Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oyunun en geyiq diyalogları

lucifertr

Öne çıkan mesajlar

where are u from?
asl?
party plsssssssss
abi ben bunu nasi yapicam(charim female ve turkceyle alakasi yok ismin)
where are u from?do u have msn?i want to meet u im from turkey.

bunlar oyunun genel diyaloglarimidr nedir?basliyali 2-3 gun bisi oldu onune gelen ozel mesaj atıyor ve gelen kaliplar assagi yukari boyle cok ilginc bi topluluk var bu ko da.

dip not:birde merak ettim gelen gecenin party atmasi adetmidir?adamlar bosunamı kasmis party register etmek icin ekran falan kasmislar.ilk 2 gun party invitelarini cancel etmekten oynıyamadim zaten sonra allahtan block party invitesi buldumda rahatladim.cancel ediyorsunuz adam duruyo yanınızda ve 50 kere invite ediyor hehe

[Bu mesaj knight_of_rose tarafından 07 Temmuz 2005 18:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Attilayı kesip öldürdüğümüzde, hani şu admin oyunda olduğu zaman tepeden geçtiği söylenen melek tipli varlık geçince, adamlardan biri "O ne lan, ruhu çıktı, ne kadar temizmiş meyersem" gibi bi ifade kullanmıştı kopmuştum :D[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 05 Temmuz 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
bizimde başımıza beramusta geldi yakın bi olay clan dışında sadece bir priest var partyde apos yapıoduk kız dediki slm yar.... dedi biz kaldık dumur tabi sonra dedik sen ne dedin az önce biliyor musun ewt dedi slm beyler dedim durumu anlatınca inanmadı ama sonra anladı olayı :D onada elamanın biri tükçe slmlaşmak diye öğretmiş allah bilir daha neler öğretmiştirde bizim kalbimiz dayanmadı sonrasına

tahmin edeyim bu priestin adı Dokott :D[signature][hline]Yerin Kulağı Var,
Benimde Kulağım Var,
Ben Yermiyim?
YEMEM!!!
(DÜZ MANTIK)
Sosyal ağlarda paylaş

Herkese Slm..
gÜzel bi ortam :)

Beramustda ilk roque idim..lvl 57 felan..Noob bi apostle partye girdm..
==)baba bekle simdi healer alıcaz aostle donerız
==(ok. sorun yok beklerım

aradan 2dk geçer
........................
==)baba sana soul wersem bize minor basarmısın.?

koptum a.q :D[signature][hline]Server:Beramus
Clan :PaybacK
ID :Caogia
Char :ArchMage
>>>>>>FeeL My Fire<<<<<<
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Punckey, 08 Temmuz 2005 02:44 tarihinde demiş ki:
said:
lucifertr, 05 Temmuz 2005 19:09 tarihinde demiş ki:
bizimde başımıza beramusta geldi yakın bi olay clan dışında sadece bir priest var partyde apos yapıoduk kız dediki slm yar.... dedi biz kaldık dumur tabi sonra dedik sen ne dedin az önce biliyor musun ewt dedi slm beyler dedim durumu anlatınca inanmadı ama sonra anladı olayı :D onada elamanın biri tükçe slmlaşmak diye öğretmiş allah bilir daha neler öğretmiştirde bizim kalbimiz dayanmadı sonrasına

tahmin edeyim bu priestin adı Dokott :D

ehehe yoksa yoksa sen miydin ona türkçeyi öğreten:D[signature][hline]LuciferTR
x de pandora diezde lasombra
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Bi gün aoe golem yapıyorduk ingilizlerle, oradan bi çakal türkçeden "slm baba" demeyi öğrenmiş.

Arlarında konuşuyolar türk varmı felan(ingilzice tabiki)
Türk varsa atıcaklar aralarında öyle konuşmalar geçiyor felan.
Oradan bir ingiliz dediki (bakın bi laf atıcam sazan atlıcak gibisinden)birşey yazdı.
Herkes ok fln...
Bahsettiğim kişi yani ingiliz olan "slm baba" dedi meğersem bizim partyde de benden başka bi türk daha varmış "a.s" demezmi adam direk disband ettiler adamı.

