Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warsong Gulch ve Alliance'in kaderi...

Disappear

Öne çıkan mesajlar

şöyle söylüyeyim. Takıldığım grup standingde allianceların 4 5 6 7 8 incisi. Aramızda ventrilo falan yok herkez yapacağı işi bilirse çok kolay kazanılıyor. en az 25 oyun oynadık hordelara karşı. Sadece nihilum zorladı oda 3-1 Aldık. Takım oyunu ve doğru taktik olunca yenemeyeceğin kimse yok. ayrıca grimsoul legionu 3 4 defa ezdik geçtik 3-0 larla. ama hala shamnaların frost shockunun druid shapeshift yaptığı zman silinmesi gerektiğini düşünüyorum...[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW] Valandir nightelf warrior[60]
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

basitçe bi kaç taktik isterseniz
Defans için, çatıya bi tane mage dikiyoruz Rank 1 blizzard yağdırıyo surekli.

bi mage i bayrağın yanına frost nova için koyuyoruz, kapı çıkışları rogueların, paladinler bayrağa yakın stun için..

bayrak kaçarsa basitçe bir taktik roguelar warriorlar bayraklıyo charge stun lock vs yapıyor. shamanlar/healerlar poly yapılıyor.

sonra güzelce bayraklıyo kitleniyorsunuz ve bayrağı döndürüyosunuz.. hatta arada şansınız varsa res zamanı olan 30 sn de gidip bayrağı almanız olası[signature][hline]Corald -- Human Mage
`for the alliance
eski Blizzard_IcedEye

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 17 Haziran 2005 04:39 tarihinde demiş ki:
nedir yahu bu cektigimiz horde'dan adam gibi secme adam toplamadikca cok nadir oyunu alabiliyoruz. Bana gore biraz dengesizlik var ve shamanlar yaratiyor bence adamlar neredeyse 10 saniyede bir frost shock atiyo bu bizim flag runnerlarimizi cok kotu etkiliyor.Earthbind totemleri var 2 shaman bayrak odasinda iki cikisada birer tane dikiyor , bu da kaci$i neredeyse engelliyor. Gelelim flag'i almalarina , adamlarda bir instant heal var ma$allah barin %50+ sini dolduruyor zaten mutlaka bir iki shaman daha oldugu icin onlarda hemen adamin dibine u$u$up mass heal basiyor neyseki bu arada bir kac akilli alliance gidip onlarla ugrasiyor. Hele o kurt $eklini almalarini hic saymiyorum bile sprint , prep. sonra tekrar sprint atiyorum %70 arttiriyor cok zor yakaliyorum , mail giyiyorlar ...

Ally oyuncusu olarak bende rahatsız oluyorum ama bence biraz gereksiz bir tartışma.Yani blizzard ın gidip şamanların girmesini yasaklayacak hali yok.Herşeyde denge beklemeyelim lütfen.O zaman ne anlamı var Horde-Ally olayının olmasının.2 tarafada aynı classları skinleri ver gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana kalırsa bayrağı alan kişinin, itemlar hariç, hiçbir şekilde hızlandırıcı bir özellik kullanamaması lazım.Buna travel formlar, sprint car curt herşey dahil.Dahası blizzard bir sonra patch ile böyle birşeyler yapabilir.Fakat kabul etmelisiniz ki Horde'ların allyları yenmesi shaman yüzünden değil, allyların hordelar gibi takım olamaması yüzünden.Ben size üstündeki hız düşüren debuffları dispellemeyen bir Paladin görsem yeridir yani ki bu adam lvl45 civarı olmuş.Tabi bu arada roguelar bayrak taşıyan paladini koruycağına 10 metre ötedeki heriflere dalıyor bu esnada onu da unutmayalım.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

:hrr:"Öğretmek kendinde başlar.İlk önce kendine öğret sonra başkasına" :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 17 Haziran 2005 15:53 tarihinde demiş ki:
şöyle söylüyeyim. Takıldığım grup standingde allianceların 4 5 6 7 8 incisi. Aramızda ventrilo falan yok herkez yapacağı işi bilirse çok kolay kazanılıyor. en az 25 oyun oynadık hordelara karşı. Sadece nihilum zorladı oda 3-1 Aldık. Takım oyunu ve doğru taktik olunca yenemeyeceğin kimse yok. ayrıca grimsoul legionu 3 4 defa ezdik geçtik 3-0 larla. ama hala shamnaların frost shockunun druid shapeshift yaptığı zman silinmesi gerektiğini düşünüyorum...

siz kimsiniz?
kr gibi geldi.kr ye guildce yenildgimiz dogrudur.fakat en son macta 2-0 öndeyken kr cikti bg den.kazzak a gidiyoruz dediler sonra da forumlarda :)[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Şu "Siz kimsiniz?" sorusunu bende sormak istiyorum açıkçası. Arkadaş grubundakileri bir sayar mısın? Ben şahsen böyle bir grup görmedim, Nihilum'unda böyle bir gruba yenileceğini sanmam.

