki başka yönlerinin + olması ve para kazanma potansiyeli olması lazımdır ileride o zaman da.
gayet mantıklı ki aksini yapıo olsalardı o zaman anlamsız olurdu zaten. tartışılacak birşeyi yok bunun.[signature][hline]abeo nihilum demonstrere
quod abolesco dum te defendoa.k.
Sosyal ağlarda paylaş

bana aşık olmadıkları kesin :D

Gözlemlerime dayanarak söylüyorum, para şan şöhret olayı çok büyük bir etken bence. Örneğin açın itiraf.com platonikim bölümünü. Bayanların çoğu bilmem ne marka arabasıyla giden yakışklı diye arıyor elemanları. Yahu hangi arada derede arabanın içine baktın? o arada şöförün yakşıklı olduuna nasıl karar verdin. Bravo valla...

Zamanın her kadının bir fiyatı verdır demiştim patide sonra çok da laf yemiştim. Asslında o lafı herkezin bir fiyatı vardır a çevirdim. Çok ağır bir laf ama ne yazık ki şu anda durum böyle.

Haa tabi ki arada istisnalar çıkabiliyor. Ama cidden çoğunluğa oranladığınızda yok dencek kadar az.

ehh bari en son sözümü söyleyeyim "kadınlar güce tapar." :D[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Kadınların paraya aşık olduklarının basit bir örneğini vermek istedim hala inanmamakta direnenler oluyor çünkü :p ;
Ankara Ankuva'da bi dvdci vardır orda bi gün dvd bakıyoruz içeriye bir çift girdi muhtemelen evliler dvd almaya gelmişler dolayısıyla, adama baktım ufak boylu (170 ten biraz ufak kadına göre oldukça kısa işte :p),göbekli,suratsız,kel adamın tekiydi yanındaki bayana baktım sarışın,bakımlı,adamdan uzun,öle güzel biriydi işte eh adam geldi direk 5-6 tane dvd aldı kiralamadı.Orjinal dvd fiyatlarından bahsetmeme gerek yoktur heralde.Evet neticede darıca hayvanat bahçesinden bir maymun alıp takım kıfayet giydirsek,altınada son model, üstü açık bir spor araba versek heralde yanında bir bayan görebiliriz.[signature][hline]uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malkavian, 28 Temmuz 2005 02:26 tarihinde demiş ki:
said:
Clementine, 28 Temmuz 2005 02:15 tarihinde demiş ki:
said:
said:

eh bu da doğru

yok bea..var öyle bişi var var..hem malkavian senin yaşın kaç ki daha yok dion bakiim :P?

sus döverim yaşına bak bücür

Bana hAaaa??? ulen ben senin ablan yaşındayım kime bücür diyousun bakiyim sen??? ORTA ŞEKERLİİİ SENİ :-P[signature][hline]Cleanliness is next to goodliness..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...