Orada zaten gülmekten kendimden geçmişim :D
Sosyal ağlarda paylaş

İngilizlere karşı zaten doğuştan bir antipatim vardı.Breveheart ı izledim dahada körüklendi.
Bu kadar aşşağılık bir millet daha yoktur herhalde yer yüzünde.

Ya neyi anlamıyorum biliyormusunuz.Zaten serverın çoğu türk değilmi.Neden yabancılara kendimizi muhtaç hissediyoruz.Bırakın onlar bize muhtaç olsunlar.Türklerin kurduğu party lere girelim.Yabancıları almayalım.Ama yok dayanışma yok.Ezelden beri gelen bir avrupa sevdası var üzerimizde.Ya adamlar tuvaleti bile bizden öğrenmişler.Televizyonlarda ve gazetelerde gördüğümüz onca türklük karşıtı eylem dışlanma bile bizi onlara karşı hayran bırakmalarına engel olmuyor.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Ah ne guzel soylemishsin nero da mesela aresteki turklerin cogunluk oldugu bir gercek ve bir gercek daha war ki bu cogunlugun cogunlugunu da kolpalar lamerler veletler olusturuyor.Kucuk arkadaslarım uzerine alınmasın burada veletten kastım kendini bilmez kucukler.Sunu nasıl dolandırırm bunun char ı nasıl calarm, yok ben senin a.k seklinde bir suru ornek.Bunlara mı dayıcam sırtımı.Aman almayayım.
Zaten tanıdıgım ettigim yeteri kadar arkadasım war.Cok nadir tanımadıım insanların partisine girerim.
Yabancılardan da bi kısım haric hepsinin...
Eh anlasılmıshtır herhalde..
Oyundan bi geyik degil de KO nun eskiden acık olan official forumlarından bir geyik:
Osmanlı nedir diye bir konu acmıshtım.Yazdım tarihten biraz ondan sonrasında bir kac yabancı atladı Fransayı aldılar yok suraları aldılar diye sonrasında bi fransız atladı yok avusturyaya geldiler sonrasında ilerlemediler derken bunlar kendi aralarında birbirlerine dustu toprak kavgasına bashladı.Sonra mod gelip konuyu kitlemishti.
Adamlar dogushtan gaz siz onları sallamazsanız onlarda uzerinize gelmez ki sallanacak sozler degil oyun icinde sarfettikleri.[signature][hline]ottoman_prince(co-leader)
OTTOMAN_EMPIRE
level:6x
Ares
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben kendi adıma nerde rahatsam oraya girerim nedense türk partylere girdiğim de ya ks yapıyolar ya party ortasında clan istiyolar para istiyolaryada bi laf sölemeden atıyolar ben kendimi yabancılar arasında rahat hissediyorum en azından adam yerine koyuyolar bu adamlar doğuştanmı bizlere gıcık bazı şerefsizlerin yaptıklarını millete mal ediyolar ama genede sen iyi olduktan problem yapmadıktan sonra hiç biri türksün diye seni karalamıyo örnek bizim clanda soetbobo adama türk düşmanı diyolar ama adam en çok benle yakın ve eğer biz onlarla iyi geçinirsek herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61

[Bu mesaj Hoodstar tarafından 10 Temmuz 2005 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum. Yabancılarla gayet güzel diyalog kurabilirken Türk arkadaşlardam aldığım mesajların çoğu "Bab sende benim kullanabileceğim silah vardır versene" "O Giantic Axe 3 m versem verirmisin? Bende TÜrk'üm neden vermiyorsun" "Baba sende lvl 60 karakter vardır versene bana" (Lvl 60 karakter muhabbeti çook enteresan. Bnde Lvl 60 olsa 54 karakterle oynamazdım :P) Yabancılarla muhabbet edebiliyoruz en azından :D[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym yeni bir clan kurmuş tesadüf oraya girdim. Adını unuttum valla :P
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