Bizi zorlayan ve hatta yenen bir tek KR'dır. Sizde iyi bilirsiniz bu kişileri: Pangea, Hamme, Grindpa, Arariel, Frus, vs. Ama aramızdaki maçlar cidden uzun sürer ve eğlencelidir. Full MC lootlu 2 guildin 10'a 10 kapışmasını izlemenizi öneririm. Defansta sadece 1 hunter, ve saldıran (Vent. kullanan) 9 kişi.

Ventrilo önemsiz diyenleri veya gereksiz diyenleri bir daha düşünmeleri için uyarırım. "Spirit'teyim, Poly'mi dispel et" yazana kadar, ölürsünüz veya takımınızı yaklaşık 15 - 20 saniye 9 kişi bırakırsınız.

Bunun dışında rekorumuz, 6 dakika 35 saniye ile 3-0'dır.

Ayrıca üzgünüm ama yukarıda saydığınız taktiklerin neredeyse hiçbirisi bizi bağlamaz.

Bizim kim olduğumuzu, nasıl oynadığımızı merak eden olursa, BL'de oynayan alliance arkadaşlara sorabilirler. Zannetmiyorum ki beni yalanlasınlar :)[signature][hline]Fear the Cutie..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 17 Haziran 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
Şu "Siz kimsiniz?" sorusunu bende sormak istiyorum açıkçası. Arkadaş grubundakileri bir sayar mısın? Ben şahsen böyle bir grup görmedim, Nihilum'unda böyle bir gruba yenileceğini sanmam.

Bizi zorlayan ve hatta yenen bir tek KR'dır. Sizde iyi bilirsiniz bu kişileri: Pangea, Hamme, Grindpa, Arariel, Frus, vs. Ama aramızdaki maçlar cidden uzun sürer ve eğlencelidir. Full MC lootlu 2 guildin 10'a 10 kapışmasını izlemenizi öneririm. Defansta sadece 1 hunter, ve saldıran (Vent. kullanan) 9 kişi.

Ventrilo önemsiz diyenleri veya gereksiz diyenleri bir daha düşünmeleri için uyarırım. "Spirit'teyim, Poly'mi dispel et" yazana kadar, ölürsünüz veya takımınızı yaklaşık 15 - 20 saniye 9 kişi bırakırsınız.

Ayrıca üzgünüm ama yukarıda saydığınız taktiklerin neredeyse hiçbirisi bizi bağlamaz.

Bizim kim olduğumuzu, nasıl oynadığımızı merak eden olursa, BL'de oynayan alliance arkadaşlara sorabilirler. Zannetmiyorum ki beni yalanlasınlar :)

grimsoul u yendiginiz maclarin screen lerini varsa postalarsan sevinirim.kimin oynadigini merak ettim.3-0 yenildigimiz bir tek kr var oda ilk maclarda.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Elimde size karşı kazandığım oyunların ss leri yok çünkü oyun kazandıktan sonra bunu belgelemeyi sevmem. Belgesi kendimdir. ama book of dead ım saolsun bişey gösterebilirim.

Bu book of dead battlegroundlar geldiği gün 0 lanmış yeniden kayda alınmıştır.

Tık
[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated

Burning Legion

[Bu mesaj spawn77 tarafından 17 Haziran 2005 20:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Az kaldı az CS ye geçecek konu 1 sayfa sonra falan :)

Bir kere Full guildce gittim onda da random Horde geldi karşımıza.
Genelde tek veya guildden bi arkadaşla gidiyorum içerdeki alliance partysine katılmayıp 2 kişi veya Tek kişi Cont Point yapmaya çalışıyorum :)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
xrex, 17 Haziran 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
said:
Gangren, 17 Haziran 2005 19:54 tarihinde demiş ki:

Bizim kim olduğumuzu, nasıl oynadığımızı merak eden olursa, BL'de oynayan alliance arkadaşlara sorabilirler. Zannetmiyorum ki beni yalanlasınlar :)

grimsoul u yendiginiz maclarin screen lerini varsa postalarsan sevinirim.kimin oynadigini merak ettim.3-0 yenildigimiz bir tek kr var oda ilk maclarda.

