Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böyle böğürmeli fln

Gothic_Angel

Öne çıkan mesajlar

Nickimdeki mahluklar desem..[signature][hline]Hep arkada oturduk, hep yalnızken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı, yaklaşmazdık, konuşmazdık, hep ayrı bir dünyadaydık, hep ordayken mutluyduk biz, sonra biraz da gurur vardı;yaklaşmazdık, konuşmazdık ve şimdi bir duvar örülü, hiç yıkılmaz aramızda. yaklaşmak zor istesen de, biz yarattık acıları... kaderimizi biz yazdıkça;
Renklerle bir siyah yaptık! Renklerle bir siyah yaptık!

[code=php] i died for you !
[/code]
Sosyal ağlarda paylaş

biri daha "böğürme" derse çıkar vururum valla...şimdi biliyorum içinizden biri "böğürme" diyeceği için ben kendim diyip kendimi vuriyim en iyisi : "böğürme"

Gorgoroth , Marduk , Satrycon , Death , Obitary , Cannibal Corpse , At The Gates , Old Man's Child , Impaled Nazarene , Burzum , Samael vs.[signature][hline]chuck!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HymnOfSnuk, 29 Haziran 2005 17:23 tarihinde demiş ki:
biri daha "böğürme" derse çıkar vururum valla...şimdi biliyorum içinizden biri "böğürme" diyeceği için ben kendim diyip kendimi vuriyim en iyisi : "böğürme"

Gorgoroth , Marduk , Satrycon , Death , Obitary , Cannibal Corpse , At The Gates , Old Man's Child , Impaled Nazarene , Burzum , Samael vs.

tuttum seni ;) , aslında daha 41264 tane daha eklenir ama .. gorgoroth ve cannibal konserlerine gitme sansim oldu bu sene superdi..yanliz gorgorothun 1349 diye bi alt grubu var şiddetle tavsiye ederim.

[Bu mesaj od3on tarafından 29 Haziran 2005 17:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

suna bogurme demesekte brutal vokal desek:)

In flames
dark tranquillty
Opeth (2 albumunde sanırım brutal var)
Amon Amarth

guzeldır bunlar baba yanı dınle ..Mesela Judas Prıest da vardır..Brutal degıl ama onun da kendıne aıt bı tarzı var dınle.. Cos eglen cos peff:)asdsad[signature][hline]MSN:[email protected]

www.sindarin.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...