ya muhabbet haricinde adamlar birbirlerine güveniyo oyun olduğunun farkındalar şimdi benim bir tane magem var lvl 52 daha bir tane clana girdim adamlar bir sürü yardım ettim bigün leader banlandı leader deiştirmek için herkes clandan çıktı paraları yoktu clan kurmak için onuda ben verdim neyse clanı kurdular adam geldi bana 57+ dedi resmen adam kovdu clanı bile benim paramla kurmuştu sonra o char hacklendi warrior kasmaya başladık arkadaşımla wagyarla tanıştık adam 52 lvl de bizi n00bs clanına aldı o dağıldı new order 2 ye yapılan iyilikleri anlıyolar başka clanlarda dropları leader topluyo kendine gerekeni alıyo alıyo kendi silahını +9 deniyo yanarsa 2. itemi kullanıyo falan memberlara adam gibi bakmıyolar hep kendine hep kendine yardımlaşma 0 falan ama sen iyilik yaptınmı adamlarda sana yapıyolar ister inanın ister inanmayın 5-6 kişi hariç new order a girdiğimden beri clan isteği hariç bir pm almadım ya clan istiyolar ya para ya char para bende Türküm ama diezde beni sevmeyen 1 tane yabancı yok biras iyi davranın onlarla onlarda size iyi davrancaklardır buna inanıyorum[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam oyundaki Türk'lerin büyük bir bölümü bizi dışarıya kötü lanse edecek şekilde davranıyor olabilir.Ama bunların arasında iyilerde vardır.Efendi takılanlar adam gibi oyunu hakkını vererek oynayanlar.

Neden birleşemiyoruz çünkü bu kapasitede bir öncü bir lider yok oyunda.Çürükler zaten elenir.Bakın benim işim personel müdür yardımcılığı.Bir denizcilik firmasında çalışıyorum ve gemilere denizci adam bulmak işim.Günde rahat bir 100 başvuru geliyor iş istemek için.Ama gelin görünkü gemiler 18 kişilik ve en iyisini bulmak zorundayız.Araştırıp o başvurular arasından en iyisini gemide sorun çıkarmayacak üstlerine saygılı çok çalışacak ve erkenden inmeyecek elemanı çekip çıkarıp gemiye gönderiyoruz.

Bu oyunda boyle bişey.Bir clan kurulur.Clan lideri eğer insan sarrafı birisi ise zaten anlayacaktır kimin yararlı kimin yararsız olduğunu.Ve alın size yabancılara yamanmadan , oyunda kendi içinde birleşmiş bir Türk clanı.