Kam, biraz dikkatli olsan? Bir imzama bak istersen :)

Ama, eğer Horde vs Horde olsa, herhalde size karşı da başarılı bir skor elde ederdik.[signature][hline]Fear the Cutie..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dralnu, 17 Haziran 2005 16:10 tarihinde demiş ki:
ehau piter afk miydi yine ? :p

valla guild le wg yapmadim hic de, son seferki mc gibi oluosa pek umudum yok :D

Yok yok wgde yardırıyorum afk fln değilim =P

Neyse frus snifz hamme ve isshle falan baya muhabbetim var, garther zaten 1 numara, keyifli insanlar, iyi oynuyorlar saygı duyuyorum.
Ancak KR ve pandora hariç ally topluluklarına pek iyi diyemiyorum.

@Valandir
Bu arada yenilmeyen grubunuzu yendik mi ne? ;)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam

[Bu mesaj Pirvan tarafından 17 Haziran 2005 22:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gün warsong'a girdiğimde çok ilginçti.
a
Bizim takımın ortalaması 35 1 taen pala var
Karşı takım ortalaması 37 3 tane shaman vardı galiba.
oyun toplamda 5 dk sürdü adam gibi oynadığımızdan 3-0 Allyler aldı oyunu. Öbür gün ise başka bir takımla (yine level dezavantajı bizde ) yaptık yarım saatten fazla sürdü 3-2 karşıda bayaa bi shaman vardı.
Kısaca olay ne palaya ne shamana ne rogue bakıyor. Adam gibi işini bilem bir takımla hiç merak etmeyi karşıda kaç shaman kaç pala olsun hallediyorsunuz işi yeterki herkez bir yere dağılmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Yenildiğimiz doğrudur. 5 tane random adam olunca dışarıdan organize etmek zor oluyor. Tekrar karşılaşmak isterim. Ayrıca yenilmeyen grup diye bişey söz konusu olamaz yeneriz yeniliriz zaten 3-2 bitti oyun 2-1 biz öndeydik sonradan verdik. 1 tane oyun kazandık diye sevinmeyelim lütfen :P

EDİT:

Pirvan bu msg ı sana atmıştım ama biz şu an ynildik sen 1 saat öncesinden bahsediyosun o grup tamamiyle randomdu tek başıma girdim ve haliyle ezildik.

[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated

Burning Legion

[Bu mesaj spawn77 tarafından 17 Haziran 2005 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
spawn77, 17 Haziran 2005 23:22 tarihinde demiş ki:
Yenildiğimiz doğrudur. 5 tane random adam olunca dışarıdan organize etmek zor oluyor. Tekrar karşılaşmak isterim. Ayrıca yenilmeyen grup diye bişey söz konusu olamaz yeneriz yeniliriz zaten 3-2 bitti oyun 2-1 biz öndeydik sonradan verdik. 1 tane oyun kazandık diye sevinmeyelim lütfen :P

EDİT:

Pirvan bu msg ı sana atmıştım ama biz şu an ynildik sen 1 saat öncesinden bahsediyosun o grup tamamiyle randomdu tek başıma girdim ve haliyle ezildik.

Hayır 1 saat önceki oyundan bahsediyorum.
Garther, Fire, Outlaws, Bluelinden, Snifz falan olan KR ağırlıklı gruptan bahsediyorum. Bizde 5 IA, 5 random girdik, sizde öyleydiniz galiba.
2-1den vermediniz biz aldık, hatta son snde biz cap e giderken hala deli gibi durdurmaya çalışıldı. Neyse ircde gartherlarla güzel dalga geçtik :D
Zaten benim tüfekte "%100crit on garther" gibi bir enchant var sanırım, 4 defa üstüste aimed+ multi shot critleyince
O_o
o_O
O_O
o_o

şeklinde mesajlar geldi =P[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sosyal ağlarda paylaş

*Hayır 1 saat önceki oyundan bahsetmiyorum

olarak değiştiriniz =)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...