Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızlar neyi sever neye aşık olur...

Zyon

Öne çıkan mesajlar

eh yani, genellemeyin şu insanları. herkes tutturmuş para-piyasa. tanıdığım kızların "ciddi" bir bölümü tikky-züppe erkeklerden nefret ediyor.

şartlandırmayın bu kadar kendinizi. her konuda/tercihte/davranışta/olayda kişiliğin cinsiyetten daha çok ön planda olduğunu lütfen unutmayın.

said:
Alexi_Septimus, 27 Temmuz 2005 01:45 tarihinde demiş ki:
+1903
ZTN BTN KZLR ŞRFSIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ALLHN BLELRIIIIIIIIIIIIIIIII
!!!!!!!!!1111111111111111111
YTRRRRRRRRRRRRR

bu da ilginç bir örnek tabi[signature][hline]"zamanı gelmiş bir düşünceyi durdurabilecek hiçbir ordu tanımıyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aktiftablet, 27 Temmuz 2005 09:46 tarihinde demiş ki:
said:
Infeqted, 27 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
parasi olmayan paraya bakar kardesim
arabasi olmayan arabaya bakar
yeterince piyasa hissetmeyen daha piyasa tiple cikar
oturup konusucak kimsesi yoksa oturup konusacak genc ister

+1

bence şöyle;
parası olmayan paraya bakar -hadi belki haklı dersın aklıyla hareket edıyo flaan dersin :D
parası olanda kıcı kalkmıstır "ben alt sewıyeden bırıyle cıkmam " der kendı gıbı paralısına bakar, bi bakıma oda haklı...
yanı ne emme ne gomme, 2 s kuralı gecerlı kesın para olcak
Sosyal ağlarda paylaş

edik : ciddi bi cvp yazıcaktım vazgeçtim.[signature][hline]| Mail | | Msn | | Ultima Online | | icQ |
Ölüm Ölüm Dediğin Nedir ki Gülüm ; War'a Geç Resliyim.
Surda bir gedik açtık; mukaddes mi mukaddes!
Ey kahbe rüzgâr, artık ne yandan esersen es!..Ûstad Necip Fâzıl.

[Bu mesaj insight tarafından 27 Temmuz 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buldularda bunuyorlar[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zynp, 27 Temmuz 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
size kızları yannış tanıtmışlar kızlar öyle paraya arabaya fln bakmaz...sdce ilgi budur yani! ben şahsen bana çok ilgili birine gerçekten değer veren birine hayır demem..eminmki bütün kızlar böyledir.. e tmm birasda tipe bakmıo diiliz ;)

tanitan kimki

kendi tecrubelerimizi soyluyoruz burda hehe[signature][hline]· Chillin Killin Billin ·

If you havin girl problems i feel bad for you son
I got 99 problems but a bitch ain't one.

Sosyal ağlarda paylaş

İnsanları gruplamak onların kişiliklerini kabul etmemektir.
Taktik yaparak karşı cinsi etkilemek sadece komik bence[signature][hline]navyamphs, 23 Temmuz 2005 14:58:
Belkide sende gaysin ve bunu saklıyorsun. birisi bunu açıklayınca cesaretleniyor, ama benim gibi birisiyle karşılaşınca geri çekiliyorsun.
gay olduk geeey

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infeqted, 27 Temmuz 2005 01:15 tarihinde demiş ki:
parasi olmayan paraya bakar kardesim
arabasi olmayan arabaya bakar
yeterince piyasa hissetmeyen daha piyasa tiple cikar
oturup konusucak kimsesi yoksa oturup konusacak genc ister
[signature][hline]Hayat merdivenlerini çıkarken insanlara iyi davranalım.Çünkü inerken gene aynı insanlara rastlayacağız...
Sosyal ağlarda paylaş

kız kızdır işte nasıl bir değil[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

eet zynp katılıyorum her kız aynı deil..
gider tikky con con kıza aşık olursan tabiki parana,arabana,yakışıklılığna bakar (benim tiki tanıdğım kızlar öyle,önce ayakkabına,sonra suratına bakarlar testi geçtiysen eyvalla)
bence sorun sizde,güzel olmayan kızlardan hoşlanmıyosunuz ki..:p
kendi adıma erkeğin zeki,çevik ve ahlaklısı makbuldur:D[signature][hline]zıplamazsa oyun yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zynp, 27 Temmuz 2005 19:55 tarihinde demiş ki:
o zaman taniicaksın canım.. her kız bir deildir gerçi ama biras ilgi ve düşünce herşei kolaylaştırır bence e sevıosanız bırasda siz gayret edin yanii... :)
Nuri Alco da süper ilgi gösterir, aman diyeyim.

Ben bu konuda Infeqted a katiliyorum, ne yoksa onu isterler. Bir de genel olarak kizlarin sahip olmadigi birsey var aslinda onu istiyorlar bunlarin hepsi isin kamuflesi :lol:[signature][hline]Elandra, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Penthesilea, Night Elf Huntress
Head, 27 Temmuz 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
"orospu kırmızı"
"ben senin beni şikayet etme ihtimalini sevdim."
"nietzche ve çocuk kestiğinde" gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zynp, 27 Temmuz 2005 19:43 tarihinde demiş ki:
size kızları yannış tanıtmışlar kızlar öyle paraya arabaya fln bakmaz...sdce ilgi budur yani! ben şahsen bana çok ilgili birine gerçekten değer veren birine hayır demem..eminmki bütün kızlar böyledir.. e tmm birasda tipe bakmıo diiliz ;)

sölediklerinin doğruluk payı sıfır ha istisnalar olabilir senin gibi onun dışında yine sıfır.[signature][hline]uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

Kizlara fazla ilgi gostersen bi havalara girerler, yok biraz ilgisiz kalsan oee sen benle ilgilenmiosun derler, orta yolu bulmak imkansizdir nerdeyse. Hic durmadan konusurlar bazen,sen doner bisey soylersin butun suc uzerine kalir, of ruhum daraldi dusundukce.[signature][hline]Normal ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...