Bu dediklerim çok zor değil.Yeterki bu vasıflara sahip bir lider çıkması.[signature][hline]İmza İcat OLdu MertLik BozuLdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha. Bunu görünce eski muhabbetleri hatırladım. Bir keresinde canım sıkıldı Apos dönmekten. Gittim eslant'a Merchant açıp cafedeki arkadaşlarla muhabbet edecem. Bir baktım birisi gem satıyor. 100k gibi bir fiyat koymuş. Aldım bende hemen. (1 gem 1 gemdir :D) Sonra pazar açarken geyik olsun diye gemi koydum en başa. Fiyat 1.5M Yazı olarakta "CHITIN GUARANTIED GEM OVER HERE" yazdım. adamın biri geldi. Baktı baktı. Biraz sonra pm geldi aynen şu şekil:
Adam: hi
Ben: hi
Adam: eeee....pffff. Turk?
Ben: Turk Turk söyle bir şey aradın galiba?
Adam: Ya bu gem hakkaten Chitin çıakrtıyor mu?
Ben: Tabi kesin çıkartır. Bunlar Gemin en üst katından çıkıyor çok zor bulunuyor.
Adam: Hadi yaa. Alıyorum ben bunu o zaman.
Adam aldı gemi gitti. Kafedekilerle biz "Hohohohaha yedi lan ahuh valla aldı adam" modunda kopmakla meşguluz. Ben Moradon'a gidecem adamı bulup parayı verecem. Girdik Gateden Disc falan bi 5 dakika geçti. Moradon'da buldum adamı.
Ben: Baksana bi.
Adam: Abi Allah razı olsun ya Rogue Chitin Pauldron çıktı sattım 5m param var sağolasın.
Adam: Abi oradamısın?
Biz o arada ekran başında 5 kişi yerlerdeyiz resmen. Adama hakkaten chitin çıkmış gemden.
Adam: Abi bundan gene çıakrsa 3 tane alacam bulursan haber ver. Listeye ekledim seni hadi Bye.[signature][hline]Ecm
5x Priest
Clan:Nym'in clan bugün bi ezik muhabbetinden kapandı ama anlamadım :???
Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 11 Temmuz 2005 02:01 tarihinde demiş ki:
Hahaha. Bunu görünce eski muhabbetleri hatırladım. Bir keresinde canım sıkıldı Apos dönmekten. Gittim eslant'a Merchant açıp cafedeki arkadaşlarla muhabbet edecem. Bir baktım birisi gem satıyor. 100k gibi bir fiyat koymuş. Aldım bende hemen. (1 gem 1 gemdir :D) Sonra pazar açarken geyik olsun diye gemi koydum en başa. Fiyat 1.5M Yazı olarakta "CHITIN GUARANTIED GEM OVER HERE" yazdım. adamın biri geldi. Baktı baktı. Biraz sonra pm geldi aynen şu şekil:
Adam: hi
Ben: hi
Adam: eeee....pffff. Turk?
Ben: Turk Turk söyle bir şey aradın galiba?
Adam: Ya bu gem hakkaten Chitin çıakrtıyor mu?
Ben: Tabi kesin çıkartır. Bunlar Gemin en üst katından çıkıyor çok zor bulunuyor.
Adam: Hadi yaa. Alıyorum ben bunu o zaman.
Adam aldı gemi gitti. Kafedekilerle biz "Hohohohaha yedi lan ahuh valla aldı adam" modunda kopmakla meşguluz. Ben Moradon'a gidecem adamı bulup parayı verecem. Girdik Gateden Disc falan bi 5 dakika geçti. Moradon'da buldum adamı.
Ben: Baksana bi.
Adam: Abi Allah razı olsun ya Rogue Chitin Pauldron çıktı sattım 5m param var sağolasın.
Adam: Abi oradamısın?
Biz o arada ekran başında 5 kişi yerlerdeyiz resmen. Adama hakkaten chitin çıkmış gemden.
Adam: Abi bundan gene çıakrsa 3 tane alacam bulursan haber ver. Listeye ekledim seni hadi Bye.

Koptum bende yerlerdeyim :D hahahaha[signature][hline]Cesaret ödül gerektiren bir yetenek değildir.
Name: KASIMPATI_MANYAGI
Nation: El-Morad
Clan: The_Others
Lvl: 6x
Server: Ares
Web Site
Kuntepervari Şerafettin Abi Tipi Şahıs
Sosyal ağlarda paylaş

taze taze 2 dk önce nym ile pk yapıyoruz nym pot kullansın diye obl yi çektim bu da bana musallat oldu arkama takıldı bowlda tavaf yapıyoruz arkadan orc gelince hemen manaları bitiyo çok geyikti ya en sonunda bowl dan dışarı çıktık obl öldü :D[signature][hline]Diez
hoodstar__
Blade Master
61
Sosyal ağlarda paylaş

Hoodstar +1 Türk partysine ne zaman girsem %80 KS
Nedeninide söylemişler tabiki yukarıda çoluk çocukla oyun oynuyoruz diye...

KS partysinden çıkıyorsun(türk partysinden)bide etmediği küfür kalmıyo"madem giriyosun neden çıkıyosun lan a.." daha neler neler ...

Onun yüzünden party i alırken ilk önce nicke bakıyorum zaten belli ediyorlar kendilerini(KS ciler).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...