Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunun en geyiq diyalogları

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

kafamı kaldı valla ksci party lere girmem zaten diez humanda belli adamlar var hep party kurarlar onların party lere girerim her zaman sylas bizim clan positiveden bir kaç arkadaşın party ler nym bizim donkeyin clanının partylere domateslere girerim bide girmediklerimde eternity clanı ile çoğu türk olan ks party leri :S[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

:D bende aynen öyle yapıyorum artık türk seçiyorum ne yapayım siz söyleyin yanlışsam.(türk seçiyorum derken,yemek seçmek gibi bi anlamda kullandım ;) yani gireceğim kişinin partysini seçiyorum )

Bazen oluyorda türklüğümden utanıyorum edilmeyen küfürler kalmıyor...

Şimdi birisi çıkıp sen nasıl türksin dicek ama yapıcağım birşey yok oyundan illalah ettiren türkler.

[Bu mesaj Calamity tarafından 11 Temmuz 2005 16:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi gün abyysteyiz bi tane orc voke sağlam defanslı lvl 57 neyse inanılmaz bi kargaş var pmden msj
X:sen mi kescez beni eziq
ben:ayarlarız.
o aradada mage lere dalıyom neyse sağlam bi kapışma oldu adamı 2 kere falan kestim sora morodana gittim abyssleri sattım
clandan msj geldi kekurikukakakrakrkarkaka var neyse bastım swifti wolfu yaldır yaldır gidiyom pmden msj geldi aynı adam
X:nereye laz eziq
ben:ananı s...meye gelcenmi? adamdan bi daha ses gelmedi oyunu bıraktı heralde:D:D:D:D:D:D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hoodstar, 11 Temmuz 2005 21:04 tarihinde demiş ki:
www.sexpartner.com buraya yaz çok ekliyolar ben kız msni verdim gülmekten yerlere yatıyodum soruları gönderirim de ayıp olur :D:D:D:D:D

İnsanların eğlenme biçimleri çoook farklı. Hoodstar bu El Morad seni cidden yıpratmış artık oyundan zevk alamaz olmuşsun sanırım :D Yeni yollara kaymışın :P[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym'in clan bugün bi ezik muhabbetinden kapandı ama anlamadım :???
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

bi gün bugbearlara alan koyuyorum kutuları da kendim topluyorum.

-abi
-efem?
-beni de alsana partiye ben topliim
-yok böle iyi
-abi para lazım ama
-bana da
-ii görürsün sen

dedi eleman ve tam ben alan koyacakken party invite yolladı. cancel dedim ama kutular falan görünmüyodu bende

-hahah
-noluyo be
-kutuların bendeee
-ee
-sen tam koycakken basıyorum invite lap kutuları alıyorum
-ii aferin

sonra da partyyi blokladım ve devam ettim. ama bu elemanın bu olayı nası bulduğu da bi soru işareti olarak kaldı kafamda :D[signature][hline]I have a friend who's name is Hidayet, but he's not a Jedi yet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 11 Temmuz 2005 23:28 tarihinde demiş ki:
ama bu elemanın bu olayı nası bulduğu da bi soru işareti olarak kaldı kafamda :D

Ohoo onu bilmeyenmi kaldı.Kesin başına aynı olay gelmiştir.Labunyanın biri bana bunu abyss dung da yapıyodu fitil oluyodum.Dip not olarak party blocklasanda çalışıyor yeterki zamanlamasını tuttur.Oyunun en saçma buglarından ilk üçtedir bu zaten.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...