Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar neyi sever neye aşık olur...

Zyon

Öne çıkan mesajlar

çıktıgım cogu kız benim neyimi seviosun beni nie seviosun tarzı abuk sorular sormuşlardır.bende mecburen cok iyisin temiz kalplisin gibi cevaplar vermek durumunda kalmışımdır yalan da olsa :)

şimdi desem güselsin.bacaklar 10 numara.gözlerde idare eder falan desem olmaz[signature][hline]"Far away is a place where I hide
the truth that have to be locked away"
Sosyal ağlarda paylaş

oha be napmışsınız siz paraya bakan kız çounlukta mı????? Asla yok diemem ama çounlukta oldunu düşünmüorum.. öle bi kıza denk gelirsen napıcaksan yaparsın soora eywalla dersin bukdr ztn onla yaşııcan ilişkide cebindeki paraya göre olur.. para biterse ilişkide biter.. paraya arabaya üst başa bakan kızların pek akıllı (hatta hiç) düşünmüorum.. ama kızların çounluu paraya bakar demeyin istesen bulursun paraya mala mülke bakmayan..[signature][hline]... LeviathaN ...

For once upon a time
From the binds of your holiness
I could always find
The right slot for your sacred key
Sosyal ağlarda paylaş

bole bıraz kucukken sadece yakısıklılar
bıraz daha buyuyunce sadece para
ııce buyuyup adam olunca adam gıbı adam ararlar ama ıs ısten gecer bu seferde su zengın pij yerıne doru durust bırı olsaydı dıye basını duwarlara wururlar
bu sırada bırı gelır bır zamanlar fakır ama gururlu bırı wardı dıye gunu kurtarır :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 27 Temmuz 2005 01:59 tarihinde demiş ki:
genelleme yapmicam ama gozümün önünde geçen bi dialog

-cocugun mavi clk sı var aşık oldum tanışmam lzm

:)

yeterli sanırım

onlar arabaya verenler.[signature][hline]valandil ownz j0o!
-G.I.Joe head stomp-
WoW - Kelvin , Archmage of Nerull/Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zyon, 27 Temmuz 2005 02:29 tarihinde demiş ki:
said:
tAKA, 27 Temmuz 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
o tür dialoglar her kesimde her yerde...

sen hangi kesimdensin su an her kesimden dialoga girecek durumdayim...

istedigin kesimden dialoga girebilirsin o zaman beni baglamaz[signature][hline]gamers.gen.tr
karakedi, 25 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
ya sabır a.k.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tashmoo, 27 Temmuz 2005 04:06 tarihinde demiş ki:
bole bıraz kucukken sadece yakısıklılar
bıraz daha buyuyunce sadece para
ııce buyuyup adam olunca adam gıbı adam ararlar ama ıs ısten gecer bu seferde su zengın pij yerıne doru durust bırı olsaydı dıye basını duwarlara wururlar
bu sırada bırı gelır bır zamanlar fakır ama gururlu bırı wardı dıye gunu kurtarır :D

:tup:[signature][hline]gamers.gen.tr
karakedi, 25 Temmuz 2005 20:59 tarihinde demiş ki:
ya sabır a.k.
Sosyal ağlarda paylaş

head puahaha[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 27 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
parasi olmayan paraya bakar kardesim
arabasi olmayan arabaya bakar
yeterince piyasa hissetmeyen daha piyasa tiple cikar
oturup konusucak kimsesi yoksa oturup konusacak genc ister

+1[signature][hline]A.K.T.I.F: Android Keen on Terran Infiltration and Fighting
T.A.B.L.E.T: Transforming Artificial Being Limited to Exploration and Troubleshooting
Sosyal ağlarda paylaş

bence genelleme yapmak burda çok yanlış ya da 1,2,3 çeşittir demek. 100lerce farklı karaktere sahip kızlar avr sonuçta ki bunların bile yaş ilerledikçe değiştiğini düşünürsek, ... :)

yukarıda yazılanları da okudum. gerçekten o türlerden var, her türlüsü var evet ama "kızlar şöledir" demek yanlış :D[signature][hline]:." Storm Earth and Fire! Heed my call!
There's no try. There's do!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bi laf var bilir misiniz: "Bitli baklanın kör alıcısı vardır" diye... Olur mu öyle kızlar neye aşık olur falan? Benim en nefret ettiğim şey başka kızın hoşuna gider ya da tam tersi.
Hiç paraya aşık olunur mu? Arabaya ya da statüye vs. Ancak bunlar için aşık gibi davranılabilinir, bunlarla hep karşılaşıyoruz.
Ama insan gönlünün kimi neden sevdiğini bence kimse bilemez.[signature][hline]Cennette huriler varmış, kara gözlü
İçkinin de oradaymış en güzeli
Desene biz çoktan cennetlik olmuşuz;
Bak bir yanda şarap bir yanda sevgili
Ö.Hayyam

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dingaer, 27 Temmuz 2005 15:50 tarihinde demiş ki:
said:
Infeqted, 27 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
parasi olmayan paraya bakar kardesim
arabasi olmayan arabaya bakar
yeterince piyasa hissetmeyen daha piyasa tiple cikar
oturup konusucak kimsesi yoksa oturup konusacak genc ister iide bu sadece kızların derdi deilki. erkeklerde boyle[signature][hline]bi post kasamadan geldik gidioruz iyi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 27 Temmuz 2005 02:57 tarihinde demiş ki:
beni sevip bana asik olmuyolar onu biliyorum
neye asik olduklarini orenirsem kimseye soylemem,hepsi bana asik olsun muahahah...

Ulan her fırsatta duygu sömürüsü.
Bulucam sana kız ama kapıycaksın çeneni aqu hehe.[signature][hline][b]Kralla Tartışma
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...